Mało czasu na odpoczynek. Kiedy i z kim kolejny mecz Polaków w Lidze Narodów?

Reprezentacja Polski siatkarzy w sobotę pokonała w trzech setach Bułgarię i cieszyła się z drugiej wygranej w Lidze Narodów. Sprawdź, kiedy i z kim zagrają Biało-Czerwoni w następnym meczu.

Małgorzata Boluk
reprezentacja Polski siatkarzy Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarzy
Obecny bilans naszych siatkarzy w Lidze Narodów to dwa zwycięstwa i jedna porażka. Przypomnijmy, że reprezentacja Polski na inaugurację zwyciężyła bez straty seta z Argentyną, a w drugim meczu musiała już uznać wyższość Włochów, którym urwała tylko jedną partię.

W sobotę drużyna Biało-Czerwonych zmierzyła się (o godzinie 22:00 czasu polskiego) z Bułgarią. Rywalizacja zamknęła się w trzech setach, ale Polacy nie mają zbyt wiele czasu na regenerację.

Kolejnym przeciwnikiem Polaków będą Francuzi. Dobra wiadomość jest taka, że mecz odbędzie się o bardzo przystępnej godzinie. Spotkanie Francja - Polska rozpocznie się w niedzielę 12 czerwca o godzinie 17:00 (czasu polskiego).

Gdzie oglądać pojedynek? Transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport.

Tekstową relację LIVE ze spotkania przeprowadzi WP SportoweFakty.