Schalke 04 Gelsenkirchen
1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Suat Serdar. Asystował mu Amine Harit. To musiało się tak skończyć. Schalke atakowało i w końcu dopięło swego. Po błędzie Suboticia gospodarze ruszyli z akcją. Kutucu dograł do Harita, a ten podał do niepilnowanego Serdara, który uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Gikiewicza.

Suat Serdar #8
5
2
2
5
86'
ZMIANA

Union. Schodzi: Sebastian Andersson. Wchodzi: Anthony Ujah.

Sebastian Andersson #10
1
1
1
85'

Groźny strzał Mascarella z dwudziestu metrów. Gikiewicz z problemami obronił to uderzenie.

1
84'
ZMIANA

Schalke. Schodzi: Benito Raman. Wchodzi: Ahmed Kutucu.

Ahmed Kutucu #15
Benito Raman #9
1
82'

Dalekie wyjście Gikiewicza, który wybiciem na aut uratował swój zespół.

1
1
1
1
1
80'

Akcja Schalke zakończona stratą. Caligiuri zbyt lekko dograł do McKenniego.

1
1
1
1
1
77'

Andersson wygrał pojedynek powietrzny i oddał strzał głową. Poradził sobie z nim Nuebel.

1
1
1
1
1
75'

Polakiem zajął się sztab medyczny. Gikiewicz jest gotów do dalszej gry. Kamień z serca spadł kibicom Unionu.

1
1
1
1
1
74'

Gikiewicz ucierpiał w tej sytuacji. Polak zderzył się z Haritem i potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
3
2
73'

McKennie dograł do Harita, ten miał przed sobą tylko Gikiewicza. Pojedynek wygrał Polak.

2
1
1
1
1
70'
ZMIANA

Union. Schodzi: Marius Buelter. Wchodzi: Sheraldo Becker.

Sheraldo Becker #27
Marius Buelter #15
70'

Strzał Caligiuriego z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok słupka. Tor jej lotu kontrolował Gikiewicz.

1
1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marvin Friedrich.

1.FC Union Berlin
68'

Coraz większa przewaga Schalke. Union opadł z sił i broni remisu.

1
65'

Szansa Harita, ale akcja zakończona niecelnym uderzeniem.

64'

Kolejna udana interwencja Gikiewicza. Polak wyrasta na bohatera spotkania.

1
1
61'

Kabak wślizgiem powstrzymał Bueltera. Gdyby nie on, powinno być 2:1 dla Unionu.

59'

Caligiuri minął Suboticia, a po chwili został zablokowany przez rywala. Zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

58'

Potężny strzał Ramana, ale kapitalną interwencją popisał się Gikiewicz. Znów uratował swój zespół przed stratą gola.

1
1
komentarz

54'

McKennie oddał zupełnie nieudany strzał. Piłka przeleciała bliżej bocznej chorągiewki niż bramki.

53'

Schalke złapało wiatr w żagle. Caligiuri dograł wzdłuż linii bramkowej, ale nie było tam żadnego zawodnika gospodarzy.

1
1
50'

Gikiewicz! Wyszedł daleko z bramki i wygrał pojedynek sam na sam z Ramanem. Po chwili okazało się, że Belg był na spalonym.