Zdjęcie tych kibiców niesie się po sieci. Tak zareagowali na niesamowity powrót

Wydawało się już, że mecz polskich siatkarek z Serbią zakończy się po czterech setach. Tymczasem Polki zaliczyły niesamowity powrót i doprowadziły do tie breaka.

DF
kibice reprezentacji Polski Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Polski
Polskie siatkarki wykazały się wielkim hartem ducha. Pierwszy set spotkania z Serbią wygrały, ale później to faworyzowane rywalki były lepsze. Druga i trzecia partia padła ich łupem, chociaż nasze zawodniczki nie były dużo słabsze. W czwartym secie przy stanie 23:20 dla mistrzyń świata wydawało się, że jest już po sprawie.

Polki jednak powalczyły do końca i doprowadziły do gry na przewagi. Ostatecznie po błędzie jednej z Serbek, która uderzyła w siatkę, to Biało-Czerwone świętowały wygranie seta wynikiem 26:24.

Po ostatniej akcji tej partii na trybunach zapanowała wielka radość, a furorę w sieci robi nagranie z polskimi kibicami w roli głównej.

Mecz dostarczył wielu emocji, a na przewagi grano także w tie breaku. Tam niestety to rywalki wygrały 16:14. Mimo to, wspaniały powrót do meczu w czwartym secie na zawsze zapisze się w historii polskiego sportu.