Burza po wpisie polskiej ligi. "Adminie usuń to"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / twitter.com/PlusLiga / Na zdjęciu: siatkarze ZAKSY (w ramce: wpis na koncie na X PlusLigi)
Materiały prasowe / twitter.com/PlusLiga / Na zdjęciu: siatkarze ZAKSY (w ramce: wpis na koncie na X PlusLigi)
zdjęcie autora artykułu

Oficjalny profil PlusLigi na portalu X jest "zaniepokojony" 10. miejscem w tabeli ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Internauci nie kryją oburzenia.

W tym artykule dowiesz się o:

"Zmiany, zmiany w tabeli PlusLigi i tutaj nie ma żadnego Prima Aprilis! Niepokoi nas 10. miejsce Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle - szkoda, żeby ubiegłoroczny zdobywca CEVolleyballCL nie awansował do play-offów. I wiemy, że żadna z drużyn w końcówce rundy zasadniczej nie odpuści!" - taki wpis (patrz poniżej) zamieszczono w poniedziałek (01.04) na oficjalnym koncie na X PlusLigi.

Wiadomość opublikowana w serwisie społecznościowym spotkała się z ostrym sprzeciwem kibiców i ekspertów. Zarzucili oni prowadzącym profil PlusLigi brak profesjonalizmu, obiektywizmu, a także faworyzowanie jednej z drużyn.

"Adminie, na litość boską, usuń to..." - skomentował Jakub Balcerzak. "Bardziej niż brak ZAKSY niepokoi ludzi poziom tweetów oficjalnej strony ligi. Macie jakiś żenadomierz? Chyba wywaliło skalę" - dodał Piotr Łuka.

"Prima Aprilis? Bo mnie zaniepokoił ten post" - to z kolei komentarz Macieja Świniarskiego (Radio Olsztyn). "A gdzie wsparcie dla Czarnych?" - zapytała z przekąsem Katarzyna Kozłowska (SiatkówkaWObiektywie).

Play-off PlusLigi bez ZAKSY? Jest to coraz bardziej realny scenariusz. Drużyna z Kędzierzyna-Koźla w piątek (29.04) w meczu ze Ślepskiem Malow Suwałki zanotowała porażkę (1:3 - więcej TUTAJ) i jej aktualna sytuacja w tabeli jest nie do pozazdroszczenia.

Zobacz: Ważny komunikat ZAKSY. Takiej treści nie spodziewał się nikt

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)