(18:11)
Zakończony
Telekom Veszprem
komentarz

Perfekcyjny mecz Orlen Wisły. Skuteczność na poziomie 74 procent i to przeciwko bardzo klasowemu zespołowi. Nafciarze zakończyli rok w najlepszy możliwy sposób. Wielkie brawa. My już mówimy dobrej nocy.

60'

Orlen Wisła Płock już nie była skora do szybkiego ataku po tamtej bramki. Dodajmy, że nie musiała Wygrała bardzo wysoko i w pełni zasłużenie. Oj będzie się jeszcze działo w tej grupie Ligi Mistrzów. Nafciarze wciąż z szansą na awans do TOP16. Na to też liczymy. Dziś płocka siódemka, ba szesnastka, pokazała wielką klasę.

1
OWP 37 : 30 VES
czas 60'

Jest bramka nr 30 dla Telekomu po próbie Dragana Pechmalbeca.

OWP 37 : 29 VES
czas 59'

I na +8 podwyższył Tin Lucin. Nikt się nie spodziewał takiej przewagi Wisły.

7
4
60'

czas 58'

I rzut karny na bramkę zamienił Tin Lucin (dodajmy zagrożony czerwoną kartką z gradacji kar).

3
2
1
1
OWP 35 : 29 VES
czas 58'

Jeszcze jedna kara dla przyjezdnych, tym razem Mihicia faulował Ludovic Fabregas. Nieładne zachowanie Francuza.

2
1
1
czas 57'

Zmniejszył nieco tę przewagę trafieniem z koła Ludovic Fabregas.

2
3
OWP 35 : 28 VES
czas 57'

Idealnym lobem nad Bioską popisał się teraz Lovro Mihić.

4
3
OWP 34 : 28 VES
czas 57'

Jeszcze jednego mniej będą mieli Węgrzy, bo karę otrzymał Hugo Descat.

czas 56'

No nie, nie przegra już tego meczu płocka Wisła. Trafił jeszcze na dobicie przeciwnika Lovro Mihić.

3
2
1
55'

Nieudana próba Remiliego.

1
1
1
OWP 33 : 26 VES
czas 55'

Świetnie wychodzi nam gra 7 na 6. Mamy rzut z drugiej linii w wykonaniu Zarabeca.

3
1
OWP 32 : 26 VES
czas 54'

Naprawdę wielkim wyczynem byłoby stracić tak dużą przewagę przez miejscowych. Choć teraz ponownie z bramką Siergiej Kosorotow.

2
1
OWP 32 : 25 VES
czas 54'

Była już gra pasywna po naszej stronie, piłkę z lewego rozegrania w siatce umieścił jednak Tin Lucin.

3
1
OWP 31 : 25 VES
czas 53'

Indywidualnie celnie ze środka Siergiej Kosorotow.

2
3
OWP 31 : 24 VES
czas 52'

I jest +7, bo piłkę na koło, idealnie, otrzymał Dawid Dawydzik. Robi sobie świetny prezent urodzinowy nasz obrotowy.

5
3
1
komentarz

Jeśli teraz Nafciarze trafią, wrócą do +7 bramek przewagi.

4
3
52'

Niedokładny Remili. Strata.

3
2
1
OWP 30 : 24 VES
czas 51'

Dawno nie było takiej akcji z prawego skrzydła w wykonaniu Daszka. Zrobił to w idealnym momencie. Coraz bliżej sporej niespodzianki w Orlen Arenie.

2
1
51'

Mamy jednak piłkę w ataku pozycyjnym, ale to dopiero po czasie na żądanie Xaviera Sabate.

2
1
50'

Zmarnowana okazja Mihicia.

1
OWP 29 : 24 VES
czas 50'

Już tylko 5 bramek przewagi, bo dziurę przy bliższym słupku znalazł Hugo Descat.

2
1
OWP 29 : 23 VES
czas 50'

Znalazł drogę do bramki z rzutu karnego Tin Lucin. +6 dla Wisły. Jest dobrze.

1
1
49'

Będzie rzut karny dla Nafciarzy.

5
2
OWP 28 : 23 VES
czas 49'

Za uderzenie w twarz karę dwóch minut otrzymał Patrik Ligetvari. Mamy zatem świetną szansę na bramkę.

1
48'

Nie udało się szybko wyjść z tym atakiem, ale piłka po stronie Wisły.

czas 48'

Wykluczenie dla Abela Serdio. Mamy jednak przechwyt w obronie i szansę na kontrę.

1
1
47'

Casado zatrzymany przez Alilovicia.

czas 47'

Opłaciło się powalczyć. Świetna asysta Zarabeca do Dawydzika. Drugi wykorzystał swoją szansę.

1
1
46'

Lucin w poprzeczkę. Mamy jednak szczęście, bo Casado wpadł w pole bramkowe i utrzymaliśmy piłkę.

2
1
1
OWP 27 : 23 VES
czas 46'

Na koło wbiegł Hugo Descat i trafił z najbliższej możliwej odległości.

45'

O trzeci już czas poprosił Momir Ilić.

1
OWP 27 : 22 VES
czas 45'

Staramy się trzymać dystans, bo teraz skuteczny Tin Lucin. Czasu coraz mniej, a Telekom musi w końcu stracić siły przy tak intensywnej grze w ofensywie.

2
44'

Pomylił się Fazekas. Na szczęście mamy w bramce Mirko Alilovicia. To może być obrona kolejki Zatrzymał Marguca.

1
1
OWP 26 : 22 VES
czas 44'

Wykorzystali dziurę w naszej obronie goście. Celnie Marguc.

2
2
1
3
OWP 26 : 21 VES
czas 44'

Coś pięknego dokonał teraz ze skrzydła Lovro Mihić.

1
42'

Pomógł nam teraz Mirko Alilović. Brawo. Wisła stara się "kraść" czas.

2
2
OWP 25 : 21 VES
czas 42'

Mamy odpowiedź, w dobrym momencie Lucina.

1
1
OWP 24 : 21 VES
czas 42'

Zrobiło się bardzo niebezpiecznie. Trafił w kontrze Siergiej Kosorotow.

czas 42'

W dodatku Mirsad Terzić otrzymał 2 minuty kary na Kosorotowie.

OWP 24 : 20 VES
czas 41'

No niestety, znowu nie zdążyliśmy ustawić się w obronie. Bramkę dołożył Hugo Descat.

OWP 24 : 19 VES
czas 41'

Coś pięknego zagrał teraz zwodem Zarabec. Idealnie wypatrzył na skrzydle Krajewskiego.

1
1
OWP 23 : 19 VES
czas 40'

Już 5:8, bo ze skrzydła celnie teraz Hugo Descat. Robi się niespokojnie.

40'

Strata Wisły. Na razie Nafciarze przegrywają w tej części gry 5:7.

2
1
OWP 23 : 18 VES
czas 39'

Zdecydowanie łatwiej tracimy teraz bramki. Odsuwał się teraz nasz obrońca od Fabregasa, nie chciał faulował, a jest bramka dla Telekomu.

OWP 23 : 17 VES
czas 38'

I trafił, trafił z koła po dobrym podaniu Abel Serdio. Oj ważne to było uderzenie naszego obrotowego.

38'

Jest już sygnalizacja gry pasywnej u gospodarzy. Trzeba rzucać.

OWP 22 : 17 VES
czas 38'

Oj szybko wpadają teraz bramki po jednej i po drugiej stronie parkietu. Trafił Nedim Remili.

1
OWP 22 : 16 VES
czas 38'

Dostał szansę Krajewski i jej nie zmarnował.

1
2
36'

Chwilę wcześniej Zmarnował swoją szansę Dawydzik.

1
OWP 21 : 16 VES
czas 36'

Tymczasem z trafieniem bramkarz Rodrigo Corrales. To już 3 bramki z rzędu dla Telekomu.

OWP 21 : 15 VES
czas 36'

Daszek przegrał pojedynek na skrzydle z Corralesem. Natychmiast wykorzystał to w kontrze pośredniej Hugo Descat.

1
OWP 21 : 14 VES
czas 35'

Zaskoczył nas teraz Agustin Casado.

OWP 21 : 13 VES
czas 35'

Świetnie wygląda ten wynik na tablicy po rzucie Mihy Zarabeca. Coś pięknego.

34'

Pomylił się Remili.

OWP 20 : 13 VES
czas 34'

Jeszcze raz świetną bramkę dopisał sobie, już siódmą, Gergo Fazekas.

OWP 19 : 13 VES
czas 34'

Blisko faulu ofensywnego był Siergiej Kosorotow, ale ostatecznie bramka zaliczona.

OWP 19 : 12 VES