Viaplay
Komentarze (7)
  • suski Zgłoś komentarz
    przeciez to LEWY ciągnął często sam MONACHIJCZYKOW do wygranej , Teraz zobacza jak się gra w piłkę nozną.
    • Emer Zgłoś komentarz
      Reuss i spółka to średniacy. Watzke napchał sobie kieszenie po sprzedaży Haalanda i teraz zostanie mu ogryzać paznokcie.
      • ja33 Zgłoś komentarz
        BVB po odejsciu Lewandowskiego do Bayernu zaczęla dolowac. pilkarze grali bez pomyslu bez polotu i byli tlem dla BAYERNU .Dodam jeszcze ,ze to samo czeka Bayern...juz w tym sezonie.. Kto
        Czytaj całość
        bedzie winny -kierownictwa tych dryuzyn ale tam panuje dyktatura wiec pilkarzom wara do jakichkolwiek krytyk
        • Hipolit 53 Zgłoś komentarz
          To Niemcy też mają fryzjera
          • Sebol123 Zgłoś komentarz
            A widział ktoś cały mecz !!!! Borusia do przerwy powinna przegrywać 0-3 i po przerwie Bremen było lepsze wynik sprawiedliwy tylko zwycięstwo w niezwykłych okolicznościach dla