WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Echa finału: Decyzja Komisarza Ligi ws. trenerów przesunięta na piątek

Nie we wtorek jak pierwotnie planowano, a najwcześniej w piątek zapadną pierwsze decyzje w sprawie bójki Manolo Cadenasa i Talanta Dujszebajewa podczas finałowego meczu PGNiG Superligi.
Maciej Wojs
Maciej Wojs

Taką informację przekazał w rozmowie z naszym portalem Komisarz Ligi, Bogusław Trojan

Sprawa przepychanek między trenerami oraz zawodnikami Orlen Wisły Płock i Vive Targów Kielce, które miały miejsce podczas czwartego finałowego meczu PGNiG Superligi, ciągnie się już od kilku tygodni. Zajmujący się nią Komisarz Ligi wielokrotnie podkreślał, że nie zamierza podejmować pochopnych kroków i decyzji, w związku z czym nie można oczekiwać rychłego finału tych wydarzeń.


- Muszę rozstrzygnąć czy w moim odczuciu sprawa wymaga tak daleko idących kar, czy powinienem ją złożyć i przekazać do Komisji Dyscyplinarnej czy też korzystając z tych środków, które mi przysługują, rozstrzygnąć sprawę - przekazał nam w zeszłym tygodniu Trojan, po tym jak spotkał się obiema stronami.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek PGNiG Superligi w sezonie 2013/14, Talant Dujszebajew oraz Manolo Cadenas zostaną ukarani grzywną w wysokości co najmniej 500 złotych. Obaj mogą również oczekiwać zawieszenia na przynajmniej jeden mecz, co jest pokłosiem czerwonych kartek otrzymanych podczas wspomnianego starcia w Orlen Arenie. W związku ze skalą wydarzeń oraz medialnym rozgłosem całej sytuacji (bójka trenerów była głośno komentowana w europejskich mediach), kary dla obu trenerów będą jednak niewątpliwie bardziej dotkliwe.

Sprawą ukarania Orlen Wisły Płock za wtargnięcie jednego z kibiców na parkiet i włączenie się do przepychanek między zawodnikami zajmuje się natomiast Komisja Dyscyplinarna ZPRP.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Echa finału: Komisarz Ligi wysłuchał opinii Manolo Cadenasa i przedstawicieli Vive

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • endriu122 0
  W kamiennym kręgu ....sezon 2014 w roli głównej Trojan Bogusław(bardzo zapracowany).Kolejna informacja z cyklu pierdu,pierdu... .
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • onereds 0
  TROJAN A CO TY MASZ INNEGO DO ROBOTY!!!!!! 2-3 dni siedzisz na dupie w gabinecie badasz wszystko i wsio wyjaśnione..a nie , miesiac minął a Ty dalej sie zastanawiasz nad zastanawianiem..
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • EQ Iskra 0
  U Trojana z czytaniem średnio, więc chłop musi mieć ten miesiąc albo dwa na przeczytanie papierów. Nie jest też wykluczone, że wnuczek mu czyta. Jeśli chodzi o nagrania, to pewnie boi się ich oglądać bo mogą być na podsłuchu :P:P
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×