Kibice gospodarzy chyba trochę zawiedzeni, nie grą, ale wynikiem meczu.

To niewątpliwie prawda.

1
1
komentarz

Mamy już drugi remis w Hali Legionów w tej edycji Ligi Mistrzów. Z przebiegu meczu PGE VIVE Kielce zasłużyło na wygraną, niestety mistrzowie Polski dopisują sobie po tym meczu tylko punkt.

3
2
5
7
8
czas 60'

32:32. Trzy sekundy do końca, ale to wciąż dużo, bo akurat trafił z prawej flanki Gasper Marguc.

10
3
12
30
79
czas 60'

32:31. Pod poprzeczkę trafił do siatki Karol Bielecki.

177
89
38
14
11
60'

Co ciekawe, dostał w dodatku także niebieski kartonik, co oznacza opisanie tej sytuacji w protokole.

100
21
16
7
8
czas 60'

Czerwoną kartkę otrzymał Timuzsin Schuch. Bardzo brzybki faul tego gracza.

79
20
12
7
18
60'

Gra pasywna VIVE. Jurecki trafiony w twarz. Będzie wykluczenie?

40
16
20
8
8
60'

Tylko 30 skund do końca. Piłka przy miejscowych.

25
7
11
4
6
60'

Jest jednak tak dużo czasu, że oba zespoły będą mogły wykonać przynajmniej po jednej akcji. W tej sytuacji, o ile będą skuteczne, padnie remis.

8
9
29
11
14
60'

Ostatnia minuta i o czas poprosił Tałant Dujszebajew.

23
14
26
11
15
czas 59'

31:31. Nie radzimy sobie z obrotowym. Ponownie skuteczny Blaz Blagotinsek.

4
7
5
23
60
czas 59'

31:30. Wziął odpowiedzialność za tę akcję kapitan drużyny Michał Jurecki.

100
35
7
6
7
58'

czas 58'

30:30. Niewykorzystane okazje się mszczą. Bolesna prawda dla gospodarzy. Bramka! Trafił Dejan Manaskow.

7
5
3
13
45
czas 57'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Darko Djukić.

7
4
5
16
47
57'

Zorman wywalczył kolejnego karnego dla swojej drużyny. Czy będzie trafienie?

34
15
3
2
3
czas 56'

30:29. A zakończył ją z kolei Momir Ilić.

3
3
3
11
44
56'

Szkoda, że okazję na bramkę zmarnował Jurecki.

5
2
11
12
33
56'

Pogubili się goście. Bez sensu decyzję podjął Marguc. Za chwilę możemy mieć trzy gole więcej.

2
55'

Goście w trudnej sytuacji, ale tu jeszcze wszystko może się zdarzyć.

5
6
12
2
4
55'

czas 55'

30:28. Bohater Janc, bohater Manuel Strlek, który zakończył kontrę uruchomioną przez swojego kolegę z drużyny.

33
11
1
2
2
czas 54'

29:28. Znalazł się na kole Blaż Janc i trafił w trudnym momencie.

27
12
2
1
3
czas 53'

28:28. Z koła idealnie przymierzył Blaz Blagotinsek.

3
2
1
6
22
53'

VIVE już w komplecie. Wygraliśmy ten fragment meczu 1:0. Coś niesamowitego.

41
12
5
1
3
53'

Długo starają się grać gospodarze. Gra pasywna.

3
8
6
6
9
53'

Jeszcze 30 sekund do końca kary jednego z graczy VIVE. Wciąż gospodarze w czwórkę.

3
1
10
1
52'

Ratuje nam skórę w arcyważnym momencie Szmal. Próbował go pokonać Manaskow. Cóż za interwencja.

37
10
4
1
1
czas 52'

28:27. Ponownie skutecznie rzut karny wykonywał Darko Djukić.

33
8
1
1
1
52'

12
51'

Przez ponad półtorej minuty PGE VIVE zagra w czwórkę.

1
1
7
czas 51'

27:27. Skutecznie rzut karny wykonywał Gasper Marguc.

1
1
2
5
17
51'

Jeszcze karny dla Veszprem.

2
3
3
20
czas 51'

Mariusz Jurkiewicz został wykluczony na 2 minuty.

1
1
3
1
15
51'

Wydaje się, że tej kary dla Jachlewskiego nie powinno być. Błąd sędziów, ale cóż. Decyzja zapadła.

2
1
7
czas 50'

Mateusz Jachlewski został wykluczony na 2 minuty.

5
3
8
6
18
czas 50'

27:26. Skutecznie rzut karny wykonywał Darko Djukić.

23
4
2
4
2
50'

Kolejny karny dla VIVE. Zarobił go dla drużyny Aguinagalde.

13
7
1
3
3
czas 49'

26:26. Po przerwie na żądanie z koła na remis trafił Blaz Blagotinsek. Był sam na linii.

4
2
2
4
8
49'

czas 48'

26:25. Kontrę zaś wykończył Manuel Strlek. Bardzo szkoda będzie stracić takiego gracza. Ale to akurat pewne, że w przyszłym sezonie Manu nie zagra już w Kielcach.

10
5
2
3
48'

Wzorowo zachował się Szmal. Próbował Tonnesen.

16
4
1
3
1
48'

Tracą piłkę goście. Pusta bramka, ale niewykorzystujemy tego. Tymczasem za chwilę znów świetnie w bramce Roland Mikler.

1
3
4
47'

W bramce kapitalnie zagrał Mikler. Szkoda, że Aguinagalde tego nie zakończył. Za chwilę możemy już przegrywać i nic nie będzie po przewadze trzech trafień.

1
3
7
czas 47'

Mirsad Terzić został wykluczony na 2 minuty.

6
1
1
czas 46'

25:25. Dawno nie trafił ze środka Mate Lekai. Tym razem poszedł sam i ma na koncie kolejną bramkę ten gracz.

1
1
9
45'

Atak w ofensywie Zormana.

3
2
2
4
czas 45'

25:24. Goście już wiedzą, jak zakończyć akcję w bardzo efektowny sposób. Trafił Kent Robin Tonnesen. Dogrywał zaś Manaskow.

2
1
3
3
czas 44'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Pierwsza pomyłka Koli z tego elementu gry.

1
1
1
6
7
44'

Będziemy mieli rzut karny dla gospodarzy.

12
6
1
1
43'

Czas dla gospodarzy.

7
3
4
1
43'

Tracimy piłkę, szczęśliwie jednak fauluje w ataku także Lekai.

6
3
1
1
1
czas 42'

25:23. Goście nie tracą nadziei. Z dystansu przypomniał jak się rzuca Momir Ilić.

1
2
1
3
8
41'

Tracą piłkę goście. Niestety Mikler skutecznie między słupkami. Wybronił rzut Strleka.

2
1
1
5
6
czas 41'

25:22. Odskakują gospodarze. Trafił Alex Dujszebajew.

16
8
2
1
41'

Myli się Blaz Blagotinsek.

14
5
1
1
czas 40'

24:22. Łatwe trafienie zaliczył skrzydłowy Manuel Strlek.

9
6
1
1
40'

Błąd popełniają również goście i mamy kontrę.

3
9
1
1
1
40'

Błąd w ekipie gospodarzy, a raczej nieporozumienie między dwójką graczy VIVE.

1
2
3
4
czas 39'

23:22. To nie powinno wpaść do bramki gospodarzy, ale jednak skuteczność zachował Kent Robin Tonnesen.

2
7
czas 39'

23:21. Z czystej pozycji trafił Blaż Janc.

9
4
2
czas 38'

Blaz Blagotinsek został wykluczony na 2 minuty.

7
5
1
1
1
czas 38'

22:21. Trzymają się blisko VIVE goście. Trafił Momir Ilić.

2
4
czas 37'

22:20. Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

7
2
1
czas 36'

21:20. Ależ mamy szybkie wznowienie w drugiej połowie. Z dystansu trafił Momir Ilić.

3
4
czas 36'

21:19. No to mamy znowu trafienie z koła, ale tym razem autorem bramki Julen Aguinagalde.

8
5
3
czas 36'

20:19. Z koła idealnie Blaz Blagotinsek.

3
4
czas 35'

20:18. Genialne trafienie zaliczył z kolei Alex Dujszebajew. To może być bramka tej kolejki, a nawet całej edycji LM.

czas 34'

19:17. Powiedzieć, że szybko to nic nie powiedzieć, błyskawicznie odpowiedział trafieniem Michał Jurecki.

7
3
2
czas 34'

18:17. Kontrę tę zakończył Dejan Manaskow.

1
2
4
34'

Powinien być karny po faulu na kieleckim obrotowym. Niestety goście wyprowadzili kontrę.

1
1
3
8
czas 33'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Momir Ilić. Zatrzymany przez Szmala.

6
3
3
1
1
33'

Karny dla gości. Faulowany był Lekai.

2
5
czas 32'

18:16. O ile pierwszą część kapitalnie zaczął Dujszebajew, tak drugą rozpoczął Blaż Janc.

5
2
1
czas 32'

17:16. Idywidualnie na zewnątrz poszedł Kent Robin Tonnesen. Zbyt łatwo trafił do siatki Szmala.

4
8
czas 31'

17:15. Bardzo szybko rozprowadzili akcję gospodarze, a zakończył ją uderzeniem z prawego skrzydła Blaż Janc.

7
4
3
czas Druga połowa
komentarz

Czekamy już na rozpoczęcie drugiej części spotkania. Sądząc po pierwszej połowie, emocji będzie bardzo wiele. Oby z happyendem.