Dwa niespodziewane powroty do Stali Mielec

Dariusz Kubisztal i Marcin Basiak zostali zawodnikami SPR Stali Mielec. Obaj mają już w swoim CV występy w barwach klubu z Podkarpacia.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński

Po odejściu z drużyny Jewgena Krawczenko (trafił do Piotrkowa Trybunalskiego) oraz Damiana Krzysztofika (wybrał Chrobrego Głogów), SPR Stal Mielec potrzebowała wzmocnień na kole. Zespół z Podkarpacia sięgnął ostatecznie po Dariusza Kubisztala, do niedawna gracza SPR PWSZ Tarnów.

Dla 38-letniego obrotowego to powrót do Mielca po czterech sezonach. W barwach Stali występował w latach 2003-2012 i tuż przed odejściem do Przemyśla zdobył z klubem brązowy medal mistrzostw Polski.

To nie koniec wielkich comebacków. Do drużyny oficjalnie dołączył także Marcin Basiak, który w barwach mielczan pokazał się już w ostatnich spotkaniach sparingowych.

Jedna z legend klubu (z przerwami w Stali od 1997 roku) rozstała się z macierzystym zespołem pod koniec 2015 roku, gdy nie przedłużono z nim kontraktu. Basiak zapowiedział nawet zakończenie kariery, ale ostatecznie po kilku miesiącach ponownie zagra w Stali. 35-latek będzie tworzył na lewym skrzydle duet z Michałem Chodarą.

ZOBACZ WIDEO Adam Nawałka: Apetyty rosną w miarę jedzenia (źródło TVP)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×