Powiało grozą. To mogło skończyć się bardzo źle [WIDEO]

Libero reprezentacji Serbii mogła doznać bardzo poważnej kontuzji podczas próby obrony jednej z piłek w meczu z Polkami. Na szczęście skończyło się na strachu, a cała akcja trafiła już do sieci.

Szymon Łożyński
Zderzenie z bandą libero Jegdić Twitter / Polsat Sport / Zderzenie z bandą libero Jegdić
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w pierwszym fragmencie czwartego seta poniedziałkowego starcia reprezentacji Polski z Serbią.

Przy stanie 8:5 dla Serbek Magdalena Jurczyk wykonała bardzo dobrą zagrywkę. Serbki odebrały na tyle źle piłkę, że ta leciała w stronę trybun.

Aleksandra Jegdić nie dawała jednak za wygraną. Serbska libero biegła za piłką i próbowała ją utrzymać w boisku. Nie dała jednak rady, a co gorsza uderzyła dość mocno barkiem w bandy reklamowe.

Zdarzenie wyglądało groźne, do libero podbiegły jej koleżanki oraz najprawdopodobniej fizjoterapeuta serbskiej kadry. Skończyło się jednak tylko na strachu. Libero po chwili wstała i kontynuowała grę.

Z kolei Serbki czwartego seta rozstrzygnęły na swoją korzyść i całe spotkanie wygrały 3:1 (relacja TUTAJ).