2
88'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Thomas Delaney.

Piłka w bramce Borussii Dortmund. Cała grupa piłkarzy Eintrachtu ruszyła w pole karne przeciwnika i pod naciskiem tej ogromnej presji Thomas Delaney skierował futbolówkę do własnej siatki. Gospodarze dopadli przeciwnika po raz drugi w tym spotkaniu.

Borussia Dortmund
22
7
6
5
16
86'

Żółtą kartkę otrzymał Achraf Hakimi za krewką reakcję.

1
1
85'

Eintracht na połowie przeciwnika. Szybka akcja i uderzenie z kilkunastu metrów. Być może piłka trafiłaby do bramki Romana Burkiego, gdyby nie świetny blok Manuela Akanjiego.

1
1
1
81'

Uderzenie w boczną siatkę i chwila na oddech dla Romana Burkiego, który musi przygotować się do odparcia ostatecznego szturmu Eintrachtu Frankfurt.

1
1
1
1
2
79'

Eintracht. Schodzi: Goncalo Paciencia. Wchodzi: Bas Dost.

78'

Marco Reus nie oddał wymarzonego strzału po akcji z wiodącym udziałem Mario Goetze. Borussia Dortmund szuka możliwości zadania ostatecznego ciosu gospodarzom.

1
1
76'
75'

Wstrzelenia w pole bramkowe Borussii Dortmund. Ogromny napór gospodarzy, którzy nie zamierzają pogodzić się z niekorzystnym rezultatem.

1
1
1
75'

Jadon Sancho odzyskał prowadzenie dla Borussii.

3
70'

Thorgan Hazard strzelił nieznacznie obok bramki po podaniu z głębi pola Marco Reusa. To była szansa na zamknięcie spotkania przez zawodników z Dortmundu.

2
67'

Eintracht. Schodzi: Dominik Kohr. Wchodzi: Daichi Kamada.

wchodzi Wchodzi
Daichi Kamada #15
schodzi Schodzi
1
1
1
66'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Axel Witsel.

Drużyna z Dortmundu ponownie na prowadzeniu. Stały fragment sprokurowany przez gospodarzy blisko linii pola karnego miał surowe konsekwencje. Kevin Trapp obronił co prawda uderzenie w pierwszym tempie, ale pod jego bramkę przybiegła jeszcze cała gromada przyjezdnych. Piłkę do siatki wpakował z bliska Jadon Sancho.

14
9
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Almamy Toure za faul na Paco Alcacerze.

1
1
64'

Paco Alcacer nie strzelił głową po dośrodkowaniu Marco Reusa. Był jeszcze Axel Witsel, ale również nie zdążył do futbolówki, która uciekała z wysoką prędkością poza boisko.

1
1
61'

Po przewinieniu Manuela Akanjiego na Andre Silvie gospodarze mieli szansę na zaskoczenie przeciwnika z rzutu wolnego. Piłka po dośrodkowaniu została przechwycona przez Borussię Dortmund.

59'

Borussia Dortmund na połowie przeciwnika, a gospodarze schowali się tam na moment w jedenastu.

1
1
57'

Paco Alcacer nie strzelił soczyście po dośrodkowaniu Jadona Sancho z rzutu rożnego. Jeszcze poprawka, ale również Mats Hummels nie uderzył tak jak sobie zamarzył.

1
55'

Eintracht potrafi coraz dłużej utrzymywać się w posiadaniu piłki. Zawodnicy w żółtych koszulkach z czarnymi akcentami muszą pobiegać za gospodarzami.

1
53'

Paco Alcacer bezradnie rozkłada ręce w kierunku sędziego. Nie ma gwizdka po kolizji z udziałem napastnika Borussii Dortmund.

52'

Borussia Dortmund stara się uspokoić sytuację na murawie. Przez pół godziny nie pozwoliła Eintrachtowi na zbliżenie się do swojej bramki, ale to już przeszłość.

1
49'

Piłkarze nie są zainteresowani remisem, a dynamiczny początek drugiej połowy jest zapowiedzią dużych emocji.

2
1
47'

Dwie sytuacje podbramkowe krótko po powrocie zawodników z szatni. Na bramkę Borussii Dortmund mierzył Erik Durm, a po przeciwnej stronie boiska Jadon Sancho przegrał pojedynek z Kevinem Trappem.