WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
TVP S.A.

Komentarze (4):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • asport 0
  Nigdy nie sugerowałem, że przyjdą do Vive tacy zawodnicy jak Rutenka, Karabatić, Palmarsson, Maqueda, Stanić czy Vori. Nie pisałem nawet że rozpatruje się pozyskanie takich zawodników. Pomyliłeś mnie z kimś innym.
  handballo Moje pytanie brzmi czy sugerowanie kontraktu Jaszki w Vive to jakiekolwiek informacje, które masz z klubu czy wnioskujesz to na podstawie tego wywiadu? Bo jeżeli na podstawie wywiadu to nie wiem jakie widzisz powiązania między Vive, a Jaszką. To, że był w Kielcach na konsultacji i rozmawiał z Talantem? Równie dobrze mogę powiedzieć, że idzie do Barcelony, bo leczy się u lekarza tego klubu. Kadra Vive jest na tyle szeroka, że nawet wypadnięcie Jurkiewicza nie wpływa negatywnie na skład. PS Masz rację to ja wątpiłem w to, że twoje informacje odnośnie Djukicia są prawdziwe. Wiesz dlaczego? Bo wcześniej sugerowałeś, że przyjdą do nas tacy zawodnicy jak Rutenka, Karabatić, Palmarsson, Maqueda, Stanić i Vori. Możliwe, że faktycznie miałeś informacje o zainteresowaniu Kielc tymi zawodnikami, ale nie ma ich i nie było ich w Kielcach, więc nie widzę sensu pisania takich niepotwierdzonych informacji. Lepiej napisać, że Vive interesuje się tym i tym niż dać pożywkę trollom, którzy do tej pory piszą o Hansenie jedzącym frytki w Galerii. Bardzo możliwe, że masz dobre informacje, ale od zainteresowania do kontraktu daleka droga. Idealnym przykładem jest Duvnjak, który był blisko Kielc, ale nic z tego ostatecznie nie wyszło.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • handballo 0
  Moje pytanie brzmi czy sugerowanie kontraktu Jaszki w Vive to jakiekolwiek informacje, które masz z klubu czy wnioskujesz to na podstawie tego wywiadu? Bo jeżeli na podstawie wywiadu to nie wiem jakie widzisz powiązania między Vive, a Jaszką. To, że był w Kielcach na konsultacji i rozmawiał z Talantem? Równie dobrze mogę powiedzieć, że idzie do Barcelony, bo leczy się u lekarza tego klubu. Kadra Vive jest na tyle szeroka, że nawet wypadnięcie Jurkiewicza nie wpływa negatywnie na skład.
  PS Masz rację to ja wątpiłem w to, że twoje informacje odnośnie Djukicia są prawdziwe. Wiesz dlaczego? Bo wcześniej sugerowałeś, że przyjdą do nas tacy zawodnicy jak Rutenka, Karabatić, Palmarsson, Maqueda, Stanić i Vori. Możliwe, że faktycznie miałeś informacje o zainteresowaniu Kielc tymi zawodnikami, ale nie ma ich i nie było ich w Kielcach, więc nie widzę sensu pisania takich niepotwierdzonych informacji. Lepiej napisać, że Vive interesuje się tym i tym niż dać pożywkę trollom, którzy do tej pory piszą o Hansenie jedzącym frytki w Galerii. Bardzo możliwe, że masz dobre informacje, ale od zainteresowania do kontraktu daleka droga. Idealnym przykładem jest Duvnjak, który był blisko Kielc, ale nic z tego ostatecznie nie wyszło.
  asport Ćwierć inteligentne wycieczki osobiste zachowaj dla siebie. Czy to nie Ty nie wierzyłeś w transfer Djukica do Vive? I upierałeś się że Ivic podpisze kontrakt z PSG?
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • asport 0
  Czy Jaszka miałby szanse w Vive?
  W pierwszej kolejności to jest pytanie czy zdrowie pozwoliłoby mu grać na 100%.
  Zdrowy Jaszka w reprezentacji miałby miejsce.
  Natomiast jego miejsce w Vive upatrywałbym w pierwszej kolejności w potrzebie chwili, to jest zaasekurowania pozycji środkowego rozgrywającego (zostało dwóch), oraz odciążenia Zormana i Bombaca przed kluczowymi meczami.
  Czarcik Tylko jak ma się to do odmładzania kadry :)? Mnie osobiście styl grania Jaszki podoba się - taki trochę na "wariackich papierach", ale czasami tak trzeba. Czy miałby on szansę u nas? Nie wiem - tak na teraz to nie bardzo, chyba, że uraz Bombaca jest poważniejszy niż się wydawało - albo może być tak jak z Lijkiem, uraz w sumie mało groźny, tylko leczenie upierdliwe. Tak, że kto wie. A wracając do gry Jaszki - do tej pory pamiętam jak grał w Chorwacji (2009 mecz o trzecie miejsce z Danią) ze złamaną ręką i Niemcy nazwali go "Harter Hund" czyli "twardziel" (ok twardy pies xD) i dostał oficjalne gratulacje z klubu czyli Fuesche Berlin.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×