Perła Lublin może pozyskać utalentowaną rozgrywającą. Natalia Nosek blisko transferu

Według informacji WP SportoweFakty, jeśli SPR Pogoń Szczecin nie zbierze potrzebnych środków finansowych, to Natalia Nosek zostanie zawodniczką Perły Lublin.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Natalia Nosek WP SportoweFakty / Oskar Błaszkowski / Na zdjęciu: Natalia Nosek
Od kilku dni trwa misja ratowania Pogoni Szczecin. Prezes Przemysław Mańkowski zrezygnował z posady po wielu latach, a klub może niedługo przestać istnieć. Zawodniczki wystosowały apel do potencjalnych sponsorów, jednak czas na znalezienie środków jest bardzo ograniczony (ZOBACZ).

Szczypiornistki walczą o przetrwanie, ale prowadzą też rozmowy na wypadek upadłości Pogoni. Najbliżej transferu jest Natalia Nosek. Jak udało nam się ustalić, 21-letnia leworęczna rozgrywająca porozumiała się już z Perłą Lublin.

Poważny test przed polskimi juniorami

Nosek to jedna z najbardziej utalentowanych polskich szczypiornistek. W 2016 roku wzięła udział w mistrzostwach Europy, choć nie miała na swoim koncie nawet debiutu w Superlidze. Od 2017 roku gra w Pogoni i jest reprezentantką Polski B. Przez kilka ostatnich miesięcy pauzowała jednak z powodu poważnego urazu kolana.

Perła Lublin dokonała już trzech wzmocnień. Do klubu dołączą Joanna Gadzina, Valentina Blażević i młoda obrotowa Aleksandra Olek. Mistrzynie Polski zagrają jednak w fazie grupowej Ligi Mistrzyń i niewykluczone są kolejne wzmocnienia. Jednym z nich może być właśnie Nosek, która obsadzi prawe rozegranie razem z Dunką Mią Moldrup i Ewą Urtnowską.

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Sport to ciągła presja i pogoń za wynikiem
Czy Natalia Nosek powinna trafić do Perły?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×