Liga Narodów. Słowenia - Polska. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / VNL / Radość polskich siatkarzy
Materiały prasowe / VNL / Radość polskich siatkarzy
zdjęcie autora artykułu

Na koniec turnieju Ligi Narodów w Antalyi Polska zagra ze Słowenią. Gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz w internecie? Podpowiadamy.

W tym artykule dowiesz się o:

Liga Narodów. Słowenia - Polska. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Niedzielne spotkanie pomiędzy Polską a Słowenią zapowiada się niezwykle ciekawie, bo to dwie dotychczas niepokonane drużyny podczas pierwszego turnieju Ligi Narodów. Biało-Czerwoni najpierw pokonali USA 3:0, w drugim starciu stracili seta z Kanadą, ale wygrali 3:1, a w trzecim pewnie pokonali Holandię 3:0.

Słoweńcy natomiast dwa z trzech zwycięstw wyrwali po tie-breakach (z Holandią i Kanadą). Z kolei Francję pokonali 3:1. W niedzielę któraś z dwóch ekip dozna swojej pierwszej porażki w tegorocznej Lidze Narodów. Emocji na pewno nie zabraknie.

Początek spotkania zaplanowany został na godz. 13:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach Polsat Sport 1, TV 4.

Słowenia - Polska w internecie. Stream online, live

Mecz Słowenia - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Słowenia - Polska: 26.05.2024 (niedziela), godz. 13:00. Transmisja TV: Polsat Sport 1, TV 4. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: Polacy nie dali szans USA w Lidze Narodów! Zobacz kulisy meczu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty