Znany nowy prezes Orlenu Wisły. Klub poprowadzi Robert Czwartek

Robert Czwartek, do niedawna dyrektor wydziału sportu i turystyki w płockim ratuszu, został nowym prezesem Orlenu Wisły Płock. Zastąpi na tym stanowisku Adama Wiśniewskiego.

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
zawodnicy Orlenu Wisły Płock WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Na zdjęciu: zawodnicy Orlenu Wisły Płock
Wtorek był sądnym dniem dla kibiców Nafciarzy. Rano gruchnęła wiadomość, która wisiała w powietrzu od jakiegoś czasu. Dotychczasowy prezes wicemistrzów Polski, Adam Wiśniewski, złożył rezygnację ze stanowiska ze względów osobistych.

Chwilę później poznaliśmy nazwisko nowego sternika płockiego klubu. Na pośpiesznie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono, że prezesem Orlenu Wisły Płock zostanie Robert Czwartek.

Czwartek to były pracownik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku, gdzie był kierownikiem administracyjnym. Wcześniej pracował między innymi na wojewódzkim i powiatowym szczeblu urzędu pracy. Od 2011 roku pełnił funkcje dyrektora wydziału sportu, turystyki i rekreacji w płockim Urzędzie Miasta.

To jednak nie koniec zmian. Jak poinformowano, ze stanowiskiem pożegnał się również wiceprezes Wisły, Hubert Murawski. W przeciwieństwie do Wiśniewskiego, on nie dostanie zastępcy - od lutego zarząd Nafciarzy będzie jednoosobowy.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: Tak lider ograł wicelidera. Zobacz skrót meczu NMC Górnik - PGE VIVE
Jak oceniasz wybór Roberta Czwartka na prezesa Orlenu Wisły Płock?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×