• 17 : 21
  • 27 : 26
  • 22 : 24
31 punktów i 11 zbiórek - to osiągnięcie Pau Gasola, którego cała Hiszpania może nosić na rękach!
Koniec meczu i brązowe medale wędrują do reprezentantów Hiszpanii! Australijczycy zupełnie pogubili się w ostatniej akcji i popełnili stratę!
Sergio Rodriguez wytrzymał próbę nerwów. Teraz to Hiszpanie bliżej olimpijskiego medalu. Przerwa dla Australii na pięć sekund przed końcem
Sędziowie odgwizdali przewinienie Patricka Millsa na Sergio Rodriguezie... Australijczycy nie wierzą w tą decyzję
Aron Baynes zdecydował się na rzut hakiem i... trafił! Australia 10 sekund od brązowego medalu! Przerwa dla Hiszpanów
Aron Baynes faulował Pau Gasola - Hiszpan na linii rzutów wolnych nieomylny
David Andersen wykorzystał dwa rzuty wolne i teraz Australia ma punkt przewagi
Z otwartej pozycji na wprost kosza nie trafił Patrick Mills, ale piłkę zebrał David Andersen i był faulowany przy tym
Spudłowali solidarnie Australijczycy i Hiszpanie. 42 sekundy do końca i piłka dla Australii. Przerwa w grze
Pau Gasol i Patrick Mills grają niesamowicie
Pau Gasol z półdystansu, odpowiada Aron Baynes
Chybił Ricky Rubio, faul w ataku popełnił Joe Ingles..
Nikola Mirotić doprowadził do remisu, ale odpowiedź natychmiastowa w wykonaniu Patricka Millsa
Przerwa dla Australii
Trafił Matthew Dellavedova, który po krótkiej przerwie wrócił do gry
Ricky Rubio desygnowany do pilnowania Patricka Millsa
Koszykówka na najwyższym poziomie. Po trójce Rudy'ego Fernandeza kolejne skuteczne zagranie Patricka Millsa
Australia na prowadzeniu! Ryan Broekhoff ponownie skutecznie
Kolejna trójka Ryan Broekhoff i znów remis! Nikola Mirotić wrócił do gry
Matthew Dellavedova przewinił, a po chwilę poprawił "technicznym". Fatalne zachowanie zawodnika w takim momencie meczu
Patrick Mills mógł dać prowadzenie Kangurom ale spudłował z półdystansu
Kolejny błąd Hiszpanów i przerwa w grze! Nic w tym spotkaniu nie jest jeszcze rozstrzygnięte
Fatalnie spod kosza przestrzelił Felipe Reyes, a Brock Motum efektownym wsadem doprowadził do remisu!
W asyście sztabu medycznego Nikola Mirotić opuścił parkiet
Nikola Mirotić zderzył się z Aronem Baynesem i ma problem z kolanem
Z linii rzutów wolnych odpowiada Patrick Mills
Czy to będzie ostatnia część tego meczu? Rozpoczęła się czwarta kwarta od trójki Sergio Rodrigueza
Trafił Nikola Mirotić, dzięki czemu Hiszpania przed decydującą kwartą ma trzy punkty przewagi!
Ryan Broekhoff zza łuku, ależ mecz!
Brock Motum notuje bardzo skuteczne minuty, ale po drugiej stronie dzieli i rządzi Pau Gasol
Sergio Llull skutecznie pod kosz i ma swoje pierwsze punkty
Kolejna celna trójka Nikoli Miroticia - już trzecia w tym meczu
Rudy Fernandez skutecznie zza łuku, a w kolejnej akcji i on ukarany przewinieniem technicznym
Nie trafił Nikola Mirotić, ale tam gdzie trzeba był Pau Gasol
Patrick Mills wziął sprawy w swoje ręce i sam rywalizuje z Hiszpanami!
Aron Baynes miał pretensje do sędziów, że był faulowany, a "w nagrodę" otrzymał przewinienie techniczne
Kolejne efektowne zagranie Pau Gasola, ale ma on godnego rywala w osobie Patricka Millsa
Pau Gasol rozgrywa swój kolejny koncert w Rio
Swoje konto punktowe otworzył również Ricky Rubio i przy okazji wyeliminował z gry Andrewa Boguta, który popełnił piąte przewinienie
W końcu przełamał się Matthew Dellavedova
Takich problemów nie ma za to Pau Gasol i Patrick Mills
Australia miała szansę już w pierwszej akcji doprowadzić do remisu, jednak do kosza nie dorzucił Matthew Dellavedova
Za kilka chwil wracamy do gry i walki o brązowy medal igrzysk w Rio
Znakomita pogoń Australijczyków i po przerwie przegrywają oni z Hiszpanami różnicą zaledwie dwóch oczek! Walka o olimpijski brąz trwa w najlepsze. Teraz czas na przerwę
Faulowany przy rzucie za 3 punkty David Andersen i Australijczycy zniwelowali prawie całą stratę do Hiszpanów!
Zza łuku David Andersen - Kangury w natarciu
Patrick Mills zza łuku i Australia się nie poddaje
Hiszpanie mają już przekroczony limit przewinień, z czego korzystać starają się Australijczycy
Pau Gasol gra znakomicie, a koledzy doskonale obsługują go podaniami
Wymiana ciosów, zza łuku trafili Ryan Broekhoff, Victor Claver i Pau Gasol
Zza łuku trafił Felipe Reyes, punkty z kontry dołożył Juan Carlos Navarro, a to zmusiło Australijczyków do poproszenia o przerwę
Tym razem David Andersen nieskutecznie, ale pod koszem Brock Motum skutecznie dobija
David Andersen gra dziś znakomicie i jest najskuteczniejszy w swoim zespole
Felipe Reyes od skutecznej dobitki otworzył wynik w drugiej kwarcie
Ważny rzut zza łuku trafił Victor Claver i Hiszpanie prowadzą 23:17 po pierwszej kwarcie
Australijczycy już tylko "o akcję" od Hiszpanów po rzucie Patricka Millsa
David Andersen z ławki ma już na swoim koncie 6 punktów i jest najskuteczniejszy wśród Australijczyków
Skutecznie pod kosz przedarł się Ryan Broekhoff, jednak rzutami wolnymi odpowiada Felipe Reyes