KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ambitne cele Pogoni Baltica Szczecin

Udane zakończenie poprzedniego sezonu rozgrywkowego przez Pogoń Baltica Szczecin spowodowało, że apetyt na kolejny sukces sportowy nie zmalał. Działacze liczą przynajmniej na powtórkę.

Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
- W czerwcu podpisaliśmy umowę sponsorską z Pazim Sp. z o.o. (właściciel marki Baltica), czyli naszym sponsorem tytularnym. Pozwala to optymistycznie patrzeć w przyszłość. Finanse w klubie są stabilne, a wynagrodzenia wypłacane regularnie - skomentował w pierwszych słowach na łamach portalu SportoweFakty.pl prezes Pogoni Baltica Szczecin Przemysław Mańkowski.
Sternik granatowo-bordowych nie ukrywa jednak, że działania całego zarządu klubu nie wiążą się jedynie z zabezpieczeniami finansowymi, choć są one niewątpliwe solą sportu. - Zadaniem zarządu klubu jest jednak realizować ambitne cele organizacyjne i sportowe. Nakreślona strategia budowania klubu na najbliższe lata zakłada stały rozwój sportowy drużyny i temu podporządkowane są wszystkie działania. Nie uda się tego zrealizować bez sponsorów, o których stale zabiegamy. Są to działania wymagające dużej determinacji oraz wielkiej cierpliwości. Uzyskiwane wyniki sportowe mocno nas wspierają - podkreśla Mańkowski.
Mańkowski (pierwszy z lewej) liczy na powtórzenie wyczynu Pogoni Baltica Mańkowski (pierwszy z lewej) liczy na powtórzenie wyczynu Pogoni Baltica
Prezes szczecinianek zapytany na koniec, o co będzie walczyć drużyna w przyszłym sezonie, odpowiedział. - W nadchodzącym sezonie chcemy co najmniej powtórzyć ubiegłoroczny sukces, ale mamy oczywiście apetyt na więcej. Tradycyjnie już pod koniec sierpnia, podczas prezentacji drużyny, oficjalnie zaprezentujemy nasze cele na sezon 2015/2016 - podsumował nasz rozmówca.

Pogoń Baltica Szczecin w sezonie 2015/2016 bronić będzie brązowego medalu mistrzostw Polski oraz krążka z tego samego kruszcu zdobytego w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Zespół zadebiutuje również w pucharze EHF. Sezon rozpocznie się 5 września. Pogoń zagra u siebie z beniaminkiem Superligi UKS-em PCM Kościerzyna.
Kto będzie "rządził" Superligą Kobiet w nowym sezonie?

Pogoń Baltica Szczecin powtórzy sukces z poprzedniego sezonu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
 • Jelonka Zgłoś komentarz
  Czyta się jak gazety za Gierka. Z artykułu wynika ... nic. Plany są ambitne, ale jeszcze się o nich nie dowiemy, bo musimy zaczekać do końca sierpnia. Nie można było po prostu zaczekać
  Czytaj całość
  z napisaniem tego artykułu? No tak, przecież SF płaci za ilosc, a nie jakość.
  • Opty Mista Zgłoś komentarz
   Boję się otworzyć lodówkę... po mi Pogoń wyskoczy :)
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×