Mikołaj i Krecik rozdawali prezenty w Lubinie (wideo)

To był kolejny pracowity Krecika. Maskotce Zagłębia Lubin towarzyszył Mikołaj, który rozdawał dzieciom prezenty w Szkole Podstawowej nr 14 i w Szkole Podstawowej nr 9 w Lubinie.

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Z samego rana ekipa udała się do "czternastki". Tam odwiedziła grupę dzieci, która uczestniczyła w pierwszych zajęciach "Ręczna z Klasą". Najmłodsi kibice brali udział w mikołajkowych zawodach, gdzie jak zawsze dali z siebie wszystko. Podczas krótkiej przerwy była okazja do przybicia piątki z Krecikiem, a także zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć.

Prosto z SP 14 ekipa udała się do Szkoły Podstawowej nr 9. Tutaj w sali gimnastycznej czekało blisko sto dzieci. Tym razem wizyta połączona była z lekcją WF-u, którą poprowadziły zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin, w tym Natasza Tsvirko, Kaja Załęczna i Aleksandra Paluch. - Dzieci są bardzo aktywne i widać, że akcja bardzo im się podoba. Ja kiedy byłam w ich wieku marzyłam o takiej lekcji WF-u - wspomina Paluch.

Na koniec dzieci otrzymały prezenty od Mikołaja, który przyznał, że każdy w tym roku zasłużył na prezent, nikt na rózgę. Każdy otrzymał również zaproszenie na czwartkowe spotkanie piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin z KPR-em Legionowo.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×