Sprawdź, kiedy i gdzie możesz przywitać polskich siatkarzy

Po wywalczeniu złota reprezentanci Polski stawią się w Warszawie. Siatkarze prowadzeni przez Nikoli Grbicia będą świętowali wraz z fanami.

Rafał Szymański
polscy siatkarze PAP/EPA / DOMENICO CIPPITELLI / Na zdjęciu: polscy siatkarze
Od 2009 roku kibice Biało-Czerwonych czekali na sukces w mistrzostwach Europy. Po 14-letniej przerwie drużyna narodowa wygrała w wielkim w stylu i dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w decydującym meczu wygrała z gospodarzami.

Starcie finałowe z Włochami zakończyło się przekonującym zwycięstwem Polski 3:0 (25:20, 25:21, 25:23). Podopieczni Nikoli Grbicia rozpoczęli huczne świętowanie po ostatniej wygranej piłce w Rzymie.

Kilkanaście godzin po wielkim finale siatkarze spotkają się z fanami. Jak przekazał przedstawiciel PZPS Filip Grądek, w niedzielę około godz. 16:30 Polacy powinni wylądować na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Następnie zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym udadzą się do hotelu Courtyard by Mariott przy ul. Żwirki i Wigry. Co najważniejsze, po godz. 17 rozpocznie się oficjalne powitanie kadry narodowej, a także spotkanie z dziennikarzami na konferencji prasowej.

Siatkarze Grbicia mają swoje pięć minut sławy. Selekcjoner bardzo ciężko pracował, aby wraz z Polakami odnieść triumf na dużym turnieju.