KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Półgodzinna rozmowa z Michaelem Bieglerem! (wideo)

Selekcjoner reprezentacji Polski - specjalnie dla TVP Sport - podsumowuje niedawno zakończone MŚ w Katarze, gdzie prowadzeni przez niego piłkarze ręczni sięgnęli po brązowe medale.

 Redakcja
Redakcja
Źródło: TVP S.A.
Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
TVP S.A.
Komentarze (6)
 • into the vortex Zgłoś komentarz
  Michał Jurecki w wywiadzie dla PS: [i] Niektórzy twierdzą, że największy wkład w zdobycie medalu mają sami zawodnicy Michał Jurecki: W każdej dyscyplinie tak jest. To zawodnicy stają
  Czytaj całość
  do walki, na nich ciąży największa odpowiedzialność. Tym niemniej w Katarze cała ekipa tworzyła jedną wielką rodzinę. To była podstawa sukcesu. Każde ogniwo naszego łańcucha funkcjonowało na wysokim poziomie. [b] Nie osiągnęlibyśmy aż tyle, gdyby nie podpowiedzi z ławki trenerskiej i znakomita opieka ze strony sztabu medycznego[/b]. Dzięki temu wróciliśmy z medalami.[/i] Pewien rodzimy portal o ręcznej ostatnio nader chętnie nadaje na fejsbuku i swojej stronie na Bieglera, sugerując między wierszami, że sami zawodnicy też go nie chcą. Tymczasem w tym tekście ja nie widzę jakoś chłodnego odcięcia się od Bieglera. Tak w ogóle to obejrzałem wczoraj sobie drugą połowę i dogrywkę z Hiszpanią. I wg mnie pomysł z puszczeniem Karola Bieleckiego na drugą połowę dogrywki to był majstersztyk - obrona Hiszpanów musiała wyjść wyżej, dzięki czemu Michał Jurecki mógł lepiej obsłużyć Kamila Syprzaka, jak widzieliśmy sprawdziło się to w 100%. ----- I żeby teraz nie bić tu litrów piany - Biegler nie nauczył i wychodzi na to, że nie nauczy nas fajerwerków w ataku, ale jednocześnie wieszanie na nim psów to wg mnie nieporozumienie (w tym wywiadzie ciekawe było jak dziennikarz go zapytał o opinię, że moglibyśmy grać bez trenera - wg mnie taka insynuacja jest trochę obraźliwa dla Bieglera). Dziwi mnie, że przed mistrzostwami o medalu mówiło się po cichu, raczej w kategorii niespodzianki, ale po wygraniu brązu nagle dookoła słychać głosy, że nasza kadra powinna regularnie przywozić medale, że jesteśmy w światowym topie itd. (trener Nowiński stwierdził nawet, że kadrowo lepsza od nas jest tylko Francja). I sam już nie wiem co myśleć. Cały czas liczę, że dołączy się do sztabu kogoś z pomysłem na grę w ataku. Ciekaw też jestem co będzie z pracą Bieglera w HSV - niestety ZPRP milczy.
  • LPUUU Zgłoś komentarz
   Bieglerowi może troszkę brakuje do tych Topowych trenerów ale po tym sukcesie absolutnie trzeba Bieglera akceptować i sznować .Facet za naszymi chłopakami poszedlby w ogień. Panie
   Czytaj całość
   trenerze trenować atak na zgrupowaniach zgrywać chłopaków ze sobą i będzie dobrze
   • hbll Zgłoś komentarz
    O Bieglerze już wszystko zostało powiedziane. Osobiście wielokrotnie przed MŚ pisałem, że stać nas na medal i to powinien być nasz cel. Po fazie grupowej jednak mój entuzjazm zgasł, bo
    Czytaj całość
    o ile fizycznie byliśmy przygotowani wzorcowo, o tyle taktycznie wypadaliśmy blado, nawet na tle zespołów, które odpadły znacznie wcześniej. Ale Bieglera obronił wynik. Martwiące w tym wywiadzie jest to, że wynika z niego, że Biegler najprawdopodobniej poprowadzi HSV. Gdyby tam jeszcze grało ze 3-4 Polaków, to może miałoby to jakiś sens. Niestety, nasza drużyna, nasz ZPRP nie ma absolutnie [b] żadnego [/b] interesu w tym, by Biegler czas, który mógłby poświęcić w Polsce, tracił w Hamburgu. Dlatego kompletnie nie rozumiem, jak ZPRP może zgodzić się, by Biegler ten HSV poprowadził. Na tym ZPRP, kadra, nasza piłka ręczna nie może niczego ugrać, a stracić można sporo.
    • Petrochemia Zgłoś komentarz
     Kubisztal akurat za czasów Wenty zasługiwał na max 3 szanse. Tego czasu na jego pozycji na prawdę byli lepsi. Za to na pozycji prawego skrzydła i zwłaszcza bramkarza były rezerwy.
     Czytaj całość
     Szczególnie Wichary odchorował kosztem Wyszomirskiego, który choć w tym momencie dojrzały nadal nie powala kunsztem Wicharego. O Malcherze nie wspomnę, bo sam Malcher w to nie wierzy... W tym roku mieliśmy tylko jedną niewyjaśnioną zagadkę Orzechowski/Kuchczyński, kiedyś było ich o wiele więcej.
     • Kazek Wojciechowicz Zgłoś komentarz
      Macht nur so weiter, Herr Biegler! Sehr gut getan! Gralem wystrczjaco dugo w p.reczna aby moc powiedziec, ze P.Biegler to jest TO! Zaden polski trener nei bylby w stanie stworzyc tego co P.
      Czytaj całość
      Biegler, tylko z powodu "konszachtow' I ukladzikow, kto, jak I gdzie ma grac w kadrze Polski. On jest I mogl byc obiektywny I dlatego grali mlodzi inni, ktorzy by raczej u P. Wenty nie zagrali/vide M.Kubisztal!?/
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×