WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Artur Siódmiak zorganizował Summer Tour w Gdańsku

Artur Siódmiak od kilku lat poprzez różne aktywności promuje piłkę ręczną wśród najmłodszych. Już trzeci rok z rzędu organizuje imprezy z cyklu Summer Tour.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Tym razem amatorzy piłki ręcznej zawitali na plażę w Gdańsku-Brzeźnie, gdzie mieści się PGE Stadion Letni. Była to druga w tym roku impreza z cyklu Artur Siódmiak Summer Tour. Projekt ten jest realizowany od trzech lat przez Fundację Akademia Sportu, której fundatorem jest właśnie Artur Siódmiak.

Aktywności organizowane przez Siódmiaka wspierają Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach akcji Stop Zwolnieniom z WF-u oraz miasto Gdańsk. - Zamieniliśmy typowe plażowanie na aktywny wypoczynek. Wakacje to okres, kiedy całe rodziny spędzają czas razem odpoczywając i bawiąc się. Tego dnia plaża w Gdańsku stała się areną zmagań sportowych w bardzo widowiskowej, plażowej odmianie piłki ręcznej - powiedział były reprezentant Polski.

W imprezie wzięło udział ponad 400 osób. Podczas zmagań towarzyszyła dzieciom Natalia Gajewska, zawodniczka Atomu Trefla Sopot i reprezentantka Polski w siatkówce.

W trakcie trwania gdańskiego Artur Siódmiak Summer Tour poza rozgrywkami plażowej piłki ręcznej dzieci korzystały ze stanowisk multisportowych przygotowanych przez kadrę trenerską Fundacji Akademia Sportu. Formuła imprezy zapewniała czynne i bierne uczestnictwo. Po zakończeniu imprezy najmłodsi mogli zrobić sobie zdjęcie z Arturem Siódmiakiem, czy wziąć od niego autograf.

ZOBACZ WIDEO "Halo, tu Rio": Copacabana uczy tolerancji (źródło TVP)

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×