Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Kajetan Kajetanowicz: Mamy to!

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran po raz pierwszy w 64-letniej historii Rajdowych Mistrzostw Europy, zdobyli trzy tytuły z rzędu.
Andrzej Prochota
Andrzej Prochota
Kajetan Kajetanowicz (z lewej) Materiały prasowe / Na zdjęciu: Kajetan Kajetanowicz (z lewej)

Osiągnięcie tegorocznego sukcesu jest wynikiem wielu lat pracy i przygotowań, doskonalenia techniki, zgrania i perfekcyjnego przygotowania ponad 20-osobowego zespołu.

- Gdy siedemnaście lat temu rozpoczynałem starty w rajdach, nie spodziewałem się, jak wiele można osiągnąć w tym sporcie. To wielka radość i satysfakcja zdobywać najważniejsze tytuły rajdowe w biało-czerwonych barwach. Jesteśmy po raz trzeci mistrzami Europy. Trudno krótko podsumować ten sezon. Był z pewnością pełen emocji, trudnych decyzji, dynamiczny, ciekawy, ale także nie zabrakło w nim wielu niespodziewanych momentów. Teraz wiem, że przyjęta na początku strategia, której celem było całościowe zwycięstwo mistrzostw, okazała się najlepszą decyzją tego sezonu - powiedział Kajetan Kajetanowicz.

Finałową rozgrywkę stanowił Rajd Lipawy na Łotwie. Kajetanowicz i Baran zapewnili sobie tytuł już po pierwszym dniu, którego nie ukończył ich główny rywal, Portugalczyk Bruno Magalhaes.

- I mamy to, na co czekali nasi kibice! Ten wynik to rezultat pracy wyjątkowej ekipy Lotos Rally Team razem z M-Sport - jesteście najlepsi w Europie! To dla mnie wzruszający moment, w którym myślę o mojej rodzinie, bliskich, przyjaciołach, kibicach, partnerach. Osobiście czy myślami - wiem, że ze mną jesteście, i za to wam dziękuję - zakończył Kajetan Kajetanowicz.

ZOBACZ WIDEO Rajd Nadwiślański: Filip Nivette z przytupem sięgnął po tytuł

Czy Kajetan Kajetanowicz powinien spróbować swoich sił w WRC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×