"Kochają Semena". Niewiarygodne, co zrobili Chińczycy

Polscy siatkarze są doskonale znani także w Chinach. Z wielką popularnością po jednym z meczów zmierzył się m.in. Kamil Semeniuk.

IK
Kamil Semeniuk po meczu siatkarzy w Chinach Twitter / twitter.com/FilipCzyszanows/ / Kamil Semeniuk po meczu siatkarzy w Chinach
Reprezentacja Polski siatkarzy przebywa obecnie w Chinach, gdzie rozgrywane są kwalifikacje do igrzysk olimpijskich. Okazuje się, że nasi zawodnicy mają sporo pracy także po meczach.

Filip Czyszanowski z TVP Sport pokazał wideo, na którym z kibicami pod jedną z trybun spotkał się Kamil Semeniuk. Polski kadrowicz składał autografy na rzeczach rzuconych przez fanów. Nie były to jednak tylko kartki - na podłodze widać także czapeczki czy ubrania.

"Chińczycy kochają Semena. Porozrzucali swoje rzeczy by zostawił na nich swój podpis. Wariaciki" - napisał obok nagrania Czyszanowski. Zobacz tu:

Cała sytuacja miała miejsce po niedzielnym meczu z Bułgarią. Polacy pewnie wygrali 3:0, dzięki czemu przewodzą w swojej grupie kwalifikacyjnej (więcej o spotkaniu TUTAJ). Po dwóch kolejkach 5 punktów zdobyli także Kanadyjczycy.

W poniedziałek siatkarzy czeka dzień wolny. Do rywalizacji wrócą już we wtorek. O godz. 10:00 polskiego czasu zmierzą się właśnie z Kanadyjczykami. Później Biało-Czerwonych zobaczymy jeszcze w akcji w spotkaniach z Meksykiem, Argentyną, Holandią i Chinami.

Czytaj też25:2, 25:0 i 25:5. Ten mecz przejdzie do historii siatkówki

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką. Jedziemy na IO! Zobacz kulisy wielkiego meczu
Czy Polacy pokonają Kanadyjczyków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×