Makowski, Jędrzejczyk, Malarz i inni. Sportowcy motywują do działania

W piątek miała miejsce premiera utworu pt. "Bo mi się chce", w którym niewidomy pływak Wojciech Makowski łączy sportowców pełnosprawnych z niepełnosprawnymi. W teledysku wzięły udział gwiazdy polskiego sportu.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Arkadiusz Malarz WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Arkadiusz Malarz
Wojciech Makowski, niepełnosprawny pływak oraz raper, razem z chórem Sound'n'Grace nagrał utwór pt. "Bo mi się chce". Do muzyczno-sportowego projektu srebrnemu medaliście igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r. udało się zaprosić wiele gwiazd polskiego sportu i nie tylko.

W teledysku do piosenki "Bo mi się chce" wystąpili: Jerzy Owsiak, Joanna Jędrzejczyk (MMA), Agnieszka Kobus-Zawojska (wioślarstwo), Arkadiusz Malarz (piłka nożna), Akop Szostak (trener personalny), Justyna Kozdryk (para powerlifting), Marta Fidrych (szermierka na wózkach), Sebastian Luty (Avalon Extreme Racing), Łukasz Rękawiecki (rugby na wózkach) oraz Makowski (pływanie).

"Celem jest przeciwstawienie się nadużywanemu sloganowi 'nie chce mi się', a także pokazanie, że wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi, pomimo fizycznych różnic oraz przekazanie dawki audiowizualnej energii" - czytamy na kanale w YouTube Mystic Production TV, gdzie udostępniono teledysk.

Pełen energii klip, w którym sportowcy pełnosprawni razem z niepełnosprawnymi motywują do działania w dobie pandemii koronawirusa zrobił duże wrażenie w sieci.

"Świetny utwór z niesamowitym przesłaniem", "Wzruszający utwór! Teledysk przepiękny!", "A mi się nie chce, ale wyłączać tego kawałka!", "Super inicjatywa dodająca skrzydeł!" - to tylko wybrane komentarze internautów.

Zobacz teledysk do utworu "Bo mi się chce".

Zobacz: Paraigrzyska: Wojciech Makowski ze srebrnym medalem! Wojciech Makowski już z medalem. Zobacz dekorację!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×