LM: Orlen Wisła Płock - Besiktas Stambuł na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Orlen Wisła Płock pokonała Besiktas Stambuł 28:19 w meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów.
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji z meczów Ligi Mistrzów.
Skomentuj 0
59 min. - 28:19 - Ze skrzydła bramkę zdobywa Adam Wiśniewski. Besiktas zdobywa bramkę, ustalając wynik meczu.
Skomentuj 0
59 min. - 27:18 - Besiktas zdobywa bramkę po wrzutce. Valentin Ghionea rzuca z rozegrania, jednak nieskutecznie. Besiktas ponownie trafia z koła. Nafciarze w końcówce grają chaotycznie.
Skomentuj 0
58 min. - 27:16 - Besiktas długo rozgrywa akcje i kończy ją bramką. Alexander Tioumentsev doskonale dogrywa do Kamila Syprzaka, jednak kołowy okrutnie się pomylił.
Skomentuj 0
56 min. - 27:15 - Angel Montoro rzuca nieskutecznie. Hiszpan gra teraz zbyt indywidualnie. Valentin Ghionea wykluczony na dwie minuty.
Skomentuj 0
  • 55 min. - 27:15 - Besiktas gubi piłkę w ataku. Wisła powoli rozgrywa akcję. Wisła wyrzuca piłkę w aut. Besiktas w natarciu. Turcy jednak także podają w aut.
    Skomentuj 0
    53 min. - 27:15 - Adam Morawski zatrzymał kontratak Besiktasu. Angel Montoro fauluje w ataku.
    Skomentuj 0
    51 min. - 27:15 - Adam Wiśniewski tym razem skutecznie rzuca ze skrzydła. Besiktas ponownie zaprezentował dobrą akcję z kołem, zakończoną bramką. Angel Montoro rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    50 min. - 26:14 - Rodrigo Corrales ponownie skutecznie. Dan-Emil Racotea popisał się szczęśliwym efektownym trafieniem. Besiktas gubi piłkę i kontratak na bramkę zamienia Adam Wiśniewski.
    Skomentuj 0
    48 min. - 24:14 - Zbigniew Kwiatkowski wykluczony na dwie minuty. Besiktas zdobywa w przewadze bramkę. Angel Montoro zdobywa bramkę z daleka.
    Skomentuj 0
    46 min. - 23:13 - Rzut karny dla Turków i ponownie skutecznie rzuca Coban. Nemanja Zelenović szybko odpowiada ładnym rzutem.
    Skomentuj 0
    44 min. - 22:12 - Tiago Rocha popisał się efektowną wkrętką z koła. Besiktas nieskutecznie w ataku. Miljan Pusica zdobywa kolejną bramkę i Nafciarze mają już 10 trafień przewagi.
    Skomentuj 0
    42 min. - 20:12 - Michał Daszek zdobywa bramkę z kontrataku. Rzut karny dla Besiktasu, faulował Zbigniew Kwiatkowski. Bramkę dla Turków zdobył Coban.
    Skomentuj 0
    41 min. - 19:11 - Besiktas tym razem popisał się skuteczną akcją z koła. Alexander Tioumentsev wywalczył kolejny rzut karny. Dan-Emil Racotea rzuca skutecznie.
    Skomentuj 0
    39 min. - 18:10 - Dan-Emil Racotea wpisał się na listę strzelców. Wisła już w komplecie. Besiktas zdobywa bramkę po szybkim ataku.
    Skomentuj 0
    38 min. - 17:9 - Kamil Syprzak wykluczony na dwie minuty, to druga kara kołowego. Besiktas ponownie nieskutecznie w ataku pozycyjnym. Wisła gubi piłkę i skuteczny kontratak Turków.
    Skomentuj 0
    36 min. - 17:8 - Rodrigo Corrales po raz kolejny skutecznie w bramce. Dan-Emil Racotea szybko kończy akcję skutecznym rzutem. Czas dla Besiktasu.
    Skomentuj 0
    35 min. - 16:8 - Besiktas fauluje w ataku, dobrą próbą przechwytu popisał się Miljan Pusica. Wisła w ataku pozycyjnym. Kamil Syprzak wywalczył rzut karny, dwie minuty kary dla Turków. Na linii siedmiu metrów zameldował się sam poszkodowany. Syprzak rzuca nieskutecznie, jednak dobitka była już celna.
    Skomentuj 0
    34 min. - 15:8 - Besiktas zdobywa bramkę z koła. Dan-Emil Racotea skutecznie wykańcza akcję Nafciarzy.
    Skomentuj 0
    32 min. - 14:7 - Początek drugiej połowy. Ivan Nikcević otwiera wynik drugiej części gry.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie spotkania Orlen Wisła Płock prowadzi z Besiktasem Stambuł 13:7
    Skomentuj 0
    29 min. - 13:7 - Besiktas nie może sforsować obrony Wisły. Miljan Pusica ustala wynik pierwszej połowy.
    Skomentuj 0
    28 min. - 12:7 - Besiktas w końcu popisał się skuteczną akcją w ataku pozycyjnym. Alexander Tioumentsev po raz kolejny popisał się znakomitą indywidualną akcją i mamy rzut karny. Michał Daszek rzuca nad bramką.
    Skomentuj 0
    28 min. - 12:6 - Michał Daszek zdobywa swoją pierwszą bramkę w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
    Skomentuj 0
    27 min. - 11:6 - Nemanja Zelenović wykluczony na dwie minuty, siły na parkiecie wyrównane. Besiktas po raz kolejny w ataku pozycyjnym ma duże problemy i traci piłkę. Wisła w ataku.
    Skomentuj 0
    26 min. - 11:6 - Alexander Tioumentsev wywalczył rzut karny i wyrzucił rywala na dwie minuty kary. Tiago Rocha zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    26 min. - 10:6 - Zawodnicy Besiktasu kolejny raz przekraczają linię szóstego metra.  Wisła w ataku. O czas prosi Manolo Cadenas.
    Skomentuj 0
    25 min. - 10:6 - Wisła w komplecie, bramkę dla Wisły zdobywa Nemanja Zelenović. Długo na dziesiąte trafienie czekali Nafciarze.
    Skomentuj 0
    23 min. - 9:6 - Wisła długo rozgrywa akcje. Na czasie dwukrotnie rzuca Angel Montoro, jednak nieskutecznie. Besiktas odrabia straty.
    Skomentuj 0
    22 min. - 9:5 - Okres słabszej gry Nafciarzy, jednak Turcy nie potrafią tego zbytnio wykorzystać. Wykluczenie dla Kamila Syprzaka. Po raz kolejny skutecznie w bramce Rodrigo Corrales.
    Skomentuj 0
    21 min. - 9:5 - Oba zespoły w ostatnich akcjach grają chaotycznie. Angel Montoro pomylił się w doskonałej sytuacji. Nafciarze chcą z bramkarza rywali zrobić bohatera.
    Skomentuj 0
    19 min. - 9:5 - Kamil Syprzak znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali, górą jednak golkiper Besiktasu.
    Skomentuj 0
    18 min. - 9:5 - Turcy długo w ataku, jednak popełniają błąd. Szybka akcja Wisły, jednak wkrętka Ivan Nikcević nieskuteczna. W bramce po raz kolejny świetna interwencja Rodrigo Corralesa.
    Skomentuj 0
    16 min. - 9:5 - Tym razem Besiktas zaskoczył płocczan rzutem z drugiej linii. W ataku nieskutecznie rzuca Alexander Tioumentsev. Turcy przed szansą na zmniejszenie strat.
    Skomentuj 0
    15 min. - 9:4 - Besiktas nie radzi sobie w ataku pozycyjnym, w bramce Nafciarzy dobrze dysponowany jest Rodrigo Corrales. Po szybkim ataku na listę strzelców wpisuje się Valentin Ghionea. Czas dla Besiktasu.
    Skomentuj 0
    14 min. - 8:4 - Wisła zgubiła piłkę w ataku i Asikoglu zdobywa bramkę po kontrataku. W kolejnej akcji pewnie rzuca Nemanja Zelenović.
    Skomentuj 0
    14 min. - 7:3 - Przechwyt Wisły w obronie. Kamil Syprzak wywalczył rzut karny. Tym razem na linii siedmiu metrów Dan-Emil Racotea i mamy kolejną bramkę dla Wisły.
    Skomentuj 0
    11 min. - 6:3 - Warto podkreślić, że Nafciarze spotkanie rozpoczęli bez żadnego Polaka w wyjściowej siódemce: Corrales - Ghionea, Zelenovic, Tioumentsev, Pusica, Nikcevic, Rocha.
    Skomentuj 0
    11 min. - 6:3 - Tym razem na listę strzelców wpisał się Nemanja Zelenović. Rośnie przewaga Nafciarzy.
    Skomentuj 0
    10 min. - 5:3 - Szybka akcja Wisły i efektownym rzutem popisał się Dan-Emil Racotea.
    Skomentuj 0
    8 min. - 4:3 - Rzut karny dla Besiktasu. Na linii siedmiu metrów górą jednak Rodrigo Corrales. Faul w ataku Wisły. Besiktas jednak także gra nieskutecznie i ponownie Nafciarze w natarciu.
    Skomentuj 0
    7 min. - 4:3 - Wisła przez 2 minuty grać będzie w przewadze. To jednak Besiktas zdobył bramkę w osłabieniu. W odpowiedzi skutecznie kontratak zakończył Ivan Nikcević.
    Skomentuj 0
    5 min. - 3:2 - Bramkę z koła zdobył Özbahar, wyprowadzając Besiktas na prowadzenie. W odpowiedzi dwoma skutecznymi indywidualnymi akcjami popisał się Alexander Tioumentsev.
    Skomentuj 0
    3 min. - 1:1 -  Besiktas zdobywa bramkę wyrównującą. Rzut karny dla Wisły. Niestety Valentin Ghionea rzuca nieskutecznie. W ataku Turcy.
    Skomentuj 0
    1 min. - 1:0 - Spotkanie rozpoczęli szczypiorniści Wisły. Wynik meczu otwiera Miljan Pusica.
    Skomentuj 0
    Na parkiecie zaprezentowali się szczypiorniści obu drużyn.  Czas na hymn Ligi Mistrzów. Niebawem pierwszy gwizdek sędziego.
    Skomentuj 0
    Nafciarze także nie wystąpią w najmocniejszym składzie. Kontuzjowany jest Mariusz Jurkiewicz, lider wicemistrza Polski. W spotkaniu z Besiktasem Stambuł strata ta nie powinna być jednak zbyt widoczna.
    Skomentuj 0
    Do spotkania w Orlen Arenie Besiktas Stambuł przystąpi poważnie osłabiony, w tureckim zespole zabraknie czterech zawodników, wśród nich tego najbardziej znanego Ivana Nincevicia.
    Skomentuj 0
    W sobotę Nafciarze mogą zrobić pierwszy krok w kierunku awansu do TOP 16. Besiktas Stambuł to teoretycznie najsłabszy zespół grupy B. W meczach z FC Barceloną czy SG Flensburg-Handewitt o punkty będzie zdecydowanie trudniej.
    Skomentuj 0
    Nafciarze o godz. 16.00 zainaugurują rywalizację w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Szczypiorniści Wisły do pojedynku z Besiktasem Stambuł przystępują w roli zdecydowanego faworyta.
    Skomentuj 0
    Witamy serdecznie wszystkich fanów szczypiorniaka. Zapraszam do śledzenia relacji na żywo z meczu Orlen Wisła Płock - Besiktas Stambuł.