WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Mazury 2013: Podsumowanie trzeciego dnia turnieju siatkarzy

Ostatni dzień rozgrywek grupowych wśród mężczyzn był niezwykle udany dla reprezentantów Polski. Wszystkie cztery nasze pary odniosły bowiem zwycięstwa i zakwalifikowały się do fazy play-off.
Wiktor Gumiński
Wiktor Gumiński

Grupa A

Esteban Grimalt/Marco Grimalt - Inocencio Lario Carillo/Javier Monfort Minaya 2:0 (21:12, 21:13)

Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel - Isaac Kapa/Christopher McHugh 2:1 (21:13, 19:21, 15:10)

Awans do fazy play-off: 1. Fijałek/Prudel, 2. Kapa/McHugh

Grupa B

Alison Cerutti/Emanuel Rego - Martins Plavins/Janis Peda 2:0 (21:17, 21:11)

Matteo Cecchini/Paolo Ingrosso - Jarosław Lech/Damian Wojtasik 0:2 (0:21, 0:21 - walkower)

Awans do fazy play-off: 1. Alison/Emanuel, 2. Plavins/Peda, 3. Lech/Wojtasik

Grupa C

Sebastian Chevallier/Mats Kovatsch - Juan Virgen/Lombardo Ontiveros 1:2 (19:21, 22:20, 13:15)

Sean Rosenthal/Philip Dalhausser - Alexander Huber/Robin Seidl 2:0 (22:20, 21:14)

Awans do fazy play-off: 1. Rosenthal/Dalhauser, 2. Virgen/Ontiveros, 3. Huber/Seidl

Grupa D

Iver Andreas Horrem/Geir Eithun - Sergiej Popow/Walerij Samodaj 1:2 (15:21, 21:19, 13:15)

Jacob Gibb/Casey Patterson - Konstantin Semenow/Jarosław Koszkariew 1:2 (18:21, 22:20, 8:15)

Awans do fazy play-off: 1. Semenow/Koszkariew, 2. Popow/Samodaj, 3. Gibb/Patterson

Grupa E

Evandro Goncalves Oliveira Junior/Vitor Goncalves Felipe - Michiel van Dorsten/Tim Oude Elferink 2:0 (21:13, 21:14)

Pedro Solberg Salgado/Bruno Oscar Schmidt - Pablo Herrera Allepuz/Adrian Gavira Collado 0:2 (17:21, 18:21)

Awans do fazy play-off: 1. Herrera/Gavira, 2. Evandro/Vitor Felipe, 3. Pedro/Bruno

Grupa F

Rusłans Sorokins/Toms Smedins - Daniel Muellner/Jorg Wutzl 1:2 (21:17, 15:21, 11:15)

Janis Smedins/Aleksandrs Samoilovs - Daan Spijkers/Christiaan Varenhorst 2:0 (21:16, 21:18)

Awans do fazy play-off: 1. Smedins/Samoilovs, 2. Muellner/Wutzl, 3. Spijkers/Varenhorst

Grupa G

Reinder Nummerdor/Richard Schuil - Markus Bockermann/Mischa Urbatzka 2:1 (20:22, 21:10, 15:11)

Philip Gabathuler/Jonas Weingart - Stefan Gunnarsson/Hannes Brinkborg 2:1 (21:14, 19:21, 15:11)

Awans do fazy play-off: 1. Nummerdor/Schuil, 2. Bockermann/Urbatzka

Grupa H

Igor Hernandez/Jesus Villafañe - Pablo Bianchi/Facundo Del Coto 2:1 (21:15, 19:21, 15:11)

Jonathan Erdmann/Kay Matysik -Todd Rogers/Ryan Doherty 2:0 (21:19, 21:13)

Awans do fazy play-off: 1. Erdmann/Matysik, 2. Hernandez/Villafane, 3. Rogers/Doherty

Grupa J

Nicholas Lucena/John Hyden - Ben Saxton/Chaim Schalk 2:1 (8:21, 22:20, 15:12)

Paolo Nicolai/Daniele Lupo - Sebastian Fuchs/Thomas Kaczmarek 2:0 (21:16, 21:16)

Awans do fazy play-off: 1. Nicolai/Lupo, 2. Saxton/Schalk

Grupa K

Premysl Kubala/Petr Benes - Dmitrij Jakowlew/Alexeiej Kuleszow 2:1 (21:16, 26:28, 15:13)

Ricardo Alex Costa Santos/Alvaro Morais Filho - Clemens Doppler/Alexander Horst 1:2 (19:21, 21:19, 12:15)

Awans do fazy play-off: 1. Doppler/Horst, 2. Ricardo/Alvaro Filho

Grupa L

Sebastian Dollinger/Stefan Windscheif - Aleksiej Sidorenko/Aleksander Diaczenko 0:2 (16:21, 20:22)

Sergiej Prokopiew/Jurij Bogatow - Piotr Kantor/Bartosz Łosiak 0:2 (31:33, 15:21)

Awans do fazy play-off: 1. Kantor/Łosiak, 2. Sidorenko/Diaczenko, 3. Dollinger/Windscheif

Grupa M

Jackson Henriquez/Leonard Colina Chourio - Robert Kufa/Jan Hadrava 0:2 (15:21, 13:21)

Michał Kądzioła/Jakub Szałankiewicz - Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen 2:0 (21:19, 21:18)

Awans do fazy play-off: 1. Kądzioła/Szałankiewicz, 2. Kufa/Hadrava, 3. Brouwer/Meeuwsen

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna/fivb.org

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×