Industria Kielce
komentarz

Ta porażka może mocno zaboleć. My już mówimy dobrej nocy.

komentarz

Trzeba to sobie powiedzieć dość jasno, lepszą drużyną byli tego dnia był MOL-Pick Szeged. Gdyby Industria Kielce przełamała niemoc w końcówce, choć próbowała, byłaby w naprawdę dobrej sytuacji wyjściowej.

60'

Niestety, nie udało się dojść kielczanom zdobyć bramki. Spróbował rzutu z daleka Alex Dujshebaev, ale powstrzymał go Mikler.

1
60'

Poszanowali piłkę gracze Picku i nie zdołali się obronić, bo ją stracili. Mamy czas dla trenera kielczan.

2
60'

Mamy 15 sekund do końca i przy piłce będą miejscowi.

1
2
10
60'

Czas dla trenera miejscowych.

2
2
60'

Sekundy do końca.

1
1
1
PIC 26 : 25 IDK
czas 60'

Jeszcze jedna próba z rzutu karnego, ale tym razem zmiana egzekutora. Trafił Alex Dujshebaev i już tylko -1.

7
2
PIC 26 : 24 IDK
czas 60'

Rzut karny wywalczył Sićko. Znowu na linii 7. metra pojawił się Haukur Thrastarson. Nie ma bramki!

2
1
2
6
59'

Kielczanie przed szansą na bramkę kontaktową.

15
1
2
59'

Szansę zmarnował Miguel Martins.

6
2
1
2
58'

Ryzykujemy w pełni grą na dwóch kołowych.

4
2
1
czas 58'

Ryzykujemy grą na dwóch kołowych. Opłaciło się, bo skutecznie rzut karny wykonał Haukur Thrastarson. Mikler położony na ziemię.

3
3
PIC 26 : 23 IDK
czas 57'

Bramka! Przy grze pasywnej znalazł trochę miejsca Imanol Garcianda.

1
2
PIC 25 : 23 IDK
czas 56'

Czasu coraz mniej, ale jeszcze nic nie jest stracone. Bramkę dołożył Alex Dujshebaev. Odżył Hiszpan w ofensywie.

5
4
PIC 25 : 22 IDK
czas 56'

Niestety, rzut karny i bramkę na przełamanie zdobył Mario Sostarić. Wydawało się, że z tej akcji już nic nie będzie.

1
3
PIC 24 : 22 IDK
czas 55'

Kielczanie kontynuują swoją serię. Z kontry skuteczny Dylan Nahi. Trafił "na pustaka".

4
1
55'

O przerwę poprosił trener Krisztian Karpati.

1
1
PIC 24 : 21 IDK
czas 54'

Zebrali się w sobie kielczanie, poprawiła się nieco skuteczność w ataku. Celnie Alex Dujshebaev.

4
1
PIC 24 : 20 IDK
czas 54'

Nie dał rady Bombac. Mieliśmy rzut karny po faulu na Sićce, na szczęście wykorzystał to Haukur Thrastarson.

2
1
1
PIC 24 : 19 IDK
czas 53'

Dystans zmniejszył nieco Alex Dujshebaev. Piękną bramkę dołożył teraz Hiszpan.

2
1
PIC 24 : 18 IDK
czas 52'

Pomylił się Miguel Martins, lepszy był Wolff. W kontrze pośredniej nie dał sobie rady Sićko, którego powstrzymał słupek. A gospodarze wykorzystali pustą bramkę i Marina Jelinicia.

3
PIC 23 : 18 IDK
czas 51'

Walczymy jeszcze o poprawę nastrojów. Atomowe uderzenie Sićki.

czas 50'

Pomylił się także Zoltan Szita. Po chwili piłkę na kontrę dostał Benoit Kounkoud.

1
2
49'

Próbujemy zmian, ale one nic nie pomagają. Niecelnie Szymon Wiaderny.

2
PIC 22 : 16 IDK
czas 49'

Za chwilę nie będzie czego zbierać i odrabiać, jeszcze jedno trafienie kołowego Banhidiego.

2
47'

Pod formą drużyna z Kielc, co teraz udowodnił Alex Dujshebaev.

1
2
PIC 21 : 16 IDK
czas 47'

Niestety, marne to pocieszenie, skoro ponownie na +5 Bence Banhidi z koła.

2
PIC 20 : 16 IDK
czas 47'

Przewagę zmniejszył teraz Daniel Dujshebaev i przerwał fatalną serię gości z Polski.

2
1
PIC 20 : 15 IDK
czas 45'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Marin Jelinic. Co by zrobiła dziś Industria Kielce, gdyby nie miała Andreasa Wolffa.

2
1
45'

Niecelnie Daniel Dujshebaev. A czasu coraz mniej. Już 7 minut kielczanie bez trafienia.

2
czas 44'

Dwa razy tego samego błędu nie można popełnić. Bramkę z lewego skrzydła dołożył Marin Jelinic. Już +5 dla Picku. Nie jest dobrze.

2
44'

Nieudana akcja z udziałem Jelinicia, co nas akurat cieszy.

czas 43'

Strata gospodarzy. Niestety, kielczanie zawiedli na całej linii przy błędnym podaniu. Za chwilę po raz drugi faulował na 2 minuty kary Artsiom KaralekDean Bombac z fatalnym, bardzo bolesnym upadkiem.

1
2
2
2
42'

Źle grają kielczanie. Pogubił się Haukur Thrastarson.

czas 41'

No właśnie. Nieskuteczność tak się kończy, jak w tej sytuacji bramką po rzucie Bence Banhidiego z bliskiej odległości z koła.

3
39'

Bombac dopuścił się faulu ofensywnego, ale Sićko nadal razi skutecznością. Zresztą nie tylko on.

1
1
5
38'

Zdążył jednak wrócić Andreas Wolff do swojej bramki i powstrzymał on Sostaricia.

7
3
1
38'

Nieudana próba Sićki. Zatrzymał go Mikler.

czas 37'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Dean Bombac. Duży spokój Wolffa.

2
3
1
1
czas 37'

Przez 2 minuty odpocznie sobie teraz Artsiom Karalek. Nasz obrotowy faulował Banhidiego. Będziemy oglądać ten faul na wideo. Oznacza to, że rozpatrywana była czerwona kartka. Szczęśliwie sędziowie z Islandii utrzymali swoją decyzję.

1
2
3
czas 35'

Odpowiedział na prawym skrzydle po dalszym rogu bramki Miklera Benoit Kounkoud.

4
1
PIC 18 : 13 IDK
czas 36'

Bramka! Trafił z prawego rozegrania Imanol Garcianda.

4
PIC 17 : 13 IDK
czas 35'

Długo trwała ta akcja gości. Próbował Sićko, próbował Nahi, obaj nieskuteczni. Gorzej, że nawet rzut karny nie dał nam bramki. Emil Kheri Imsgaard odbił rzut Sićki.

czas 33'

Dobra próba z dalszej odległości w wykonaniu Sićki.

2
3
PIC 16 : 12 IDK
czas 33'

Teraz faulowali kielczanie, a na linii 7. metra ustawił się Dean Bombac. Celnie.

2
PIC 15 : 12 IDK
czas 31'

Chybił Borut Mackovsek. Po chwili do rzutu doszedł Sićko, który był faulowany. Rzut karny na bramkę zamienił z kolei Haukur Thrastarson.