MŚ 2021. Zagraniczne media po meczu Polska - Niemcy: szalona końcówka pojedynku. Niezawodny Adam Morawski

Polska na zakończenie MŚ 2021 piłkarzy ręcznych w Egipcie zremisowała z reprezentacją Niemiec (23:23). Po raz kolejny naszą ostoją w bramce był fenomenalny Adam Morawski. Czas na przegląd prasy po meczu Biało-Czerwonych.

Małgorzata Boluk

Sportschau: Niemcy kończą mistrzostwa świata z rozczarowaniem

Niemieckie media są zawiedzione remisem z Polską, ale podkreślają na każdym kroku, że głównym celem naszych zachodnich sąsiadów są igrzyska olimpijskie. Ekipa Biało-Czerwonych mogła zakończyć spotkanie zwycięstwem, ale w ostatniej akcji skuteczną paradą popisał się bramkarz Łomży Vive Kielce - Andreas Wolff. "Mocny dzień miał także Adam Morawski" - zauważa portal Sportschau.

Jaką notę wystawił(a)byś Polsce za mecz z Niemcami?