Fenomenalny spektakl Biało-Czerwonych. Młoda reprezentacja Piotra Przybeckiego bierze przykład ze starszego pokolenia i przyprawia kibiców o szybsze bicie serca. Dziękujemy za te niesamowite emocje!

10
5
6
czas 60'

32:31! Tak jest, na luzie jedną! Z okolicy 10 metra fantastycznie trafia tuż przed syreną końcową Piotr Chrapkowski!

150
73
33
10
11
czas 60'

31:31. Michał Potoczny poszedł odważnie na przebój, ale zabrakło mu precyzji. Nietety remis.

16
15
17
31
73
59'

Piotr Przybecki prosi o przerwę, aby ustawić kluczową dla losów tego meczu akcję. Możemy teraz odskoczyć na +2.

57
27
14
8
13
59'

Nie ma bramki! Rzut z lewego skrzydła wyłapuje Mateusz Kornecki! Brawo!

65
32
12
6
12
58'

Lekkie rozkojarzenie w ostatnich minutach i przechwyt Rumunów. Mają szansę na remis. Oby tylko szansę.

11
9
5
9
28
czas 57'

31:30. Polacy = mistrzowie thrillerów. Na razie się jednak nie cieszymy, bo z zabójczą precyzją rzuca z lewej flanki Marius Sadoveac.

10
7
7
10
17
czas 55'

31:29. Robi się groźnie. Marius Sadoveac kończy kontratak. Czyżby na luzie jedną, Biało-Czerwoni?

11
5
6
14
30
czas 54'

31:28. Błyskawicznie reaguje Dan-Emil Racotea.

9
6
7
11
20
czas 53'

31:27. Skutecznie rzut karny wykonywał Arkadiusz Moryto!

czas 52'

30:27. W odpowiedzi Marius Iulian Mocanu z koła. Wszystko jest jeszcze możliwe, a w szczególności... zwycięstwo Polaków! Trzymajmy kciuki.

5
4
3
7
13
czas 51'

30:26. I jeszcze raz Rafał Przybylski! Rozgrywający zdecydował się po faulu w ataku Cosmin Capoty na indywidualną akcję.

21
11
4
3
4
czas 49'

29:26. Tak jest! Rafał Przybylski wykorzystuje płaską obronę Rumunów i trafia z dystansu!

23
13
4
2
2
49'

Czas dla gości. To może paradoks, ale oby wybił ich z rytmu.

4
7
5
2
3
czas 49'

28:26. Dan-Emil Racotea miał teraz duże szczęscie. Rumun obija poprzeczkę, ale piłka niefortunnie zahacza o plecy bramkarza i wpada do siatki...

3
2
3
8
16
czas 48'

28:25. Polacy perfekcyjnie wykorzystują grę w przewadze. Rozgrywający ściaga na siebie obrońców i podaje do Kamila Syprzaka. Bramka!

25
14
5
2
2
czas 48'

Cosmin Capota został wykluczony na 2 minuty.

26
13
8
6
3
czas 47'

27:25. Rumunia odżyła... Zmniejsza straty Ionut Ramba. Polacy, pamiętajcie. Bez względu na wynik jesteśmy dumni!

6
3
3
8
15
czas 45'

27:24. Na co niestety szybko odpowiada Marius Iulian Mocanu. Polacy wydają się jednak spokojni i nie dają się wciągnąć w wojnę nerwów.

4
3
4
8
12
czas 44'

27:23. Przepraszamy za problemy natury technicznej. Szybko opanowaliśmy sytuację i ruszamy z dobrą wiadomością. Rafał Przybylski popisuje się pięknym rzutem z biodra!

32
18
7
3
4
43'

26:23. Niestety nasza przewaga topnieje coraz bardziej. Z koła Marius Iulian Mocanu. Trener Piotr Przybecki wzywa swoich podopiecznych na minutę rozmowy.

3
1
3
2
2
czas 42'

26:22. Bramka! Nasze wyborne nastroje próbuje teraz ostudzić Dan-Emil Racotea.

1
1
3
3
3
czas 42'

26:21. Arkadiusz Moryto! Zmierzamy po pierwsze zwycięstwo nowej kadry!

5
5
3
1
2
czas 41'

25:21. Pozazdrościł Biało-Czerwonym rumuński zespół i także decyduje się na grę z kołem. Przyniosło to skutek w postaci bramki Mariusa Iulian Mocanu.

2
1
1
5
4
czas 41'

25:20. Nie powinniśmy się jednak martwić, ponieważ z koła trafia teraz Arkadiusz Moryto! Człowiek orkiestra.

5
4
4
1
1
czas 40'

24:20. A po drugiej stronie boiska rzut karny zamienia na bramkę Valentin Ghionea.

1
1
3
5
5
czas 39'

24:19. Bramka! Marek Szpera umiejętnie ściągnał na siebie obrońców i automatycznie zrobiło się miejsce dla Kamila Syprzaka.

4
4
4
2
2
czas 39'

23:19. Rzuty pod presją czasu są mu niestraszne. Trafia w ostatnim momencie Demis Cosmin Grigoras, ale z tego to akurat się nie cieszymy.

3
2
3
3
3
czas 38'

23:18. Świetnie "jeden na jeden' gra na zwodzie Cristian Fenici. Mija naszych defensorów i pokonuje Mateusza Korneckiego.

1
1
4
4
4
czas 37'

23:17. Polacy odpalają drugą linię, a tam perfekcyjnym rzutem popisuje się Piotr Chrapkowski.

4
4
2
1
1
czas 36'

22:17. Tym razem Valentin Ghionea wykorzystuje rzut karny.

1
3
3
czas 34'

22:16. Z ostrego kąta rzuca Valentin Ghionea.

1
3
4
4
czas 33'

22:15. Rumunia nie może zatrzymać Arkadiusza Moryty. Fenomenalny występ skrzydłowego, a to dopiero początek drugiej połowy.

4
4
2
1
czas 33'

21:15. Nie zwleka z oddaniem rzutu Chike Osita Onyejekwe.

1
3
3
czas 32'

21:14. Zabójczy kontratak Arkadiusza Moryty. Młody i piekielnie zdolny. Kolejne nazwisko do zapamiętania.

4
4
1
czas 32'

20:14. Michał Potoczny decyduje się na indywidulną akcję. I słusznie! Bramka!

5
4
1
czas 31'

19:14. Wynik drugiej połowy otwiera Ciprian Sandru. To właśnie on napsuł nam w pierwszej połowie sporo krwi.

1
1
1
czas 30'

19:13. Pięć sekund na oddanie rzutu mają gospodarze i robi to w znakomitym stylu Jan Czuwara! Brawo, Polska schodzi do szatni z zaliczką sześciu bramek!

4
4
3
1
1
czas 30'

18:13. Rumunia nie ma nic do stracenia. Szybki środek i bramka Demisa Cosmina Grigorasa.

2
2
4
czas 29'

18:12. Uspokaja Polaków Antoni Łangowski, który zszedł do centralnego sektoru boiska i oddał mocny, technicny rzut.

4
3
2
czas 28'

17:12. I jeszcze raz Chike Osita Onyejekwe dla gości.

1
1
2
4
czas 28'

17:11. Zmniejsza straty Chike Osita Onyejekwe. Rumunia nie odpuszcza.

2
1
3
4
czas 27'

17:10. Roland Thalmaier decyduje się na rzut. Piłka ląduje szczęśliwie w bramce.

1
3
3
26'

17:9. I jak tu się nie zachwycać grą Biało-Czerwonych. Antoni Łangowski podwyższa prowadzenie naszej reprezentacji do ośmiu bramek. To bez wątpienia jego jeden z najlepszych meczów w narodowych barwach.

4
3
3
1
1
czas 25'

16:9. Rafał Przybylski karci przeciwników rzutem z dystansu. Piękne okienko i piękny wynik!

4
3
1
czas 24'

15:9. Fantastyczne, niesygnalizowanie podanie Rafała Przybylskiego do Kamil Syprzak. Kołowy Barcelony wiedział już, co zrobić z taką piłką

czas 23'

14:8. Znakomicie! Samotny rajd Arkadiusza Moryty zakończony pewnym rzutem. Rumunia rozbita kontratakiem.

3
3
1
czas 22'

14:8. Kolejna strata Rumunów i kolejna kontra Polaków! Na bramkę zamienia ją Rafał Przybylski.

2
1
1
1
1
czas 21'

12:8. Świetnie grają w defensywie Polacy! Piotr Chrapkowski wygarnia pilkę i uruchamia kontrę pośrednią, którą wykańcza z zimną krwią Antoni Łangowski.

2
1
1
1
czas 20'

11:8. Tego potrzebowaliśmy! Bramkę ze skrzydła zdobywa Jan Czuwara. I to jeszcze przedniej urody.

3
2
1
1
1
czas 18'

10:8. Chyba wywołaliśmy go właśnie do "tablicy". Trzecie bramka z rzędu Ciprian Sandru. Polacy wydają się jednak zachowywać spokój. Nie podpalają się.

1
1
1
2
3
czas 17'

10:7. Znów drogę do bramki Polaków znalazł Ciprian Sandru. Szkoleniowiec Biało-Czerwonych chucha na zimne i bierze czas.

1
1
2
2
3
czas 16'

10:6. A tymczasem przypomina o sobie Ciprian Sandru. Oby nie włączył teraz najwyższych obrotów.

1
1
1
4
4
czas 15'

10:5. Kontrolujemy przebieg spotkania. Szybko odpowiada Rafał Przybylski!

4
3
1
1
czas 15'

9:5. Przełamanie przyjezdnych. Straty zmniejsza z koła Marius Iulian Mocanu.

1
1
3
3
czas 14'

9:4. Świetny fragment gry reprezentacji Polski! Szczelna defensywa, interwencje Mateusza Korneckiego i szybkie skrzydła - to dzisiaj nasza broń. Błyszczy Arkadiusz Moryto.

4
3
2
1
czas 11'

8:4. Kolejny przechwyt Biało-Czerwonych! Ultraszybki kontratak Przemysława Krajewskiego i bramka, która zmusza trenera gości do wzięcia czasu na żądanie.

4
3
2
1
1
czas 9'

7:4. Wygląda to naprawdę dobrze! Mateusz Kornecki wyłapuje rzut ze skrzydła, a Rafał Przybylski trafia z dystansu.

3
2
2
1
czas 9'

6:4. Przemysław Krajewski! Faul ofensywny Demisa Cosmina Grigorasa i szybka kontra naszego skrzydłowego.

3
2
3
2
3
czas 8'

5:4. Gramy szybko i z pomysłem. Defensywa rozmontowana. Dużo na miejsca ma Arkadiusz Moryto i nie marnuje tego!

3
2
2
1
czas 8'

4:4. Nie czekaliśmy długo na odpowiedź Rumunów. Demis Cosmin Grigoras pokonuje Mateusza Korneckiego.

1
1
2
2
2
czas 7'

4:3. Impas przerwany! Polacy rozciągają grę do prawego skrzydła, na którym niezłym rzutem po długim rogu popisuje się Arkadiusz Moryto!

3
2
3
5'

Arkadiusz Moryto traci piłkę w kontrze, ale przed utratą bramki ratuje nas Mateusz Kornecki! To nazwisko trzeba zapamiętać, proszę Państwa!

3
3
3
2
3
4'

Niestety nie wykorzystujemy bardzo dobrej interwencji Mateusza Korneckiego. Nie może się wstrzelić Michał Potoczny.

1
1
3
3
3
czas 3'

3:3. Ciężar na swoje barki bierze teraz Rafał Przybylski, który wypracował sobie pozycję do rzutu i huknął jak z armaty. Oby tak dalej!

5
3
1
1
czas 3'

2:3. Pierwsza strata Biało-Czerwonych. Natychmiast reaguje Chike Osita Onyejekwe, który celnie rzuca do pustej bramki.

1
1
1
4
3
czas 2'

2:2. Za łatwo pozwalamy rywalom wejść na szósty metr. Na listę strzelców wpisuje Cristian Fenici a Piotr Chrapkowski wędruje na ławkę kar.

2
2
2
3
3
czas 2'

2:1. Przechwyt, kontra i bramka - tak trzeba grać dzisiaj z Rumunią. Trafia Arkadiusz Moryto.

6
5
2
1
1
czas 2'

1:1. Uruchamiamy szybki środek, przedziera się przez rumuńską defensywę Przemysław Krajewski.

5
5
2
1
1
czas 1'

0:1. Wynik spotkania otwiera bardzo dobrze znany polskim kibicom Dan-Emil Racotea. To odpowiedź na nieudaną akcję Rafała Przybylskiego, którego zatrzymał golkiper.