23:16
Zakończony
Polska
komentarz

W ataku 16/29, dwa niewykorzystane rzuty karne, aż 17 błędów własnych - tak meczu się nie wygra. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje LIVE na WP SportoweFakty. Przypominamy, że jutro o godzinie 19 będziemy relacjonować mecz Polska - Brazylia. Miejmy nadzieję, że nie tak jednostronny jak ten dzisiejszy. Dobrej nocy!

4
2
60'

Ostatnie słowo mogło należeć do Bogny Sobiech, ale bramkarka hiszpańskiej reprezentacji sprytniejsza od skrzydłowej.

1
60'

Z podłoża Aleksandra Rosiak, ale połapała się w tym bramkarka. Na szczęście broni też Weronika Gawlik.

1
1
czas 59'

23:16. Z siódmego metra bardzo pewnie Karolina Kochaniak.

1
1
1
czas 58'

23:15. Ładnie przymierzyła z lewej połówki Jennifer Gutierrez Bermejo. Dużo swobody mają w ofensywie Hiszpanki.

2
1
1
czas 57'

22:15. Indywidualna akcja Aleksandry Rosiak.

1
1
czas 56'

22:14. Przypomina o sobie Carmen Martin.

1
1
1
56'

Proszę spojrzeć na wynik. Nie jest to rewelacyjny mecz. Poziom spotkania nie powala na kolana. Hiszpanki też popełniają błędy, ale skuteczność Polek pozostawia wieeeele do życzenia.

1
1
1
55'

Który to już niewykorzystany kontratak? Bogna Sobiech zatrzymana w sytuacji sam na sam.

1
2
3
1
czas 54'

Wywalczyła rzut karny Sylwia Matuszczyk, ale nie wykorzystuje go Aleksandra Rosiak. Ciężko się ogląda to spotkanie.

2
1
czas 53'

21:14. Kolejną bramkę dopisują do swojego konta Hiszpanki.

1
51'

Niestety dużo szarpanej gry teraz.

1
czas 50'

Rozgrywająca ochłonie teraz na ławce kar. Intensywnie sprawdzała wytrzymałość koszulki jednej z Hiszpanek, co nie umknęło parze arbitrów.

3
2
3
1
1
czas 49'

20:14. Ciężar na swoje barki wzięła teraz Aleksandra Zych.

2
3
3
48'

Polki przejmują piłkę, ale kontry nie będzie.

2
3
czas 47'

20:13. Ściągnęła na siebie rywalki Aleksandra Zych i odegrała do Aleksandry Rosiak. Nie marnuje tego rozgrywająca MKS Perły Lublin.

2
4
3
1
czas 46'

20:12. Znów zbyt pasywnie w obronie. Bez problemów znajduje okazję do rzutu Mireya Alvares Gonzalez.

2
2
2
3
45'

Karolina Kudłacz-Gloc tylko w słupek. Chyba nie spodziewaliśmy się aż tak jednostronnego spotkania, ale wolimy zwycięstwa w ME 2018 niż w turnieju towarzyskim.

2
1
3
czas 44'

19:12. Indywidalnie i skutecznie Alicia Fernandez.

1
1
2
2
43'

W posiadaniu już Hiszpanki.

1
3
42'

Ratuje nas przed utratą kolejnej bramki Weronika Gawlik.

3
1
czas 42'

18:12. Po krótkiej przerwie na listę strzelczyń wpisuje się Mireya Alvares Gonzalez.

2
41'

Przerwa na żądanie szkoleniowca Carlosa Vivera.

40'

Szansa na trzecią bramkę z rzędu, ale sędziowie odgwizdują Monice Kobylińskiej faul w ataku. Kilkanaście sekund później w poprzeczkę huknęła Kinga Achruk.

1
czas 39'

17:12. Znalazła się na skrzydle Kinga Achruk i popisała się efektowną wkrętką.

2
czas 39'

17:11. Może to jest sposób? Szybkie wznowienie, trzy podania i wyprowadzona na rzut Monika Kobylińska.

2
39'

Trener Leszek Krowicki wzywa do siebie swoje podopieczne.

1
2
czas 39'

17:10. Z koła bramkę dokłada Ainhoa Hernandez. Rozbijają strefę Polek jak tylko chcą Hiszpanki.

2
czas 38'

16:10. Hiszpańskie skrzydła fruwają. Dla gospodyń Soledad Lopez.

1
1
37'

Niemoc. Niemoc Polek w ataku. Przechwyciła piłkę Karolina Kudłacz-Gloc, ale w kontrze rzuciła prosto w bramkarkę!

1
1
czas 36'

15:10. Z prawego skrzydła celnie Paula Valdivia.

1
35'

Bardzo dobrze ustawiają się w obronie Hiszpanki. Monika Kobylińska i faul w ataku.

1
34'

Przechwyt rywalek, kontratak, ale znów świetnie zachowała się w bramce Weronika Gawlik!

2
3
1
czas 33'

Nie ma bramki! Broni nogą Weronika Gawlik!

5
1
czas 33'

Dwie minuty dla Kingi Grzyb i rzut karny dla gospodyń.

1
2
32'

Straty mogły stopnieć, ale Mercedes Castellanos znakomicie wyczuła intencje doświadczonej lewoskrzydłowej. Miała być wkrętka, a jest parada Hiszpanki.

1
czas 31'

14:10. Bramka! Świetnie wypracowała sobie pozycję do rzutu na lewej flance Kinga Grzyb.

1
czas 31'

14:9. Zatańczyła z piłką Nerea Pena, uśpiła czujność Polek i rzuciła przy bliższym słupku.