komentarz

Dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu. Przed nami jeszcze starcie Polski z Danią.

1
komentarz

Po początku drugiej połowy mało kto się spodziewał takich emocji. Niemcy podnieśli się, ale nie zdołali doprowadzić do szczęśliwego końca. Czego zabrakło? W takim meczu chyba tylko szczęścia.

FRA 29 : 28 GER
czas 60'

29:28. Coś nieprawdopodobnego. Na dwie sekundy przed końcem z dystansu trafił Daniel Narcisse. To była iście trudna sytuacja. Jak on to zrobił zdają się pytać niemieccy gracze.

60'

Rzut albo dogrywka?

60'

Gra pasywna Francji. Co teraz?

60'

25 sekund do końca.

60'

Ustawiona akcja Francuzów. Pytanie czy z tego skorzystają? Albo czy rywale na taką akcję pozwolą?

60'

Poznamy zwycięzcę, czy może zagramy dogrywkę? Tymczasem o czas poprosił trener Onesta.

60'

Ostatnie sekundy do końca zawodów.

FRA 28 : 28 GER
czas 59'

28:28. Mamy remis. Cóż za emocje. Znów trafił Tobias Reichmann. Nie mógł tego zrobić w lepszym momencie meczu.

59'

Szansa na remis dla Niemców.

FRA 28 : 27 GER
czas 59'

28:27. Błąd, niesamowite. To nerwy? Kontra w wykonaniu Tobiasa Reichmanna. Ten jednak podparł rzut. Sędziowie tego nie zauważyli. Jest gol.

58'

Rzut nie był jednak zbyt trudny do obrony. Wolno zaczęli Trójkolorowi. Są znacznie bliżej zwycięstwa. Muszą jednak rzucić bramkę.

58'

Gra pasywna Niemców. Obronił jeszcze Omeyer. To może być akcja rozstrzygająca.

58'

Do końca zawodów jeszcze ponad dwie minuty.

58'

Czas dla drużyny Sigurdssona. Ważne uwagi przekazał swoim podopiecznym trener. Czy z tego skorzystają?

58'

Niemcy siedmiu w polu. Pusta bramka.

FRA 28 : 26 GER
czas 57'

28:26. Jednak Trójkolorowi. Skutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe.

57'

Karny dla Francji. Odskoczą czy po kolejnej akcji rywali będzie remis?

FRA 27 : 26 GER
czas 56'

27:26. Niemożliwe stało się faktem. Kontaktowy gol zdobył Julius Kühn.

56'

Wynik wciąż bez zmian. Błędy w ataku z obu stron.

55'

Kolejna szansa i kolejna zmarnowana. Tym razem w kontrze sam na sam pomylił się Gensheimer. Obronił Omeyer. Rośnie nam bohater tego widowiska.

55'

Niesamowite. Pomylił się Weinhold. Ależ strata. To może się zemścić.

54'

Wolno grali mistrzowie olimpijscy. Obronił jeszcze Heinevetter. Szansa na gola kontaktowego dla Niemców.

FRA 27 : 25 GER
czas 54'

27:25. Wyraźnie uwierzyli w dobry wynik dla swojej drużyny Niemcy. Trafił Martin Strobel.

FRA 27 : 24 GER
czas 53'

27:23. Skutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe. Rosną emocje.

53'

Nie ma bramki Francuzów, ale za to będą mogli wykonywać rzut karny.

FRA 26 : 24 GER
czas 52'

26:24. Tak, tak tak zdaje się krzyczeć Sigurdsson. Znów trafił Julius Kühn.

FRA 26 : 23 GER
czas 51'

26:23. Będą jeszcze emocje. Nie pomylił się Julius Kühn. Będzie jeszcze kolejna szansa na zmniejszenie strat.

51'

Broni Heinevetter. Jest szansa dla mistrzów Europy.

FRA 26 : 22 GER
czas 50'

26:22. Trafił Tobias Reichmann. Popracował na skrzydle i znalazł sobie dogodną sytuację.

FRA 26 : 21 GER
czas 49'

26:21. Mogło być już tylko 3 gole przewagi Francji. Tymczasem trafił Daniel Narcisse.

49'

Broni jednak Omeyer. Rozpacz w ekipie Niemców.

48'

Coś niesamowitego. Gra pasywna Francuzów. Czyżby nerwy zrobiły swoje. Sędziowie z Danii odgwizdali błąd kroków.

48'

Rośnie nam rywal na liście strzelców dla Bieleckiego.

FRA 25 : 21 GER
czas 47'

25:21. Ach ten Uwe Gensheimer. Jest tego dnia niesamowity. To już jego 11 bramka!

czas 47'

Luc Abalo został wykluczony na 2 minuty.

47'

Krąży piłka po obwodzie w niemieckiej ekipie. Będzie kara dla Francuza.

46'

Rzut z dystansu. Indywidualnie Nikola Karabatić, ale niecelnie. Jego pozycja nie była jednak łatwa.

46'

Nerwy rosną z minuty na minutę.

FRA 25 : 20 GER
czas 45'

25:20. Wynik ratuje jeszcze Julius Kühn.

FRA 25 : 19 GER
czas 45'

25:19. Cudownie z koła trafił Cedric Sorhaindo. Techniczny rzut i bramkarz Niemiec bez szans.

FRA 24 : 19 GER
czas 44'

24:19. Jest gol Trafił Julius Kühn.

44'

Niemcy bez bramkarza. Ryzyko się opłaciło.

FRA 24 : 18 GER
czas 43'

24:18. Bramka! Trafił Valentin Porte.

43'

Znów blisko błędu Francuzi.

FRA 23 : 18 GER
czas 43'

23:18. Szybka kontra. Do bramki pobiegł i się nie pomylił Uwe Gensheimer. Jest jeszcze czas na skuteczną pogoń.

42'

O chwilę przerwy poprosił Onesta. Jego gracze są już naprawdę blisko. Takiej przewagi nie powinni roztrwonić.

FRA 23 : 17 GER
czas 42'

23:17. I znów szybkie trafienie. Tym razem nie pomylił się Julius Kühn. to jego trzecia bramka.

FRA 23 : 16 GER
czas 42'

23:16. Cios za cios. Trafił Nikola Karabatić.

FRA 22 : 16 GER
czas 41'

22:16. Niejako na pocieszenie trafił Steffen Weinhold.

FRA 22 : 15 GER
czas 40'

22:15. Powtórka z rozrywki. Trafił Thierry Omeyer.

FRA 21 : 15 GER
czas 40'

21:15. Dobrą okazję miał niemiecki rozgrywający. Obronił Omeyer. Pusta bramka i przez cały parkiet piłkę przerzucił Nikola Karabatić.

czas 39'

Patrick Wiencek został wykluczony na 2 minuty. Trafił Valentina Porte w twarz. Francuz leży na parkiecie. Znów Niemcy w osłabieniu. Następna kara obrotowego będzie oznaczała czerwoną kartkę.

czas 38'

20:15. Cóż za błąd popełnił, który wykonywał rzut karny Michael Guigou. Rzucił zdecydowanie za lekko i Wolff bez problemu wyłapał piłkę.

FRA 20 : 15 GER
czas 38'

20:15. W pojedynkę próbuje wygrać ten mecz Uwe Gensheimer.

czas 37'

Luka Karabatić został wykluczony na 2 minuty. To już chyba ostatnia szansa dla rywali.

FRA 20 : 14 GER
czas 37'

20:14. Takiej przewagi Francuzi jeszcze nie mieli. Trafił Daniel Narcisse. Będą mogli grać duże spokojniej.

czas 36'

Paul Drux został wykluczony na 2 minuty. Chwilę wcześniej upomnienie otrzymał jeszcze Niemiec.

FRA 19 : 14 GER
czas 35'

19:14. Na raty, ale skutecznie. Trafił Michael Guigou. Dobił swój strzał nie niewykorzystanym rzucie karnym.

35'

Będziemy mieli rzut karny dla Francji. Oddala się finał dla Niemców.

34'

Nasi zachodni sąsiedzi zablokowani. Czyżby ten mecz już zaczął się rozstrzygać?

FRA 18 : 14 GER
czas 34'

18:14. Rozjechała się obrona mistrzów Europy. Nie mógł z tego nie skorzystać Daniel Narcisse.

33'

Niewiele, a błąd popełniliby Niemcy. Był rzut, ale znów obronił Omeyer.

FRA 17 : 14 GER
czas 32'

17:14. Jest odpowiedź. Cóż by grali Niemcy, gdyby nie mieli w składzie Uwe Gensheimera. To już jego ósme trafienie!

FRA 17 : 13 GER
czas 31'

17:13. Nie można tracić takich bramek, jak ta, którą zdobył teraz Valentin Porte.