60'

Jeszcze jedna próba gospodarzy, ale już chyba tylko dla kibiców

ZAG 23 : 26 IDK
czas 59'

23:26! Ależ ukrył ten rzut Bombac! Efektowne trafienie Słoweńca zza linii obrony

ZAG 23 : 25 IDK
czas 58'

23:25! Ivić bardzo blisko trzeciej interwencji. Ostatecznie lepszy jednak Mandalinić

58'

I jeszcze raz Ivić! Chyba podciął rywalom skrzydła

57'

Sygnalizowany rzut Miklavcicia i Ivić nawet nie musiał się przesuwać. Chorwat tylko wystawił nogę

56'

Strata kielczan... Ten mecz jeszcze nie jest wygrany

ZAG 22 : 25 IDK
czas 55'

22:25! Ho, ho, ho! Mandalinić w najefektowniejszej akcji dnia. Kapitalna wrzutka i jeszcze lepsze zachowanie lewego rozgrywającego

ZAG 21 : 25 IDK
czas 54'

21:25! Zorman prawie zgubił piłkę. Ostatecznie Słoweniec opanował sytuację i rzucił nad głową Skoka

54'

Bardzo rzadki obrazek. Aguinagalde pomylił się z koła. Górą Skok

54'

Mandalinić nieco spychany przed rzutem, ale sędziowie niewzruszeni. Piłka metr nad bramką

ZAG 21 : 24 IDK
czas 52'

21:24! Miklavcić bardzo łatwo oszukał Kusa i w promieniu dwóch metrów nie miał rywala obok siebie

czas 49'

19:21! W bardzo trudnej sytuacji poradził sobie Vujić. Widać nie może zdobywać zbyt łatwych bramek

ZAG 18 : 21 IDK
czas 48'

18:21! Klasyk w wykonaniu Vive. Zorman do Aguinagalde i trzecia bramka Hiszpana

48'

Ogromne szczęście Vive. Vujić w kontrze w słupek.

ZAG 18 : 20 IDK
czas 46'

18:20! Na próbę zwodu Bombca nabrał się Tonci Valcić i Słoweniec miał przed sobą wolny korytarz

ZAG 18 : 19 IDK
czas 45'

18:19! Gospodarze grali bardzo długo, aż w końcu Miklavcić dostrzegł Voriego. Rutyniarz wykorzystał lata gry na tym poziomie

ZAG 17 : 19 IDK
czas 45'

17:19! Tym razem Krzysztof Lijewski z drugiej linii, nieco bliżej środka.

44'

Spektakularne pudło Djukicia. A mogło być +2...

ZAG 17 : 18 IDK
czas 43'

17:18! To Aguinagalde? Nie, Lijewski! Rozgrywający jak rasowy obrotowy. Wcześniej Bombac ściągnął na siebie obrońców i kapitalnie obsłużył kolegę

42'

Pogubił się Sebetić. Chorwat chyba sam nie wie, co planował zagrać. Vive z szansą na prowadzenie

ZAG 17 : 17 IDK
czas 41'

17:17! Za plecami Strleka niespodziewanie pojawił się Horvat i nie miał problemu z pokonaniem Ivicia

41'

Do trzech razy sztuka? Nie tym razem. Najpierw Bielecki w blok, po chwili Djukić w Stevanovicia, szansę zmarnował też Strlek

41'

Vive osaczone i rumuńscy sędziowie sygnalizują grę pasywną

ZAG 16 : 17 IDK
czas 40'

16:17! W końcu gospodarze musieli się przedrzeć. Horvat z kolejnym trafieniem

39'

Świetnie Jachlewski w defensywie. A RK PPD gra przecież w przewadze

czas 39'

Mateusz Kus się doigrał. Już poprzedni faul był na granicy wykluczenia. Tym razem rozpędzony Sebetić powalony na parkiet i Vive w osłabieniu przez dwie minuty

ZAG 15 : 17 IDK
czas 38'

15:17! Od czego jest Ivić. Chorwat z kolejną kapitalną interwencją, a jego wysiłki na bramkę zamienił Zorman, który wykorzystał kontrę

38'

Wszystko było idealnie. Wrzutka w tempo do Lijewskiego, a Polak wprost w Stevanovicia...

ZAG 15 : 16 IDK
czas 36'

15:16! Piłka doszła na lewe skrzydło do Strleka. Chorwat doskonale wiedział, co z nią zrobić

ZAG 15 : 15 IDK
czas 36'

15:15! Znakomita akcja Chorwatów. Wszystko poszło zgodnie z planem i Vujić zwieńczył dzieło

ZAG 14 : 15 IDK
czas 35'

14:15! Bombac świetnie wypatrzył Djukicia, a Serb poradził sobie, nawet będąc faulowanym.

35'

Djukić idealnie ustawił się w obronie i wymusił faul ofensywny Chorwatów

ZAG 14 : 14 IDK
czas 34'

14:14! Błyskawiczna odpowiedź Manuela Strleka!

ZAG 14 : 13 IDK
czas 34'

14:13! Djukić wprost w Stevanovicia i Horvat miał mnóstwo miejsca, by pokonać Ivicia

ZAG 13 : 13 IDK
czas 33'

13:13! Petarda Mandalinicia z biodra. Co za rzut! Podobną akcję w pierwszej połowie próbował wykonać Bombac

33'

W ostatniej chwili powstrzymany Mandalinić. Na szczęście bez kary

ZAG 12 : 13 IDK
czas 32'

Najłatwiejsza bramka kielczan dzisiaj. Lijewski do pustej bramki po stracie RK PPD

ZAG 12 : 12 IDK
czas 31'

Książkowa akcja Aguinagalde. Hiszpan i jego typowa akcja

31'

Zespoły wróciły do gry

ZAG 12 : 11 IDK
czas 30'

12:11 ! Bielecki z karnego. Gorszą informacją jest kontuzja Reichmanna, który kulejąc opuścił parkiet

czas 30'

Josip Valcić przesadził, zdecydowanie. Sędziowie wysyłają go na karę, a mogli nawet pod prysznic. Reichmann zwija się z bólu i wygląda na skręcenie stawu skokowego...

30'

Może i Lovro Sprem nabawi się kompleksów? Ivić ośmieszył wręcz rodaka, który biegł po pewną bramkę

ZAG 12 : 10 IDK
czas 29'

12:10! Wrzutka do Mandalinicia i lider RK PPD w idealnym tempie przejął podanie. Fenomenalna akcja Chorwatów

28'

Oby Kontrec nabawił się kompleksu Ivicia po tym meczu. Kapitalna interwencja kieleckiego bramkarza

ZAG 11 : 10 IDK
czas 28'

11:10! Bodaj za trzecią próbą Aguinagalde urwał się obrońcy i pokonał Stevanovicia

27'

Kontrec prosto w głowę Ivicia. Kielczanina aż oszołomiło. Chwilowa przerwa, ale Chorwat doszedł do siebie

26'

Po kole przebiegł się Mateusz Jachlewski. RK PPD w ataku

ZAG 11 : 9 IDK
czas 25'

11:9! Mateusz Kus sam nie wie, jak Mandalnić zdołał w tej sytuacji oddać rzut. Przy asyście obrońców Chorwat kapitalnie w lewy róg bramki Ivicia

ZAG 10 : 9 IDK
czas 24'

10:9! Vive znakomicie wykorzystuje przewagę jednego zawodnika. Chorwaci zgubili piłkę i Jachlewski wykorzystał kontrę z zimną krwią. Druga bramka w trakcie wykluczenia Joticia

ZAG 10 : 8 IDK
czas 24'

10:8! Bombac ściągnął obrońcę, Lijewski zwodem zgubił rywala i trafił z szóstego metra.

czas 23'

Bardzo ostro Lovro Jotić. Reichmann upadł bardzo groźnie, na szczęście po chwili otrzepał się i wrócił do gry

22'

Uff, Marković pobiegł z kolejną kontrą, ale KAPITALNA interwencja Ivicia. Chwilę później Stevanović zatrzymał Jachlewskiego. Ależ przestój Vive

ZAG 10 : 7 IDK
czas 22'

10:7! W Varażdzin gospodarze złapali wiatr w skrzydła. Kapitalna interwencja Stevanovicia i Horvat w kontrze.

21'

Zwodem próbuje Paczkowski, wzięty jednak w kleszcze i z akcji nici. Czas dla Tałanta Dujszebajewa. Trzeba to uspokoić

czas 20'

9:7 Horvat rzadko myli się z karnego. Nie pomylił się i tym razem, choć Ivić poczuł wiatr na palcach

ZAG 9 : 7 IDK
czas 20'

20'

Robi się nieciekawie. Rumuńscy sędziowie uznali, że Zorman bronił w kole i chyba mieli rację. Karny!

19'

Paczkowski próbował się przedrzeć, ale Marković wyczuł jego intencję. Po chwili podanie "Paczasa" nie trafiło do Reichmanna

ZAG 8 : 7 IDK
czas 19'

8:7. Kapitalna bramka Miklavcicia. Słoweniec zszedł z prawego rozegrania do środka i rzucił w kierunku przeciwnym do biegu.

18'

Nie doszła piłka do Aguinagalde po dograniu od Zormana. Szansa PPD na pierwsze prowadzenie

ZAG 7 : 7 IDK
czas 18'

Pogubił się Paczkowski i gospodarze wyszli z piorunującym uderzeniem. Kontrec lepszy w starciu oko w oko z Iviciem

ZAG 6 : 7 IDK
czas 17'

O swojej obecności na placu przypomniał Miklavcić

ZAG 5 : 7 IDK
czas 16'

Świetny początek Paczkowskiego. Bramka kielczanina. 7:5!

ZAG 5 : 6 IDK
czas 16'

Do drugiej linii cofnął się obrotowy Kontrec i ... zaskoczył rzutem w stylu chociażby Bombaca

15'

To mogła być bramka kolejki! Rzut Bombaca z biodra był o krok od celu

ZAG 4 : 6 IDK
czas 14'

Igor Vori poszedł na przebój niczym rozgrywający i trafił ze środka

13'

Ivić! Kto jak kto, ale on zna rywali zna znakomicie. Przecież jeszcze rok temu stał w bramce PPD

czas 13'

Na ławce wylądował Kus. Drugie dość agresywne wejście kielczanina

ZAG 3 : 6 IDK
czas 12'

Wydawało się, że Bielecki będzie zwlekał z rzutem, aż w końcu odpalił z drugiej linii

ZAG 3 : 5 IDK
czas 11'

Zaspali obrońcy Vive. Rzut prosto w Ivicia, ale do odbitej piłki dopadł Kontrec i wepchnął ją niemal do pustej siatki

czas 10'

Kartka dla Kusa. Po chwili świetnie zatrzymał Sebeticia, chociaż piłka w rękach Chorwatów

ZAG 2 : 5 IDK
czas 9'

Na linii siódmego metra nie zadrżała ręka Deanowi Bombacowi

ZAG 2 : 4 IDK
czas 9'

Mandalinić w końcu się wstrzelił. Pierwsza bramka w trzecim rzucie

9'

Czas dla Silvio Ivandiji. Fatalny początek PPD Zagrzeb. Kielczanie na razie nie zaprezentowali nic nadzwyczajnego, ale na rywala na razie to wystarczy

ZAG 1 : 4 IDK
czas 8'

Karol Bielecki napędził kontratak, posłał w bój Strleka, a "Manu" nie zawiódł. Kielecka defensywa znowu w roli głównej. Sebetić pod presją zgubił piłkę

ZAG 1 : 3 IDK
czas 7'

Bardzo dużo czasu potrzebowali gracze PPD Zagrzeb, by rzucić pierwszą bramkę. W roli głównej Sebetić

ZAG 0 : 3 IDK
czas 5'

Aguinagalde jak rasowy rozgrywający. W swoim stylu wziął obrońcę na plecach, za to dogranie do skrzydła... palce lizać. Djukić nie mógł tego spudłować

5'

Mocno, bardzo mocno Stipe Mandalinić. Z celnością jednak na bakier

ZAG 0 : 2 IDK
czas 4'

Aguinagalde zrewanżował się rywalom, przejął piłkę i uruchomił Lijewskiego. Ten zrobił swoje i 2:0!

3'

Aguinagalde odcięty od podania i gospodarze w natarciu

ZAG 0 : 1 IDK
czas 1'

Darko Djukić przedarł się i zakończył dość chaotyczną akcję!

1'

Pudło Chorwatów i Dean Bombac napędza akcję Vibe

czas Start meczu
18:53

Swoje problemy ma także rywal Vive. RK Zagrzeb w sezonie 2016/2017 Ligi Mistrzów rozczarowuje. Chorwaci wygrali tylko jedno spotkanie i zamykają tabelę grupy B

18:53

W kadrze mistrzów Polski jest 14 zawodników, a nieobecni to kontuzjowani Michał Jurecki, Piotr Chrapkowski i Patryk Walczak. Z drużyną na Bałkany nie pojechał też młody czarnogórski skrzydłowy Branko Vujović.

18:44

Kielczanie nie mają najlepszej passy. Mistrzowie Polski przegrali z Rhein-Neckar Loewen, a w meczu o pierwsze miejsce w grupie B musieli uznać wyższość Vardaru Skopje (34:40).

18:44

Zapraszamy na relację ze spotkania 7. kolejki Ligi Mistrzów. Vive Tauron Kielce zagra w Zagrzebiu z miejscowym RK