"Kolejny stand-up". Polski siatkarz ponownie podsumował posiedzenie Sejmu

W środę, 29 listopada zorganizowane zostało kolejne posiedzenie Sejmu. Ponownie wyśmiał je siatkarz Piotr Nowakowski. Tym razem w mediach społecznościowych były reprezentant Polski postawił na określenie stand-up.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Piotr Nowakowski Getty Images / Mateusz Slodkowski/DeFodi Images / Na zdjęciu: Piotr Nowakowski
Problemy zdrowotne u Piotra Nowakowskiego dają się we znaki. W lipcu 2023 roku środkowy Projektu Warszawa przeszedł zabieg, przez co obecnie skupia się na rehabilitacji. Z tego powodu od dłuższego czasu nie oglądamy go na parkietach.

Nowakowski nie powróci do gry w tym roku, ale w sezonie 2023/24 już tak. Siatkarz wyznał, że na boisku zamelduje się w lutym lub marcu. To dobra informacja dla jego zespołu, który świetnie rozpoczął rozgrywki PlusLigi i jest wiceliderem. W minionej kolejce doznał dopiero pierwszej porażki po siedmiu zwycięstwach z rzędu.

Były reprezentant Polski obecnie ma dużo wolnego czasu, biorąc pod uwagę tymczasowy rozbrat z siatkówką. Z tego powodu w ostatnim czasie jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

35-latek po raz kolejny zdecydował się na śledzenie posiedzenia Sejmu X kadencji. Wcześniej zrobił to we wtorek (14 listopada) i wówczas ostro je podsumował. "Kabaret znika z Polsatu, za to świetnie odnajduje się w Sejmie" - napisał w relacji na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

Nieco ponad dwa tygodnie od tego wydarzenia ponownie doszło do obrad Sejmu, które obejrzał Nowakowski. Siatkarz ponownie postanowił je wyśmiać w relacji na Instagramie.

"Kolejny stand-up, ale nawet śmieszny" - stwierdził zawodnik Projektu.
fot. Instagram fot. Instagram
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×