Dziękujemy za śledzenie relacji live na naszym portalu i już zapraszamy na kolejne.

I już na sam koniec garść statystyk.

Antybohaterem ostatniej akcji został dość niespodziewanie Uros Zorman. Gdyby nie faulował, najpewniej Vive odniosłoby zwycięstwo. Tymczasem smutek zagościł na twarzach kielczan. Takiego wyniku i przebiegu meczu na pewno się nie spodziewali.

Koniec zawodów. To duża niespodzianka. Vive przegrało mecz z Celje przez nieudany ostatni fragment drugiej połowy. To może być arcyważny wynik w walce o pozycję lidera grupy B Ligi Mistrzów.

34:33. Błyskawicznie pod drugie pole karne pobiegł Luka Zvizej.

Niestety, daul ofensywny Zormana.

Być może uda się jednak wygrać z przeciwnościami.

Czas dla Tałanta Dujszebajewa. Do końca już tylko 21 sekund.

33:33. Z prawej flanki popisał się teraz Gal Marguc. Czyżby Vive straciło punkty?

Ostatnia minuta zawodów.

32:33. No to idziemy gol za gol. Odpowiedzialność za wynik wziął na swoje barki Michał Jurecki.

32:32. Niestety jego koledzy nieskuteczni w ataku. Stracili piłkę, a do kontry ruszył Blaz Janc. Znów remis.

Świetna interwencja Ivicia, w niezwykle ważnym momencie tego spotkania.

Do końca jeszcze trzy i pół mimuty.

31:32. Rzutem z dystanu uratował teraz gości Michał Jurecki.

31:31. Stało się. Okazji nie zmarnował Borut Mackovsek.

Który to już błąd w ofensywie graczy Vive. Sami sobie zgotują trudny los.

30:31. Będą emocje. To już pewne. Z koła bramkę dopisał sobie jeszcze Vid Poteko.

29:31. Wyraźnie zły był Michał Jurecki. Nie dał szans rywali ze środka.

29:30. Coś niesamowitego. W banalny sposób stracili piłkę przyjezdni. A na pustaka trafił ponownie Miha Zarabec.

28:30. Przepiękne uderzenie zaliczył teraz Miha Zarabec.

Czas dla trenera gospodarzy.

Julen Aguinagalde został wykluczony na 2 minuty.

Błąd po stronie kieleckiej siódemki. Piłka dla miejscowych.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał David Razgor. Lepszy Ivić w bramce.

27:30. Zbiegł teraz ze skrzydła na koło Manuel Strlek i zupełnie zmylił defensywę gospodarzy. Ważna bramka dla Vive.

27:29. Stracili piłkę mistrzowie Polski. Tymczasem do kontry ruszył Luka Zvizej.

26:29. Bramka! Trafił Miha Zarabec. Będą emocje.

Piłka wciąż jednak po stronie miejscowych.

Świetna parada Ivicia. Próbował Mackovsek.

Seria błędów z obu stron. Nieskuteczny rzut oddał Paczkowski.

W defensywie zachował się jednak perfekcyjnie. Faul ofensywny na nim popełnił Mlakar.

Jedna z nielicznych dziś pomyłek po stronie Julena Aguinagalde.

Povilas Babarskas został wykluczony na 2 minuty. Ucierpiał w tym starciu Lijewski. To może być bardzo ważny fragment zawodów.

25:29. Na doskonałej pozycji rzutowej znalazł się teraz Borut Mackovsek. To musiała być bramka.

24:29. Pierwsza bramka rozochociła Urosa Zormana. Vive ma już 5 goli więcej.

24:28. Trafił po koźle Ziga Mlakar.

23:28. Każde podanie do kołowego Vive kończy się bramką. Nie inaczej było tym razem. Trafił Julen Aguinagalde.

Czas dla trenera Vive.

23:27. Odpowiedział jeszcze raz Miha Zarabec.

22:27. W końcu przypomniał o sobie Uros Zorman. Vive dobrze sobie radzi bez jednego gracza.

Dean Bombac został wykluczony na 2 minuty. To już drugie upomnienie tego gracza. Tym razem ukarany za zatrzymanie kontry rywali.

22:26. Bramka! Trafił Miha Zarabec.

21:26. Nie udało się Iviciowi, to udało na pustaka Krzysztofowi Lijewskiemu.

Cenne spostrzeżenie.

Do pustej bramki rzucał Ivić, ale trochę zabrakło.

21:25. Piłkę przejęli kielczanie, a bramkę dołożył z dystansu Karol Bielecki.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Lepszy Lesjak między słupkami.

Vid Poteko został wykluczony na 2 minuty. Faulował Jureckiego.

21:24. Trzyma wynik gospodarzom Borut Mackovsek.

20:24. Ależ dziś ważną rolę odgrywa Julen Aguinagalde. Kolejne trafienie obrotowego z Kielc.

20:23. Szybko odpowiedział Ziga Mlakar.

19:23. Nic sobie z tego nie zrobił jednak Julen Aguinagalde.

Dean Bombac został wykluczony na 2 minuty. vive przez kilka chwil w 4.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Gal Marguc. Swoje dołożył także Ivić.

Mateusz Jachlewski został wykluczony na 2 minuty.

19:22. Sam wykończył teraz akcję Dean Bombac. To jego trzecie trafienie.

19:21. Na środku rozegrania okazję wykorzystał Borut Mackovsek.

18:21. Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

Vid Poteko został wykluczony na 2 minuty. Vive będzie miało jeszcze karnego.

18:20. Szybko z prawego skrzydła odpowiedział Ziga Mlakar.

17:20. Znów w roli głównej obrotowy kielczan. Idealnie obsłużył go Bombac.

17:19. Skutecznie rzut karny wykonywał Gal Marguc.

I od razu będziemy mieli karnego dla miejscowych.

Zaczynamy drugą część widowiska.

Za kilka minut druga połowa. W pierwszej części goście stracili trochę za dużo bramek.

I jeszcze garść statystyk.

Mecz Vive z Cejle skończy się horrorem z happy endem?

Vive prowadzi do przerwy 19:16. Wynik niezły, ale...

I jeszcze komentarz naszego dziennikarza po faulu na Paczkowskim.

To była ostatnia akcja meczu. Zapraszamy na kilka chwil przerwy.

16:19. W głupi sposób stracili piłkę miejscowi. Z tej okazji skrzystał Michał Jurecki.

16:18. Prosty zwód Deana Bombaca.

16:17. Nie trafił z 7 metra Luka Zvizej. Mógł jeszcze dobić swój rzut i tym razem był już skuteczny.

Rzut karny dla Celje.

Borut Mackovsek został wykluczony na 2 minuty. Teraz to miejscowi mają spory kłopot.

15:17. Szybką kontrę Vive zakończył trafieniem Darko Djukić.

15:16. Za sprawą bramki Pawła Paczkowskiego Vive odzyskuje prowadzenie w tym meczu. Wydawało się, że będzie to nie lada sztuka.

Za dyskusję kartkę otrzymał trener miejscowych.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Luka Zvizej. Sędziowie uznali, że piłka wpadła do bramki, ale nie została uznana. Dyskusyjna sprawa.

15:15. Kolejny remis. Szczęśliwie skończyła się ta akcja dla Vive. Kontrę zakończył Darko Djukić.

Michał Jurecki został wykluczony na 2 minuty.

15:14. Vive odrabia straty. Kontrę po błędzie Janca i obronie Ivicia zakończył Paweł Paczkowski.

Po przerwie sędziowie nie uznali bramki Jureckiego. Ich zdaniem kielczanin popełnił błąd kroków.

Będzie chwila przerwy dla Dujszebajewa. To trzeba szybko przerwać.

15:13. Coś niesamowitego. Kolejna udana kontra miejscowych. Tym razem wykończył ją Blaz Janc.

14:13. Ależ błąd kielczan. Celje korzysta z prezentu. Kontrę zakończył Krisian Beciri. Stało się. Przegrywamy.

Gości ratuje jeszcze Ivić.

Lesjak broni rzut Jureckiego. Celje przed szansą na pierwsze prowadzenie w meczu.

13:13. Do jego wykonania podszedł niezawodny tego dnia Luka Zvizej. Znów remis na tablicy wyników.

Gospodarze będą mieli kolejny rzut karny. Faulowany był Zarabec.

12:13. Pomylił się przy karnym, teraz Dean Bombac zachował się kapitalnie.

12:12. Borut Mackovsek po rzucie z biodra doprowadza do remisu. Nic nie został z przewagi Vive.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Dean Bombac. Lepszy Lesjak, coś nieprawdopodobnego.

Povilas Babarskas został wykluczony na 2 minuty. Będzie jeszcze karny dla Vive.

11:12. Błąd w ofensywie kielczan. Tymczasem rywal zaatakował środkiem, a tam brylował Vid Poteko.

10:12. Ależ piekielnie mocno uderzył teraz z drugiej linii Miha Zarabec.

9:12. Jest odpowiedź Vive, a dokładniej Krzysztofa Lijewskiego, którzy uderzył z prawego rozegrania.

9:11. Błąd po stronie graczy mistrzów Polski. Piłkę przejęli miejscowi, a kontrę zakończył Luka Zvizej.

8:11. W końcu trafienie miejscowych. Autorem bramki Ziga Mlakar.

Nie wytrzymał trener gospodarzy i zaprosił swoich graczy na rozmowę.

7:11. Na koło wbiegł Mateusz Jachlewski, otrzymał idealne podanie i trafił.

Błąd po stronie Celje. Piłka dla Vive.

7:10. Skuteczna akcja po stronie kieleckiego teamu. Wydaje się, że Vive kontrole zawody.

7:9. Tym razem rzut z linii 7 metrów mają gospodarze. Skutecznie rzut karny wykonał Luka Zvizej.

Faul ofensywny w drużynie mistrzów Polski. Błąd popełnił Aguinagalde.

6:9. Jest odpowiedź najskuteczniejszego wśród gospodarzy - Blaza Janca.

5:9. Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Vive odskakuje.

Mylą się miejscowi. Piłka po stronie kielczan.

5:8. Jeszcze goście z tamtej akcji mogli wykonywać rzut karny. Do piłki podszedł Karol Bielecki i się nie pomylił.

Żółtą kartkę otrzymał Povilas Babarskas.

5:7. Jest odpowiedź Celje, autorem trafienia Miha Zarabec.

4:7. Kontra zespołu z Kielc. Pobiegł do niej Darko Djukić i goście na najwyższym w tym meczu prowadzeniu.

Żółtą kartkę otrzymał Borut Mackovsek.

4:6. Po raz drugi celnie w tym meczu Julen Aguinagalde.

4:5. Bramka! Trafił Vid Poteko.

3:5. Odpowiedź Karola Bieleckiego.

3:4. Gospodarze mieli jeszcze rzut karny. Skutecznie wykonał go Luka Zvizej.

Piotr Chrapkowski został wykluczony na 2 minuty. Za faul na Zarabecu.

2:4. Z kolei Julen Aguinagalde piekielnie skuteczny.

Janc zmarnował okazję dla miejscowych.

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Jachlewski.

2:3. W swoim stylu przymierzył teraz Karol Bielecki.

2:2. Bardzo atywny jest jednak Borut Mackovsek. Na razie w pojedynkę buduje wynik dla swojej drużyny.

1:2. Tymczasem Darko Djukić już takiej możliwości gry z kontry nie zmarnował.

Okazję do kontry mieli gracze Celje. Nie skorzystali jednak z tej możliwości.

1:1. Szybko odpowiadają miejscowi. Autorem bramki Borut Mackovsek.

0:1. Bardzo szybko wynik zawodów otworzył trafieniem z lewego skrzydła Mateusz Jachlewski. Mistrzowie Polski zaczęli bardzo skupieni.

Przy piłce drużyna gości.

A więc zaczynamy arcyważne spotkanie dla kielczan.

Faworytem zawodów wydaje się być ekipa z województwa świętokrzyskiego.

Vive wygra z Celje i zrówna się puntkami z Vardarem?

Tymczasem trwa już prezentacja obu zespołów.

Najskuteczniejszy w Vive jest za to Julen Aguinagalde - zdobywca 48 bramek.

Co ciekawe, to właśnie ten zawodnik jest obecnie najskuteczniejszym zawodnikiem rywali Tałanta Dujszebajewa. Do tej pory trafił 56 razy.

Bardzo mocno swoją obecną drużynę motywuje Blaz Janc. Ten gracz od nowego sezonu zmieni barwy klubowe. Przejdzie właśnie do Vive.

Jeszcze taka jedna mała dygresja. Po raz pierwszy przeciwko swojej byłej drużynie zagra Uros Zorman.

Aktualny rywal Vive plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli grupy B Ligi Mistrzów. Ta drużyna zgromadziła raptem 5 punktów, ale na własnym parkiecie może być bardzo groźna, tym bardziej, że wciąż Słoweńcy mają realną szansę na dalszą grę w TOP16.

Niestety kielczanie do meczu przystąpią osłabieni. W protokole przedmeczowym znalazło się miejsce jedynie dla 14 zawodników.

Mitrzowie Polski zajmują obecnie 2. lokatę. Przed nimi jest Vardar Skopje. Obie ekipy dzielą tylko dwa "oczka".

Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji live na portalu WP SportoweFakty. Przed nami starcie 11. kolejki Ligi Mistrzów. Vive Tauron Kielce o kolejne punkty powalczy z Celje Pivovarna Lasko.