komentarz

My już mówimy dobrej nocy. Informacja dnia jest taka, że ekipa Tałant Dujszebajew zostawiła dziś serce na parkiecie i z trudnego terenu wywiozła punkt.

1
komentarz

Bilans Industrii Kielce w fazie grupowej to 6 zwycięstw, 4 remisy oraz 4 porażki.

2
1
komentarz

Mamy koniec, remis w Danii, choć jest czego żałować. Może gdyby Dylan Nahi nie wbiegł w nogi rywala i nie dostał czerwonej kartki, cieszylibyśmy się ze zwycięstwa. Tego się już nie dowiemy. Industria Kielce z remisem przeciwko Aalborgowi Handbold. Na ten moment zajmujemy 4. miejsce w grupie A.

6
1
2
60'

Będzie jeszcze rzut wolny dla miejscowych po końcowej syrenie. Piłkę w dłonie wziął Thomas Arnoldsen i świetnie zachował się Sandro Mestrić, który obronił go prawą dłonią. Coś nieprawdopodobnego!

15
8
4
6
17
60'

18 sekund emocji!

12
6
6
3
7
60'

Choć, jak wiadomo, w piłce ręcznej wszystko jeszcze może się zdarzyć.

6
4
2
2
6
60'

Ostatni czas dla Madsena. Pewnie na zwycięstwo.

czas 60'

Ależ genialnie to zrobił Igor Karacić podając tyłem do Daniela Dujshebaeva.

25
8
1
1
2
60'

Byłoby nam łatwiej przez te ostatnie kilkadziesiąt sekund i w ataku i w obronie. Nie będzie jednak kary dla Vlaha.

7
4
3
3
11
60'

Mamy wideoweryfikację faulu na Kounkoud.

6
2
4
4
3
60'

Już tylko niespełna 60 sekund! Coraz mniej czasu do wyłonienia zwycięzcy. A może będzie remis?

czas 59'

Coś niesamowitego. Celnie przy rywalu Thomas Arnoldsen.

1
2
4
10
34 : 34 IDK
czas 59'

Niespełna 2 minuty do końca tego spotkania. Celnie ze skrzydła Benoit Kounkoud.

26
15
1
1
34 : 33 IDK
czas 58'

Tak się właśnie stało. Świetnie zrobił to ponownie Mads Hoxer Hangaard. To już jego 12. bramka na 13 możliwych rzutów. Niesamowite.

4
2
2
10
23
58'

Za chwilę to gospodarze mogą wyjść na prowadzenie.

3
3
1
6
15
58'

Niestety, Karacić zatrzymany przez bramkarza Aalborga.

3
1
5
10
33 : 33 IDK
czas 57'

Nie udało się teraz powstrzymać Madsa Hoxera Hangaarda Paczkowskiemu.

1
2
8
13
32 : 33 IDK
czas 57'

Za ten faul jednak na ławkę kar powędrował Henrik Mollgaard.

9
5
2
32 : 33 IDK
czas 57'

Celnie Alex Dujshebaev, ale mocno ucierpiał w tym starciu z rywalem Hiszpan.

15
6
3
32 : 32 IDK
czas 56'

Piłkę w aut wybił Alex. A na remis oczywiście Mads Hoxer Hangaard, czyli ten najskuteczniejszy dziś u gospodarzy.

2
1
3
10
31 : 32 IDK
czas 55'

Ależ trafił teraz Mads Hoxer Hangaard. Bomba od wewnętrznej części poprzeczki. Nie do obrony.

2
1
5
55'

Czas dla Madsena.

1
4
30 : 32 IDK
czas 54'

Jeszcze mamy przewagę, którą teraz zdołał powiększyć z prawego skrzydła Benoit Kounkoud.

15
7
30 : 31 IDK
czas 54'

Na pograniczu faulu w ataku był teraz Henrik Mollgaard. Bramka uznana.

1
3
6
53'

Od razu zwolnili ten atak kielczanie. Słusznie.

5
2
2
53'

Błąd podania u gospodarzy i mamy przechwyt piłki.

8
3
29 : 31 IDK
czas 53'

Ależ zrobił to teraz w genialny sposób Igor Karacić. Magik, dosłownie.

13
5
1
29 : 30 IDK
czas 52'

No i już tylko bramka przewagi gości, bo teraz z siódmego metra celnie Thomas Arnoldsen.

1
3
4
51'

Nie trafił Olejniczak, karny dla Aalborga.

1
3
3
28 : 30 IDK
czas 51'

Faulował swojego rywala Dylan Nahi w tej kontrze i Francuz dostał bezpośrednią czerwoną kartkę po wideoweryfikacji. A zatem brak kołowego totalny. Byłoby bardzo źle, gdyby przy takim meczu Industria go nie wygrała.

2
1
3
5
28 : 30 IDK
czas 51'

Tymczasem w kontrze Kristian Bjornsen dołożył kolejną bramkę "na pustaka".

2
3
50'

Świetna obrona Mestricia i to w tak ważnym dla nas momencie.

czas 49'

Będzie podwójna kara dla gości. Bramka i jeszcze na ławkę kar wyleciał Szymon Wiaderny.

3
3
6
48'

Haukur Thrastarson tylko w słupek. Co za pech rozgrywającego mistrzów Polski.

3
7
czas 47'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Buster JuulSandro Mestrić z genialną obroną. To co, na +5?

9
5
1
47'

Karny dla miejscowych.

1
5
26 : 30 IDK
czas 46'

Trafił teraz z lewej strony Michał Olejniczak, co oznacza, że już tylko bramkarze drużyny z Kielc bez celnego rzutu!

9
3
1
26 : 29 IDK
czas 46'

Wynik podreperował teraz Thomas Arnoldsen.

3
5
25 : 29 IDK
czas 45'

Cezary Surgiel zatrzymamy przez bramkarza, ale piłka trafiła wprost do Daniela Dujshebaeva.

12
4
1
45'

W końcu pomylił się Vlah. Możemy wrócić na 4-bramkowego prowadzenie.

10
6
25 : 28 IDK
czas 44'

Nie wyszła akcja gościom. Niemniej, za chwilę piłkę na kole otrzymał Dylan Nahi i gospodarze mogli tylko rozłożyć ręce.

10
4
44'

Oj, gra pasywna Industrii. Zostały 3 podania. O czas poprosił teraz Tałant Dujszebajew.

czas 43'

Niesamowicie w drugą część meczu wszedł Aleks Vlah i znowu tylko +2 dla kielczan po wcześniejszej nieudanej szansie Karacicia.

1
2
2
24 : 27 IDK
czas 41'

Dodajmy, że chwilę przed tą karą trafił jeszcze Alex Dujshebaev.

7
4
24 : 27 IDK
czas 41'

Za błąd zmiany na ławkę kar powędrował Arkadiusz Moryto.

czas 40'

Ach ten Aleks Vlah. Nie zdążyli wrócić kielczanie do defensywy.

czas 40'

Dobry fragment zawodów notuje Aleks Vlah.

1
3
21 : 25 IDK
czas 40'

Ponownie w prosty sposób Igor Karacić oszukał obronę gospodarzy i trafił z bliskiej odległości.

5
3
21 : 24 IDK
czas 39'

Tymczasem z rzutu karnego celnie Buster Juul.

2
20 : 24 IDK
czas 39'

Zgubił piłkę Nilsson i kontrę ze środka rozegrania zakończył Arkadiusz Moryto. Wracamy do +4.

5
2
20 : 23 IDK
czas 38'

Bardzo ważną bramkę dorzucił teraz na kontakcie z rywalem Alex Dujshebaev.

4
3
20 : 22 IDK
czas 37'

Zostało +2 po rzucie Aleksa Vlaha z prawej flanki.

1
37'

Duża pomyłka Alexa.

2
6
19 : 22 IDK
czas 36'

Zmniejszyła się nieco przewaga gości po rzucie Vlaha.

1
1
3
18 : 22 IDK
czas 36'

Złe podanie Karacicia do Nahi. Strata. A po chwili Nahi otrzymał 2 minuty kary za faul na rywalu.

1
2
35'

Ale będziemy wznawiać z bocznej linii i mamy nową akcję.

4
1
35'

Nie trafił Nahi. Zatrzymał go Norsten.

1
18 : 22 IDK
czas 35'

Świetny rzut z prawej strony oddał Lukas Nilsson.

1
17 : 22 IDK
czas 34'

Jeśli kielczanie zdołają utrzymać taką dyspozycję lub jeszcze powiększą prowadzenie będzie dobrze. A zrobił to teraz Alex Dujshebaev pięknym zwodem, choć był jeszcze łapany za koszulkę.

4
2
1
33'

Jest obrona w wykonaniu Mestricia.

1
1
1
17 : 21 IDK
czas 33'

Jeszcze raz celnie Mads Hoxer Hangaard, czyli identycznie jak przed przerwą.

1
2
16 : 21 IDK
czas 32'

Kapitalne podanie na koło, gdzie na piłkę czekał już Dylan Nahi. Karacić nawet nie patrzył w kierunku kolegi.

2
1
1
16 : 20 IDK
czas 32'

Znowu rozpoczął swoje strzelanie Mads Hoxer Hangaard.

1
1
15 : 20 IDK
czas 31'

Pierwsze trafienie w tym spotkaniu zaliczył Arkadiusz Moryto. Jeszcze tylko Olejniczak i każdy zanotuje choćby bramkę.