Rywale bez szans. Zobacz efektowne akcje Polaków [WIDEO]

Reprezentacja Polski siatkarzy zwyciężyła Meksyk w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Biało-Czerwoni w pełni kontrolowali mecz.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Na zdjeciu: akcja z meczu Polska - Meksyk (kwalifikacje olimpijskie) Twitter / twitter.com/polsatsport / Na zdjeciu: akcja z meczu Polska - Meksyk (kwalifikacje olimpijskie)
21, 19 i 14 - tyle punktów Polacy pozwolili zdobyć siatkarzom Meksyku w poszczególnych setach środowego (04.10) meczu w chińskim Xi'an, gdzie rozgrywany jest turniej kwalifikacyjny do IO Paryż 2024.

Biało-Czerwoni odnieśli przekonywujące zwycięstwo (więcej TUTAJ) i pozostają jedyną niepokonaną drużyną w imprezie. Pewnym krokiem zmierzają po awans olimpijski.

Podopieczni Nikoli Grbicia górowali nad rywalem w każdym elemencie rzemiosła siatkarskiego. Skuteczny blok i atak (patrz wideo poniżej) - to były nasze główne atuty w starciu z Meksykiem.

Aktualni mistrzowie Europy w Xia'an mają do rozegranie jeszcze trzy mecze. W piątek z Argentyną, dzień później z Holandią (oba o godz. 10:00 czasu środkowoeuropejskiego) i na zakończenie turnieju z Chinami (w niedzielę o godz. 13:30).

Zobacz efektowne akcje zespołu Grbicia w meczu z Meksykiem.

Zobacz:
Sprawdź tabelę po kolejnym meczu Polaków

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką. Jedziemy na IO! Zobacz kulisy wielkiego meczu
Polska wygra turniej kwalifikacyjny do IO Paryż 2024 w Xi'an?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×