Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kolejne bilety na mecze Mistrzostw Europy 2016 w Polsce wkrótce w sprzedaży!

14 grudnia do sprzedaży trafią ostatnie bilety na Mistrzostwa Europy 2016 w piłce ręcznej w Polsce. W puli znajdą się głównie wejściówki na spotkania reprezentacji Polski w Tauron Arenie Kraków!

Maciej Wojs
Maciej Wojs

Dystrybucja biletów rozpocznie się w poniedziałek 14 grudnia o godz. 11:00 i będzie prowadzona za pośrednictwem portalu ebilet.pl, który jest Oficjalnym Partnerem Biletowym ME 2016. Ceny rozpoczynają się od 99 złotych.

- W ostatnich tygodniach sporo czasu poświęciliśmy temu, aby na Boże Narodzenie zrobić niespodziankę polskim kibicom. Będą mogli dzięki temu pod choinkę sprawić sobie lub swoim najbliższym prezent w postaci biletów na mecze Polaków na Mistrzostwa Europy 2016. Cieszymy się, że kolejne wejściówki trafią do rąk fanów naszej reprezentacji - mówi wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce ds. EURO 2016 Marcin Herra.

- Zdajemy sobie sprawę jak wielkie jest zapotrzebowanie, bo każdego dnia otrzymujemy kilkaset zapytań, a ostatnia transza sprzedała się w kilka minut. Obserwujemy również duże zainteresowanie z całej Europy, zapotrzebowanie zagranicznych kibiców z każdym dniem rośnie i spodziewamy się, że właśnie teraz wielu kibiców z Europy decydować się będzie na przyjazd do Polski - dodaje.

Każda osoba będzie mogła nabyć maksymalnie sześć sztuk biletów. Dodatkowo ZPRP przygotował specjalną promocję związaną z pakietami Hospitality.

- Przygotowaliśmy również świąteczną promocję dla tych z państwa, którzy chcieliby oglądać mecze reprezentacji Polski z najbardziej ekskluzywnych miejsc. Hospitality Club to jedyna szansa, aby zagwarantować sobie najlepsze miejsca, w samym sercu sportowych emocji. Pakiety to doskonały produkt dla przedsiębiorców, którzy chcą sprawić świąteczne prezenty swoim kontrahentom, klientom czy pracowników. Promocja rusza 14 grudnia i przy zakupie trzech pakietów, czwarty jest gratis - wyjaśnia Herra.

Mistrzostwa Europy Piłkarzy Ręcznych odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku w Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu. Polacy rywalizować będą w grupie A (Kraków) z Serbią, Francją i Macedonią.

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×