Kamery tego nie pokazały. Zobacz, co zrobił Fornal, gdy Leona wybrali MVP

Statuetkę dla MVP mistrzostw Europy odebrał Wilfredo Leon. Zachowanie reprezentanta Polski Tomasza Fornala było nieco zaskakujące.

RS
Tomasz Fornal i Wilfredo Leon Twitter / Filip Czyszanowski / Na zdjęciu: Tomasz Fornal i Wilfredo Leon
Sobotni finał mistrzostw Europy elektryzował sympatyków siatkówki. Polska miała szansę na pierwszy triumf w turnieju tej rangi po 13-letniej przerwie i stanęła na wysokości zadania. Zespół Nikoli Grbicia poradził sobie z reprezentacją Włoch, zwyciężając 3:0 w decydującym meczu.

Polscy siatkarze zebrali świetne recenzje po zakończeniu spotkania. Fantastycznie w trakcie turnieju zaprezentował się między innymi Wilfredo Leon. Organizatorzy mistrzostw wybrali MVP.

Dziennikarz TVP Sport Filip Czyszanowski opublikował nagranie z Polakami w roli głównej. W momencie, w którym ogłaszano nazwisko MVP całego turnieju, Tomasz Fornal wstał i chciał wyjść na boisko wraz z Leonem.

"To kto MVP w końcu? Leon czy Fornal" - zastanawiał się w mediach społecznościowych Czyszanowski. Po chwili krakowianin jednak się zreflektował, natomiast statuetkę odebrał 30-letni Leon.

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: Jak wyglądają w kadrze nostalgiczne momenty? Zobacz drogę Polaków do półfinału ME

Cała sytuacja rozbawiła internautów. Pochodzący z Kuby siatkarz miał więc podwójny powód do świętowania po mistrzostwach Europy.

Czytaj więcej:
Polacy jesteście wielcy! Nasi siatkarze przeszli do historii
Niepokojące słowa Kurka. "Mam nadzieję, że to nie był mój ostatni akord w tej reprezentacji"

Czy Leon był najbardziej wartościowym graczem turnieju?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×