15:26
Zakończony

Polska

komentarz

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy także na jutrzejszy LIVE. O godzinie 19:00 mecz Polska - Czechy, widzimy się? Spokojnego wieczoru!

3
60'

Bardzo pewna wygrana Polek na początek przygotowań do ME 2024 szczypiornistek!

5
3
58'

Świetnie broni w końcówce Paulina Wdowiak.

1
15 : 26 POL
czas 57'

Efektownie z dystansu Katarzyna Cygan!

56'

Broni rzut karny Paulina Wdowiak!

15 : 25 POL
czas 55'

Bardzo trudne warunki stawiają w obronie nasze zawodniczki. W końcu jednak znalazła sposób Elin Klara Thorkelsdottir.

14 : 25 POL
czas 51'

Rośnie przewaga Polek! Po szybkim ataku Adrianna Górna.

1
14 : 24 POL
czas 50'

Błyskawiczna odpowiedź Biało-Czerwonych!

1
czas 14:23'

Nie zdążyły się jeszcze ustawić w obronie nasze zawodniczki. Bramkę zdobywa Elin Klara Thorkelsdottir.

13 : 23 POL
czas 50'

Aleksandra Tomczyk indywidualnie!

1
13 : 22 POL
czas 49'

Ein Rosa Magnusdottir w akcji. Pytanie, czy Polki pozwolą rywalkom na dobicie do granicy dwudziestu bramek.

12 : 22 POL
czas 47'

Dystans już dwucyfrowy po trafieniu Moniki Kobylińskiej!

12 : 21 POL
czas 46'

Świetna akcja naszych zawodniczek z obrotową Aleksandrą Olek. Kołowa dostała górną piłkę i doskonale wiedziała, co zrobić.

12 : 20 POL
czas 45'

I mamy bardzo szybką reakcję Polek. Kilka podań i przedziera się z rzutem Aleksandra Tomczyk.

3
12 : 19 POL
czas 44'

Prawie pięć minut bez żadnej bramki, ale przerywa ten impas teraz Elin Jona Thorsteinsdottir.

11 : 19 POL
czas 39'

I po kombinacyjnym ataku pozycyjnym teraz Paulina Uścinowicz.

4
1
11 : 18 POL
czas 37'

Trener Arne Senstad nie zmienia wykonawczyni rzutów karnych. Na siódmym metrze Magda Balsam, pokazała, że poprzedni karny to wypadek przy pracy.

2
11 : 17 POL
czas 36'

W zamian mamy bramkę dla przeciwniczek.

35'

I kolejny karny. Do piłki podchodzi Magda Balsam, ale tym razem zatrzymana przez bramkarkę!

10 : 17 POL
czas 34'

Wykorzystuje rzut karny w pierwsze tempo Magda Balsam.

1
1
1
33'

Biało-Czerwone nie mogą sfinalizować ataków. Faktem jest jednak, że poprawiły rywalki Polek grę w obronie.