Kokpit Kibice

BHT Auto Forum Petra na Węgrzech w pełnym składzie?

W weekend mistrzowie Polski, BHT Auto Forum Petra Płock, wezmą udział w turnieju European Beach Handball Tour na Węgrzech. W jakim składzie płocka drużyna wybierze się na zawody?
Maciej Wojs
Maciej Wojs

Dla BHT Auto Forum Petry Płock trzydniowe zmagania w węgierskim Budaörs będą jednym z etapów przygotowań do startującej wkrótce rywalizacji w kraju. Mistrzowie Polski na turniej wybiorą się ze sporymi nadziejami, wiele wskazuje na to, że w ich składzie nie zabraknie żadnego z graczy.


Pod znakiem zapytania stoi jedynie wyjazd na Węgry Kacpra Adamskiego. - Kacper na co dzień występuje w zespole Superligi, Wybrzeżu Gdańsk, które walczy obecnie o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywek. Jego dostępność uzależniona będzie między innymi od wyniku spotkania Wybrzeża ze Śląskiem Wrocław - wyjaśnia golkiper płockiej drużyny, Artur Niesłuchowski.

- Jesteśmy jednak dobrze przygotowani, na szczęście nikt nie narzeka też na żadne urazy. Zdajemy sobie sprawę, że nie będziemy mieli łatwego zadania i wyjście z grupy będzie dla nas sukcesem, ale na pewno damy z siebie wszystko i będziemy godnie reprezentować nasz kraj i miasto. Mamy jednak nadzieję, że uda nam się sprawić niespodziankę - dodaje.

W fazie grupowej turnieju ekipa Petry zmierzy się z zespołami HSG Wasserschloss (Szwajcaria), Dinamit BHC (Węgry), BHC SKKM-Ekaterinodar (Rosja) oraz BHC Cakovec (Chorwacja).

Wszystkie spotkania EBT Final 2015 będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie turnieju (link). Pierwszy mecz z udziałem Petry odbędzie się w sobotę o godzinie 13.30.

Skład BHT Auto Forum Petra Płock na turniej na Węgrzech:
Kacper Adamski, Adrian Fiodor, Filip Koper, Konrad Koper, Michał Kwiatkowski, Marcin Miedziński, Łukasz Niedzielak, Artur Niesłuchowski, Patryk Orędowicz, Miłosz Rupp, Jarosław Suski, Bartosz Wojdak.

Terminarz meczów grupowych Petry:

22 maja
13:30 BHT Auto Forum Petra Plock - HSG Wasserschloss
16:30 Dinamit BHC - BHT Auto Forum Petra Plock

23 maja
10:30 BHC SKKM-Ekaterinodar - BHT Auto Forum Petra Płock
16:30 BHT Auto Forum Petra Płock - BHC Cakovec

24 maja
mecze finałowe

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×