PGNiG Superliga Mężczyzn: Ćwierćfinał: 2. mecz
30 kwi 2017 13:00
komentarz

Orlen Wisła Płock w półfinale mistrzostw Polski! Serdecznie dziękujemy za uwagę i zapraszamy na następne relacje LIVE na portalu WP SportoweFakty.

czas 60'

30:21. Kapitalna bramka Marka Świtały. Rzut z bardzo, ale to bardzo trudnej pozycji!

1
59'

Nie kończy ataku pozycyjnego Orlen Wisły Płock występujący na skrzydle Michał Daszek.

1
czas 58'

30:20. Bramka! Przedarł się na szósty metr Wiktor Kubała.

1
57'

Trener Jarosław Cieślikowski prosi o krótką przerwę.

1
1
1
czas 57'

30:19. Po nieudanej akcji Chrobrego szybko pędzi do bramki Michał Daszek. I trafia!

1
czas 56'

29:19. Po drugiej stronie parkietu trafia natomiast Wiktor Kubała.

czas 55'

29:18. Włączył się teraz z rzutem z dystansu Jose Guilherme de Toledo!

1
czas 54'

28:18. Bramka! W odpowiedzi skutecznie Tiago Rocha.

1
czas 53'

27:18. Ładna dwójkowa akcja Szymona Sićko i Dominika Płócienniczaka. Do bramki trafia ten drugi.

1
czas 52'

27:17. Bramka! Grzegorz Sobut znów zaskakuje Adama Morawskiego!

2
1
1
czas 51'

27:16. Bramka! Sprytny rzut po koźle Grzegorza Sobuta.

2
2
2
czas 48'

Wiktor Kubała nie trafia w światło bramki. Rodrigo Corrales nie musiał nawet interweniować.

2
2
czas 48'

27:15. Bramka i najwyższe prowadzenie Orlen Wisły w meczu! Z koła celnie rzuca Tiago Rocha.

2
2
czas 47'

Rodrigo Corrales popisuje się znakomitym refleksem i odbija rzut karny!

1
1
1
czas 46'

26:15. Znakomite podanie przez całe boisko Adama Morawskiego Lovro Mihicia. A ten? Takich piłek w dzisiejszym meczu nie marnuje.

1
1
1
czas 45'

25:15. I jeszcze raz Lovro Mihić! Tym razem trafia do pustej bramki.

1
1
czas 45'

24:15. Szybki środek, szybki Lovro Mihić i szybka bramka Orlen Wisły!

1
1
czas 45'

23:15. Bramka! Grzegorz Sobut zwiódł defensywę Nafciarzy i znalazł drogę do siatki.

1
1
1
1
czas 44'

Dominik Płócienniczak otrzymuje wykluczenie za faul na brazylijskim rozgrywającym.

2
1
1
czas 43'

23:14. Bramka! Dla gospodarzy trafia Gilberto Duarte.

1
1
1
1
1
43'

Znakomicie między słupkami interweniuje Michał Kapela!

czas 42'

22:14. Bardzo szybka, i co najważniejsze dla Nafciarzy, skuteczna odpowiedź Lovro Mihicia.

1
1
czas 41'

21:14. Bramka! Kontratak Chrobrego Głogów wykańcza Wiktor Kubała.

1
1
1
czas 40'

21:13. Podanie na szósty metr, a tam nie zawodzi Tiago Rocha.

1
1
czas 40'

20:13. Bramka! Mocnym rzutem przypomina o sobie Adam Babicz.

1
1
1
czas 40'

20:12. To bez wątpienia jedna z najlepszych akcji drugiej połowy. Po świetnej asyście Sime Ivicia trafia Marko Tarabochia!

2
1
czas 39'

19:12. Bramka! Fantastycznie przymierzył z biodra Grzegorz Sobut!

1
1
1
czas 37'

19:11. Bramka! Lovro Mihić znakomicie wykorzystuje błąd obrony gości.

1
1
czas 36'

18:11. Sime Ivić nie marnuje stuprocentowej sytuacji.

1
1
czas 36'

Szansa na przełamanie. Adam Babicz schodzi na dwie minuty, a para sędziowska dyktuje rzut karny dla gospodarzy.

1
1
36'

Orlen Wisła Płock w drugiej części spotkania nie zdobyła jeszcze bramki.

35'

Piotr Przybecki prosi o przerwę dla wicemistrzów Polski.

czas 35'

17:11. Bramka Krzysztofa Tylutkiego. Ten rzut miał w sobie sportową złość!

czas 35'

17:10. Bramka! Marek Świtała kończy kontratak i pomaga przyjezdnym odrobić część strat.

1
1
1
33'

Nafciarze obijają słupek. Chrobry Głogów zaczyna konstruować atak pozycyjny. Kontra nie doszła do skutku, ponieważ Orlen Wisła szybko wróciła do obrony.

32'

Nieudane akcje po obu stronach parkietu.

czas 31'

17:9. Kacper Pawłowski spokojnie trafia z siódmego metra.

czas Druga połowa

17:8. Adam Babicz! Rozgrywający zaskoczył defensywę Nafciarzy i ustalił wynik pierwszej połowy.

17:7. Bramka! Z płocką publicznością wita się Aleksander Olkowski.

1

16:7. Sprawy w swoje ręce postawia wziąc teraz Grzegorz Sobut. Indywidualna akcja zakończona bramką.

16:6. Bramka! W kontrataku zimną krew zachowuje Miljan Pusica.

1

15:6. Drogę do bramki po raz drugi w tym spotkaniu znajduje Dmitrij Żytnikow.

1

14:6. Z siódmego metra trafia Kacper Pawłowski!

1

Zbigniew Kwiatkowski wędruje na ławkę kar. Rzut karny dla Chrobrego.

14:5. W zamian do siatki po indywidualnej akcji trafia Jose Guilherme de Toledo.

1

Adam Morawski nie dał się oszukać! Bramkarz Orlen Wisły Płock broni rzut karny wykonywany przez Adama Babicza.

1

13:5. Nafciarze zdobywają bramki nawet w osłabieniu. Trafia Dmitrij Żytnikow.

1
1

Zbigniew Kwiatkowski przez dwie minuty odpocznie na ławce kar.

Dan-Emil Racotea nie wykorzystuje rzutu karnego. Jego intencje znakomicie wyczuł Michał Kapela!

12:5. Bramka! Doświadczony Marek Świtała nie myli się w kontrataku.

12:4. Na co szybko odpowiada zabójczo skuteczny Valentin Ghionea.

11:4. Ciężar na swoje barki bierze teraz Marek Świtała, który trafia po indywidualnej akcji.

11:3. Prowadzenie wicemistrzów podwyższa Dan-Emil Racotea. Świetnie układa się dzisiaj gra miejscowym!

2

10:3. Trzecia bramka dla Chrobrego Głogów.

10:2. Fantastyczna, indywidualna akcja Lovro Mihicia! To zagranie mogło się podobać.

2

9:2. Bramka! W kontrataku nie zawodzi Maciej Gębala.

2

8:2. Szybki atak pozycyjny Nafciarzy wykańcza mocnym rzutem Dan-Emil Racotea.

2

7:2. Bramka! Fantastyczny rzut Mateusza Rydza ląduje w siatce! Pozytywna zmiana.

1

7:1. Fatalny przestój Chrobrego Głogów przerywa w końcu Marek Świtała!

1
12'

Rzut karny dla Chrobrego Głogów. Szansa na pierwszą bramkę!

7:0. Istna remontada! Valentin Ghionea kończy ze stoickim spokojem kontratak!

2
10'

Przed utratą bramki ratuje gości Michał Kapela! Zmiana na środku w ekipie Chrobrego. Na parkiet wchodzi Mateusz Rydz, a schodzi Mariusz Gujski.

6:0. Wskazówki szkoleniowca nie pomogły. Głogowianom drżą ręce. Kontra wicemistrzów Polski, a w niej skutecznie Lovro Mihić!

2
8'

Trener Jarosław Cieślikowski wzywa swoich podopiecznych na minutę rozmowy.

1

5:0. I jeszcze raz Valentin Ghionea! Tym razem skrzydłowy kończy szybki kontratak.

1

4:0. Bramka! Ładny, techniczny rzut ze skrzydła. Autorem Valentin Ghionea.

1
6'

Świetnie w obronie grają gospodarze! Szymon Sićko nie jest w stanie przedrzeć się przez blok. Piłka dla Nafciarzy!

Kartkę ogląda także Miljan Pusica.

Dan-Emil Racotea ukarany żółtą kartką.

Valentin Ghionea zatrzymany przez Michała Kapelę! Nie ma bramki!

1
1
1
2

Żółty kartonik dla Mariusza Gujskiego i rzut karny dla Orlen Wisły Płock.

1

3:0. Wyśmienity początek Nafciarzy! Błąd techniczny gości i kontra zakończona przez Sime Ivicia.

1
1

2:0. Valentin Ghionea kontruje nieudaną akcję przyjezdnych.

1:0. Mamy pierwszą bramkę! Wynik spotkania otwiera Maciej Gębala.