28:26
Zakończony
Francja
komentarz

Dziękujemy za śledzenie relacji z finału igrzysk jak i całego turnieju olimpijskiego szczypiornistów. Emocji nie brakło, nie tylko dzięki Polakom. Zapraszamy na kolejne wydarzenia w portalu WP SportoweFakty

DNK 28 : 26 FRA
czas 60'

Na pocieszenie skutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe.

DNK 28 : 25 FRA
czas 60'

Dzieła zniszczenia dokonał Mads Mensah Larsen!  Francja nie obroni złota! 28:25!

59'

Minuta do końca, a Karabatić robi błąd kroków!

58'

Toft Hansen zabrał, po prostu zabrał, piłkę Karabaticiowi! Dania chyba tego nie przegra

DNK 27 : 25 FRA
czas 58'

Obok ręki Omeyera Lasse Svan Hansen. Francja ma spory problem

DNK 26 : 25 FRA
czas 57'

Landin nie wierzy, że wpuścił taką bramkę. Trafił Nikola Karabatić! 26:25!

56'

Hansen obok bramki. Dania się gubi!

DNK 26 : 24 FRA
czas 55'

Daniel Narcisse jak rasowy obrotowy znalazł się na kole i pokonał Landina. 26:24! Trener Gudmundsson poprosił o przerwę

54'

Christiansen musiał rzucać przy sygnalizacji gry pasywnej. Omeyer odbił to z uśmiechem na ustach. Kontra Karabaticia i tym razem Landin. Zrobił się mecz

DNK 26 : 23 FRA
czas 53'

Skutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe.

czas 51'

26:21. Zupelnie niesygnalizowany rzut Mortena Olsena.

DNK 25 : 21 FRA
czas 50'

1
DNK 25 : 20 FRA
czas 48'

Hansen i Olsen wypracowali Kasperowi Sondergaardowi idealną pozycję do rzutu. 25:20! Claude Onesta i jego zawodnicy naprawde już mają gorąco

48'

Francja tylko jedna bramka przez 10 minut!

DNK 24 : 20 FRA
czas 48'

Nakręcili się Duńczycy. Gerarda ze skrzydła pokonał Lasse Svan Hansen.

czas 47'

Daniel Narcisse został wykluczony na 2 minuty. Morten Olsen trafiony w twarz

DNK 23 : 20 FRA
czas 46'

Bramka! Trafił Kasper Sondergaard. Przy asyście trzech obrońców! Duńczycy poczuli krew

DNK 22 : 20 FRA
czas 46'

Bramka! Trafił Timothey N'Guessan. Przełamanie Francuzów

DNK 22 : 19 FRA
czas 45'

22:19 Zza bloku odpalił Morten Olsen. Francuzom robi się gorąco

44'

Sam Abalo nie wie, jak tego nie trafił. Sam na sam z Landinem, a metr obok słupka. Francuzi od 7 minut bez bramki!

DNK 21 : 19 FRA
czas 43'

Kaspera Sondergaarda odpychał Guigou, jednak Duńczykowi to nie przeszkodziło. 21:19!

42'

Karabatić się nie popisał. Anemiczny rzut i Landin spokojnie odbił piłkę

41'

W końce Omeyer znalazł sposób na Hansena.

czas 40'

René Toft Hansen został wykluczony na 2 minuty.

39'

Svan sam na sam z Omeyerem i nie ma bramki! Omeyer!

DNK 20 : 19 FRA
czas 38'

Cedric Sorhaindo obrócił się z defensorem na plecach i trafił do bramki Landina.

DNK 20 : 18 FRA
czas 37'

Bramka! Trafił w przewadze Mads Christiansen.

czas 37'

Ludovic Fabregas został wykluczony na 2 minuty. Ostry atak na rękę Mensaha. Bodaj pierwsza kara dzisiaj

DNK 19 : 18 FRA