Podopieczne Stefano Lavariniego wracają do gry. Sprawdź, kiedy swoje mecze rozgrywać będą Polki

Po tygodniowej przerwie do gry wraca Liga Narodów kobiet. Polki turniej w Stanach Zjednoczonych zakończyły z trzema zwycięstwami i tylko jedną porażką. Sprawdź, kiedy swoje mecze na Filipinach będą rozgrywać Biało-Czerwone.

Jakub Fordon
siatkarki reprezentacji Polski WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski
Reprezentacja Polski udanie zainaugurowała Ligę Narodów Kobiet. W pierwszym turnieju rozgrywanym w Stanach Zjednoczonych Biało-Czerwone pokonały Kanadyjki, Koreanki oraz Niemki. Lepsze okazały się tylko Brazylijki, które w starciu z podopiecznymi Stefano Lavariniego były wyraźnymi faworytkami.

Po tygodniowej przerwie nasze siatkarki wracają do rywalizacji. Cztery kolejne spotkania rozegrają na Filipinach, gdzie mierzyć się będą z Japonkami, Tajkami, Amerykankami i Belgijkami.

Tym razem żadnego meczu Polki nie rozegrają wieczorem. Najpóźniej spotkanie rozpoczną o godzinie 13:00 czasu polskiego, a najszybciej o 5:00.