Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Orlen Wisła zacieśnia współpracę z MMKS Jutrzenką Płock

W czwartek 17 września SPR Wisła Płock oraz MMKS Jutrzenka zawarły i podpisały porozumienie dotyczące współpracy obu klubów. Działania dotyczyć będą m.in. wymiany doświadczeń trenerów oraz akcji marketingowych.

Maciej Wojs
Maciej Wojs

Współpraca Orlen Wisły Płock z MMKS Jutrzenką odbywać będzie się na wielu płaszczyznach. Oprócz wymiany doświadczeń trenerów - zarówno sekcji juniorskich, jak i seniorów - oba kluby zaplanowały szereg akcji marketingowych mających na celu wspólną promocję obu klubów, jak i samej dyscypliny.

Pierwsze efekty zawartego w czwartek porozumienia kibice zobaczą już podczas sobotniego spotkania z MKB-MVM Veszprém. Zawodniczki MMKS Jutrzenki obejmą swoją opieką najmłodszych kibiców Nafciarzy w specjalnie przygotowanym do tego kąciku dziecięcym.
Dodatkowo szczypiornistki i szczypiorniści obu klubów czynnie włączą się w akcje charytatywną "Razem dla Piotrka", której celem jest zgromadzenie środków na rehabilitację wiernego sympatyka płockiego szczypiorniaka Piotrka Nowaka.

- Współpraca z Jutrzenką jest dla nas kolejnym ważnym aspektem skierowanym do lokalnej społeczności. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi klubami sportowymi z Płocka. Chętnie będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami dotyczącymi działalności klubu. Będzie nam również bardzo miło wspólnie promować naszą dyscyplinę i miasto Płock - powiedział po podpisaniu porozumienia Artur Zieliński, prezes SPR Wisły Płock.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (2)
 • blue heart Zgłoś komentarz
  jeżeli chodzi o współpracę OWP z Jutrzenką: pomysł dobry, zresztą SPR obejmuje "opieką" wiele ciekawych projektów; natomiast, co do Jutrzenki - niech ktoś sprawdzi: - z jakiego powodu
  Czytaj całość
  zakończono współpracę z pewną wyższą szkołą w Płocku? - kto wtedy odpowiadał za kontakt na linii KLUB-SZKOŁA? - jaki proces sądowy miał ten krawaciarz z wytrzeszczem ze zdjęcia?
  • Paweł Matusiewicz Zgłoś komentarz
   A może niegłupim rozwiązaniem byłoby afiliowanie Jutrzenki przy Orlen - Wiśle także w wymiarze finansowym, by nie musiała spadać z 1.ligi, a kiedyś może nawet awansować do ligi
   Czytaj całość
   Super? Akcje charytatywne, niańczenie dzieci, w czasie meczu, gdy ich rodzice mają handballowy "odlot", to bardzo chwalebne akcje, ale Jutrzenka to głównie trening i gra w szczypora. Taki ośrodek jak Płock zasługuje także na żeńską drużynę w najwyższej lidze. Witek Woźniak
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×