Korona Handball dopina kontrakty. W Kielcach szukają rozgrywających

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / TOMASZ FĄFARA / Zawodniczki Korony Handball Kielce
WP SportoweFakty / TOMASZ FĄFARA / Zawodniczki Korony Handball Kielce
zdjęcie autora artykułu

Większość zawodniczek Korony Handball Kielce ma ważne kontrakty z klubem na kolejny sezon. Obecnie zespół, który w przyszłym sezonie ma powalczyć o wyższe cele, dopina umowy ze szczypiornistkami.

Znane są pierwsze zmiany w Koronie Handball Kielce. Ta najważniejsza została przeprowadzona na stanowisku trenera. Tomasza Popowicza, który wywalczył z drużyną awans do PGNiG Superligi kobiet zastąpi doskonale znany w Kielcach Paweł Tetelewski, który w ubiegłym sezonie poprowadził Vistal do mistrzostwa Polski.

Z drużyny odejdą Brazylijka Priscila Dos Santos, a także Dagmara Radzikowska. W zespole zostanie natomiast większość szczypiornistek z ubiegłego sezonu, w tym Olesia Parandi, która na początku maja przedłużyła kontrakt. W tym tygodniu nową umowę podpisała natomiast Sandra Zimnicka.

W Kielcach mimo słabych wyników w sezonie 2017/18, stawiają na stabilizację. - Powoli dopinamy sprawy kontraktowe zawodniczek. Większość ma ważne kontrakty, a te którym umowy się skończyły, niebawem je podpiszą. Być może pojawią się też nowe twarze w drużynie - powiedział Krzysztof Demko, członek zarządu klubu.

Korona Handball przede wszystkim szuka rozgrywających. Możliwe nawet, że dołączą dwie nowe zawodniczki z drugiej linii. Więcej szans mogą też dostać juniorki - Kinga Strózik, Anna Nazimek i Natalia Jach. Kadra ma liczyć 17-18 zawodniczek.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: PGE VIVE z awansem do finału po trudnej przeprawie w rewanżu z Azotami

Źródło artykułu:
Czy Korona Handball ma szansę znacznie poprawić wyniki w sezonie 2018/19?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
eb
25.05.2018
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
No to jak wszędzie.