Rzut karny dla gości. Ręką zagrał Bruma.

Sam na sam z bramkarzem znalazł się Hazard, Pervan stopą odbił piłkę.

85'

Weghorst powinien z bliska wbić piłkę głową, ale skiksował!

1
84'

Starają się jeszcze zmienić swoją sytuację goście, jednak mają na to coraz mniej czasu.

1
81'

A teraz strzałe Witsela, ale gola nie ma

1
80'

Hazard uderzył z ok. 15 metrów. Piłka potoczyła się tuż obok bramki gości!

77'

Do dogrania nie w polu karnym nie doszedł Julian Brandt. Zabrakło niewiele.

73'

Skadna akcja VfL zakończona mocnym, ale niecelnym strzałem Arnolda.

71'

Gra przerwana, na spalonym jeden z graczy z Wolfsburga.

1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcel Tisserand.

1
1
69'

Groźnie pod bramką Hitza. Bramka przez moment była pusta, ale dobrze zachował się obro obrońca.

67'

Jak to nie wpadło? Sporo szczęścia mieli goście. Pervan obronił strzał z kilku metrów Mahmouda Dahouda.

1
66'
62'

Borussia rozgrywa piłkę pod polem karnym Wilków. Kolejne gole dla gospodarzy wiszą na włosku.

1
2
1
komentarz

Dwóch Polaków w sobotę rozgrywa w Bundeslidze mecz nr 300. To Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski.

5
1
2
60'

Całkowicie pogubili się goście. Gracze  VfL popełniają proste błędy. Borussia cały czas w ataku.

1
58'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Thorgan Hazard. Hazard precyzyjnie w pole karne do Guerreiro, który pewnym strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał bramkarza. 2:0!

10
8
2
1
56'

Hakimi dopadł piłkę przed linią końcową, kilka metrów przed bramką minął rywala i z ostrego kąta uderzył w bramkarza!

55'

Goście ruszyli do ataku. Piłkarze VfL chcą szybko odrobić straty.

1
3
52'

Gol! Strzelił Thorgan Hazard. Asystował mu Achraf Hakimi. Dalekie wybicie Hitza, piłkę na połowie goście przejął Hakimi, dograł w pole karne do Hazarda, a ten uderzył precyzyjnie w kierunku bliższego słupka. 1:0!

12
11
1
2
51'

Gracze VfL na dłużej na połowie Borussii. Jednak goście bez strzału na bramkę gospodarzy.

1
48'

Piierwsza po przerwie akcja Borussii. Źle zachowała się obrona gości. Z pola karnego uderzał Raphael Guerreiro, kilka metrów ponad bramką.