Zaskoczenie na stacji Orlenu. Mistrzowie stanęli za kasą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Kajetan Kajetanowicz (z lewej) i Mikołaj Marczyk
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Kajetan Kajetanowicz (z lewej) i Mikołaj Marczyk
zdjęcie autora artykułu

Spore zaskoczenie mogło spotkać klientów jednej ze stacji Orlen. Tankujący paliwo byli obsługiwani przez Kajetana Kajetanowicza i Mikołaja Marczyka. Najlepsi kierowcy rajdowi wsparli w ten sposób promocję ORLEN 80. Rajdu Polski.

Rajd Polski

W tym artykule dowiesz się o:

Kajetan Kajetanowicz i Mikołaj Marczyk, doskonale znani z licznych sukcesów na rajdowych trasach, postanowili zaskoczyć fanów i w nietypowy sposób zachęcić do uczestnictwa w ORLEN 80. Rajdzie Polski. W ciągu kilku godzin, podczas których obsługiwali klientów, nie tylko uzupełniali paliwo, ale także wchodzili w spontaniczne rozmowy, udzielali porad dotyczących bezpiecznej jazdy oraz rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z fanami.

- To była niesamowita przygoda! Móc zobaczyć reakcje ludzi, gdy orientowali się, że obsługuje ich profesjonalny kierowca rajdowy, było bezcenne. Chcieliśmy w ten sposób przybliżyć rajdy szerokiej publiczności i zaprosić wszystkich na ORLEN 80. Rajd Polski - powiedział Mikołaj Marczyk.

- Akcja z ukrytą kamerą pozwoliła nam pokazać, że rajdy zrzeszają dużą społeczność miłośników sportowych emocji i pasjonatów motoryzacji. Cieszę się, że mogliśmy zaskoczyć wielu fanów i że akcja miała tak pozytywny wydźwięk. Jestem przekonany, że równie dobra atmosfera będzie panować w trakcie polskiego święta motorsportu, czyli ORLEN 80. Rajdu Polski - dodał Kajetan Kajetanowicz.

ZOBACZ WIDEO: Raport po konferencji reprezentacji Polski. Co z występem Lewandowskiego?

ORLEN 80. Rajd Polski, który już po raz dziewiętnasty zostanie rozegrany na Mazurach, to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu sportów motorowych w Polsce. Tegoroczna edycja, będąca siódmą rundą mistrzostw świata, zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. To doskonała okazja, by zobaczyć na żywo rywalizację światowej i polskiej czołówki, poczuć adrenalinę i wesprzeć swoich ulubieńców.

Tegoroczna impreza z bazą w Mikołajkach odbędzie się w dniach 27-30 czerwca. W akcji będzie można zobaczyć najszybszych kierowców rajdowych świata - w tym Sebastiena Ogiera, Otta Tanaka, Thierry'ego Neuville'a i Elfyna Evansa.

Bilety na zawody są do nabycia na stronie topgift.pl.

Czytaj także: - Red Bull ma podejrzenia. Rywale łamią przepisy F1? - Głośny transfer w tym tygodniu? F1 czeka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty