Francja
komentarz

My już serdecznie dziękujemy za śledzenie relacji na live na naszym portalu. Zapraszamy na kolejne spotkania.

komentarz

Tymczasem tytuł MVP otrzymała Cornelia Nycke Groot. To dość niespodziewana sytuacja. Wydawało się, że zasłużyła na to bardziej bramkarka Tess Wester lub Maura Visser.

Wygrana Holandii to niespodzianka?
60'

Wyrzuciła daleko w aut piłkę Cornelia Nycke Groot. Celowe zagranie, które ucieszyło całą Holandię. Wygrała ten mecz sensacyjnie.

60'

Prosi o czas Thomsen. Do końca raptem 9 sekund! Tu już nic się nie może stać.

60'

Faulowana Lacrabere. 30 sekund do końca meczu. Tymczasem broni ponownie Wester. Holandia wygra to spotkanie. Wystarczy dokończyć akcję.

60'

Minuta do końca. Holandia ma gola zapasu.

59'

Nie ma bramki dla Holandii. Świetnie zachowała się między słupkami Glauser. Francja ma się o co martwić. Same sobie zgotowały taki los.

58'

Znów lepsza w bramce Tess Wester!

czas 58'

18:17. Ona przesądzi o wyniku meczu? Niesamowicie skuteczna jest w tym momencie meczu Maura Visser.

57'

Niespodzianka?

czas 56'

17:17. Remis, bardzo szczęśliwie piłka po rzuce Alexandry Lacrabere znalazła się w siatce.

czas 55'

17:16. Piekielną skuteczność przy rzucie karnym wykazała Maura Visser.

czas 55'

Żółtą kartkę otrzymał Olivier Krumbholz.

55'

Glauser broni, ale będzie jednak rzut karny dla Holandii.

55'

No i akcja nie zakończona sukcesem. Piłka przejęta przez rywalki. Jedna z ważniejszych sytuacji w meczu.

54'

Przerwał akcję czasem na żądanie Olivier Krumbholz.

54'

Gra pasywna. Trzeba będzie rzucać.

54'

Blisko straty po stronie ekipy Trójkolorowych.

54'

Znów przechwyt po stronie Francuzek. Mogą wyjść na jednobramkowe prowadzenie.

53'

Nie trafiają Holenderki. Broni jednak po raz kolejny Wester. Rośnie nam bohater meczu.

czas 52'

16:16. Walczą jednak Francuzki. Przełamała się teraz Gnonsiane Niombla.

51'

Broni Wester. Trwa niesamowicie długi impas rzutowy Francuzek. Cóż za widowisko.

czas 51'

16:15. Czyżby dla nas zagrały Holenderki. Tak, jeśli Biało-Czerwone by nie przegrały. Trafiła Estavana Polman.

Spodziewałeś/aś się takiego przebiegu tego meczu?
czas 49'

15:15. Skutecznie karnego rzuciła Visser.

48'

Za chwilę możemy być świadkami pierwszego remisu w meczu. Będziemy mieli bowiem rzut karny. Pierwszy w spotkaniu dla Holandii.

czas 47'

14:15. Bramka kontaktowa w tym meczu. Takiego wyniku jeszcze nie mieliśmy. Trafiła z kontry Cornelia Nycke Groot.

czas 47'

13:15. Holenderki celnie i już tylko dwie bramki mniej na ich koncie.

46'

12:15. Zaadi bardzo czytelnie. Nie miała problemów Wester, ale po chwili to samo dokonała Glauser. Wypuściła szybką kontrę i jest trafienie na przełamanie Francuzek. Gola dołożyła Dembele.

45'

Kolejna kontra Holenderek. Ale obok bramki Knippenborg. Cóż za pech.

czas 44'

12:14. Wykorzystują to zawodniczki ekipy Oranje, a dokładniej Maura Visser. Będziemy mieli jeszcze emocje.

44'

Tymczasem Trójkolorowe w kolejnej akcji nie mogą oddać skutecznego rzutu. Już 7 minut bez gola.

43'

Glauser w bramce spisała się jednak na medal.

43'

Lacrabere do Dembele, ale bez bramki. Akcja dla rywalek. Zdołają dojść na dwie bramki?

czas 42'

11:14. I już tylko trzy "oczka" straty. Trafiła z kontry Lynn Knippenborg.

41'

Znów błędy i jeszcze raz błędy królują w tym meczu po obu stronach parkietu.

41'

Francuzki zdają się jednak podawać pomocną dłoń swoim rywalkom.

41'

Cenne uwagi od Thompsen, ale czy przyniosą efekt?

40'

Czas dla Krumbholza.

40'

W kolejnej akcji mylą się Francuzki, ale ratuje ekipę w bramce Glauser.

czas 40'

10:14. Poszła w sukurs Maura Visser. Totalnie zaskoczyła obronę rywalek. Piękna bramka rozgrywającej.

39'

Jej drużyna ma jednak wystarczającą przewagę.

39'

Niombla niecelnie.

czas 37'

9:14. Nie dają się jednak stłamsić Francuzki. Znów trafiła Estelle Nze-Minko.

czas 37'

9:13. Co ciekawe gonią Holenderki. Ponownie skuteczna okazała się być akcja z udziałem Cornelii Nycke Groot.

czas 36'

8:13. Tym razem zaskoczyła bramkarkę Glauser rzutem w okienko Cornelia Nycke Groot.

35'

Tymczasem wciąż nie mogą się uporać ze swoim problemem rywalki.

czas 34'

7:13. W końcu trafienie zaliczyła Alexandra Lacrabere.

34'

Próba przerzutu, ale wyczuła to Glauser.

33'

Wciąż nie ma otwarcia wyniku po zmianie stron. Tym razem skuteczna w bramce Wester.