Koniec. 32:22, Polacy bezradni. Jutro zagrają o turniejowe życie z Chorwatami.

Skomentuj 0

30:20, to już pogrom. Nie łudźmy się, tu nic się już nie wydarzy.

Skomentuj 0

27:19 i bardzo łatwe bramki Hiszpanów. Zostało 11 minut. Trudno kogokolwiek wyróżnić po polskiej stronie.

Skomentuj 0

24:18 dla Hiszpanii, pierwsza pomyłka rywali od dawna. Czasu i nadziei coraz mniej.

Skomentuj 0

Robi się niestety pogrom. 24:16 dla Hiszpanów, Polacy statystują.

Skomentuj 0

Już 22:15, 20 minut do końca. Sytuacja zrobiła się bardzo nieciekawa.

Skomentuj 0
  • Bardzo słaby okres gry Polaków. Właściwie bez skutecznego rzutu od kilku minut.

Skomentuj 0

20:15, czas dla trenera Kowalczyka.

Skomentuj 0

Niestety, już 19:15 dla Hiszpanów. Polacy nie radzą sobie z akcjami rozciągniętymi do skrzydeł.

Skomentuj 0

17:14, Hiszpanie dwa razy bezkarnie przedarli się przez polską obronę.

Skomentuj 0

Ruszyliśmy z drugą połową, oby było lepiej.

Skomentuj 0

Do przerwy 15:12 dla Hiszpanów. Dramatu nie ma, ale po dobrym początku spodziewaliśmy się więcej.

Skomentuj 0

Koncertowo zmarnowana okazja przez Polaków, dwa rzuty ze skrzydła wybronione przez Hiszpana. Ech.

Skomentuj 0

Szybko odpowiedź Hiszpanów, już 12:10. Trzy minuty do przerwy.

Skomentuj 0

Mauer ponownie, tym razem z karnego. 10:10.

Skomentuj 0

Chaotyczna akcja, ważne, że skuteczna. Mauer nie pomylił się ze skrzydła. 10:9.

Skomentuj 0

Znowu Adamczyk, ładnie przedarł się przez środek, nie zadrżała ręka. 8:9.

Skomentuj 0

Po serii nieudanych zagrań przełamał się Adamczyk. 7:9.

Skomentuj 0

Pierwszy alarm, 8:6 dla Hiszpanów, Polacy nie wykorzystali okazji.

Skomentuj 0

Mauer po raz drugi wpisał się do protokołu. Najpierw z karnego, teraz wykończył akcję całego zespołu (6:6).

Skomentuj 0

No i pierwszy od dawna remis (5:5). Ale powodów do pesymizmu za wiele nie ma, Polacy wyglądają naprawdę dobrze.

Skomentuj 0

Para Orpik-Bulski pilnuje środka, wspomaga ich Pietrasik.

Skomentuj 0

Ciągle bardzo dobry wynik w Celje. Polacy prowadzą 5:3, świetnie radzą sobie w obronie.

Skomentuj 0

7. minuta, jest dobrze, Polacy prowadzą 4:2. Kamil Adamczyk nie przestraszył się wychodzącego bramkarza i spokojnie przerzucił nad nim piłkę.

Skomentuj 0

Świetnie, bez namysłu odpalił Ariel Pietrasik. 3:2.

Skomentuj 0

Nie pomylił się Mauer. 2:2.

Skomentuj 0

Dobre wejście Macieja Zarzyckiego, Polak powalony, będzie rzut karny. Stan 2:1 dla Hiszpanii.

Skomentuj 0

Świetnie, Polacy prowadzą 1:0 po golu z koła Jakuba Bulskiego.

Skomentuj 0

Gramy!

Skomentuj 0

Polacy dali nam powody do optymizmu - tydzien przed ME zajęli drugie miejsce na mocno obsadzonym turnieju w Siofok, gdzie zremisowali 23:23 z swoimi grupowymi rywalami, Rosjanami.

Skomentuj 0

Początek spotkania o 15.00.

Skomentuj 0

Rywale to jedni z faworytów, na zeszłorocznych mistrzostwach świata wywalczyli srebro, po drodze pokonując m.in. Polaków.

Skomentuj 0

Polscy szczypiorniści inaugurują MME 2018. Zapraszamy na relację z meczu z Hiszpanami.