86'

Zakaria miał szansę, by wyrównać. Strzelił tylko w boczną siatkę.

1
84'

Piłka w bramce, ale gol nie został uznany. Po strzale Brandta na spalonym był Reus.

2
2
2
2
5
82'

Dwie świetne interwencje Sommera uratowały gości przed stratą gola.

1
2
1
2
3
81'

Groźna akcja gości zakończona niecelnym strzałem na bramkę Hitza.

1
1
1
1
1
78'

M'gladbach. Schodzi: Oscar Wendt. Wchodzi: Lars Stindl.

3
1
1
1
1
77'

Laimer ograł dwóch obrońców, ale piłkę spod jego nóg wybił Weigl.

1
1
1
1
1
75'

Szarża Laimera, ale zakończona nieudanym dośrodkowaniem.

2
2
2
3
3
72'

Goście blisko zdobycia gola. Herrmann strzelił tuż obok słupka. W porę interweniował Hummels.

6
4
4
4
4
70'
6
5
6
5
5
68'

Burki nabawił się urazu stopy. Konieczna bęzie zmiana.

1
64'

Złę dośrodkowanie Neuhausa z rzutu wolnego. Od bramki grę wznowił Burki.

2
2
2
2
2
63'
63'

Nieudane rozeranie rzutu rożnego przez Borussię Dortmund. Rywale ruszyli z kontrą, ale nie zakończyła się ona sukcesem.

1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Delaney.

Borussia Dortmund
58'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Thorgan Hazard. Hazard dograł do wychodzącego na czystą pozycję Reusa, a ten pewnie pokonał bramkarza.

18
6
3
3
2
56'

Po wrzutce z rzutu rożnego niecelny strzał oddał Hummels.

1
56'

Nieudane rozegranie rzutu wolneo przez gospodarzy. Borussia Dortmund zacznie od kornera.

1
1
54'

Dwójkowa akcja Brandta i Reusa. Sędzia poczekał na jej zakończenie, a następnie odgwizdał spalonego.

1
53'

Akcja gości zakończona nieudanym strzałem Plei.

51'

Mocny strzał Brandta, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

49'

Po wrzutce z rzutu rożnego groźnie pod bramką gospodarzy. Nie było jednak celnego strzału.

komentarz

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Chłodna głowa Szymańskiego. "Nie chcę żebyście mówili, że już wywalczyłem miejsce w składzie reprezentacji"

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+3'

Długa akcja Borussii Dortmund zakończona niecelnym strzałem Brandta.

1
1
1
45+1'

Strzał Hazarda zablokowany. Goście skutecznie się bronią.

4
3
1
2
1
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
2
1
1
2
45'

Dobre podanie w kierunku Hakimiego, ale ten nie zdołał opanować piłki.

2
2
2
1
2
42'

Embolo zwija się z bólu po tym, jak zderzył się z Burkim. Krótka przerwa w grze.

3
5
3
4
3
41'

Fatalny błąd Akanjiego, który zbyt króko podał do Burkiego. Piłkę przejął Embolo, ale znów przegrał pojedynek z bramkarzem.

2
1
1
1
1
38'

Hazard próbował dośrodkować ze skrzydła, ale został zablokowany.

1
1
1
1
3
35'

Nie ma gola! Sędzia dopatrzył się minimalnego spalonego w wykonaniu Reusa.

3
2
1
3
4
33'

Brandt dograł do Hazarda, a ten zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka odbiłą się od nogi obrońcy i zmyliła Sommera. Bramkarz gości próbował odbić piłkę, ale uderzenie było na tyle potężne, że niewiele to dało. Piłka w bramce, ale jest analiza systemu VAR.

2
32'

Co teraz zrobił Sommer! Po strzale Hummelsa Szwajcar wyciągnął się jak struna i uratował zespół przed stratą gola!

1
1
1
32'

Dobre podanie w kierunku Hazarda. Ten zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

29'

Burki wygrał pojedynek sam na sam z Embolo. Piłkarz gości przewrócił się, ale karnego nie ma. Wszystko było zgodnie z przepisami.

27'

Indywidualna szarża Reusa. Nie zdołał oddać celnego strzału, gdyż został zablokowany.

1
26'

Goście blisko zdobycia gola! Po wrzutce ze skrzydła uderzał Lainer. W porę interweniował Burki.

24'

Tempo gry nie jest najszybsze. Póki co obie drużyny stawiają na defensywę.

21'

Borussia Dortmund kontroluję grę, lecz goście skutecznie się bronią.

18:08

18'

Goście ruszyli z akcją. Hummels w ostatniej chwili zatrzymał Embolo. Ten nie zdołał oddać celnego strzału.

14'

Borussia Dortmund ma przewagę, ale póki co nie potrafi jej udokumentować golem.

12'

Groźna szansa gospodarzy. Reus dograł w polu karnym do Brandta, a jego strzał obronił Sommer.

1
1
1
2
9'

Embolo ruszył z akcją, ale tuż przed polem karnym przerwał ją Hummels.

7'

Po wrzutce ze skrzydła głową strzelił Delaney. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

2
6'

Szansa dla gospodarzy. Strzelał Hazard, ale po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
5'

Po wrzutce z rzutu rożnego blisko zdobycia gola był Jantschke. W porę zainterweniował Reus.

2
1
3'

Spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn nie rzuciła się do frontalnych ataków.